Bolt продовжує розширювати спектр своїх послуг в Україні та запускається у Львові

18 марта 2019 13:02 Просмотров: 166 # Прокомментируй Печатная версия
Bolt продовжує розширювати спектр своїх послуг в Україні та запускається у Львові

Перед початком туристичного сезону компанія Bolt (раніше відома як Taxify) запускає свій сервіс у Львові. Мешканці та гості міста зможуть скористатися послугами Bolt, починаючи з 14 березня 2019 року. На честь запуску сервісу протягом першого тижня на львівських клієнтів чекають знижки до 50%.

Компанія Bolt почала працювати в Києві минулого літа, перед новим роком  у Харкові, а зараз продовжує швидко розвиватися далі. «Однією із ключових відмінностей Bolt від конкурентів є краще ставлення до водіїв. Ми віримо, що це відображається безпосередньо на якості послуг, що отримують пасажири. Кияни та харків’яни вже мали можливість оцінити підхід Bolt до роботи, а тепер настала черга львів’ян»,  коментує регіональний менеджер Bolt в Україні Тарас Потічний.

Сервіс розростається світом надзвичайно швидко: вже більше 25 мільйонів клієнтів користуються цим додатком. Bolt вбачає свою місію в тому, щоб зробити мобільним кожного та загалом змінити підхід до пасажирських перевезень. Наразі світова тенденція передбачає відмову від володіння власним транспортом, а натомість пропонує практикування райдшерінгу.

Тарифи на поїздки у Львові

Послуга

категорія Bolt

категорія Comfort

Подача авто

21 грн

28 грн

1 км

5 грн

5.30 грн


Інформація про Bolt

Компанія Bolt (раніше відома як Taxify)  провідна європейська платформа для замовлення поїздок. Її мета  полегшити пересування містом і зробити цей процес швидким і надійним.

Компанію Bolt заснував Маркус Вілліг у 2013 році. Вона стала найбільш швидкозростаючою платформою для організації поїздоку Європі й Африці.Її інвестори  Daimler, Didi Chuxing, Korelya Capital і співзасновник TransferWise Таавет Хінрікус.

Bolt має 25 мільйонів клієнтів у більш ніж 30 країнах світу: www.bolt.eu.

Про CEO

Маркус Вілліг — засновник і CEO компанії Bolt (колишньої Taxify). Він створив платформу в 2013 році в 19-річному віці разом із братом Мартіном, що працював у Skype. Маркус був відмічений у рейтингу Forbes Європа «30 до 30» як наймолодший CEO та засновник мільярдної компанії в Європі.

Автор: Евгения Тэги: Taxify Bolt
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта


Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоMONATIK снял новый клип на песню LOVE IT ритм

«Каждой аллергии – свое средство» – новый рекламный ролик от торговых марок Супрастин® и Супрастинекс®

Певица Kaya покорила колумбийскую Картахену

Фото

Все фото24 апреля родители с детьми могут пообщаться и взять автограф у олимпийских чемпионов в центре культуры «Хорошевский»

Кто такие Тоботы

В Киеве прошел мастер-класс Владимира Спиваковского

Анекдот дня

Дочка спрашивает у матери:
- Какого мужа ты посоветовала бы мне выбрать?
- Ох, оставь ты мужей их женам. Найди себе хорошего холостого парня!

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ