Чернігівгаз придбав 15 нових автомобілів для служби «104»

16 марта 2013 07:43 Просмотров: 377 # Прокомментируй Печатная версия
Чернігівгаз придбав 15 нових автомобілів для служби «104»

ПАТ «Чернігівгаз» придбало 15 спецавтомобілів загальною вартістю 3 млн. 268 тис. грн. Автомобілі Volkswagen Transporter Т5 призначені для роботи аварійно-диспетчерських бригад, зокрема для виїздів на екстрені виклики.

Авто вже пройшли процедуру реєстрації, наразі укомплектовуються спецінструментом і обладнанням.

Нові автомобілі допоможуть службі «104» оперативно реагувати на виклики, вчасно прибувати на місце події і ліквідувати аварійні ситуації.

Чотири транспортери обслуговуватимуть споживачів обласного центру, решта - Ніжин, Прилуки, Сосницю, Козелець, Бахмач, Городню, Короп та Новгород-Сіверський.

«Беззаперечний плюс нової техніки – скорочення витрат на паливо, а також мобільне пересування по населеним пунктам. Технічні характеристики нової техніки значно кращі за автомобілі радянського зразка, які досі експлуатувались аварійно-диспетчерською службою», - зазначила голова правління ПАТ «Чернігівгаз» Алла Ярова.

«Чернігівгаз» вперше закупив для своєї служби «104» спецавтомобілі такого рівня. У 2010 році підприємство придбало 10 аварійних машин УАЗ, але це лише частково задовольнило потреби в спецтранспорті.

Щоб виконувати велику кількість заявок із дотриманням вимог правил безпеки систем газопостачання України, підприємство постійно спрямовує значні кошти для забезпечення належного стану засобів пересування.

В цілодобовому чергуванні задіяні 29 аварійних машин, з них в обласному центрі - 4. Лише по Чернігову і Чернігівському району в опалювальний сезон аварійна служба обслуговує до 30 викликів за добу, а в цілому по області - 180.

ПАТ «Чернігівгаз» займається розподілом і постачанням газу. Щорічні обсяги транспортування та реалізації становлять майже 894 млн. м3 газу/рік.

Система газопостачання Чернігівщини – це майже 13,5 тис. км розподільчих газопроводів та вводів, 491 газорегуляторних пунктів, 1604 газорегуляторних пунктів шафового типу, 954 станцій катодного захисту.

Загальний рівень газифікації природним газом у Чернігівській області становить 60,98%.

Природним і скрапленим газом користуються більш як 455 тис. квартир і домогосподарств, 191 промислове підприємство, 1792 підприємства компобуту, 609 бюджетних установ.

Тэги: спецавтомобіль Чернігівгаз 104
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта


Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоГнездо Порошенко, авиабилеты по 5 EUR и визит "Гаранта" в фаст-фуд забегаловку

"Ведьмины" круги на снегу впервые замечены в британском Уилтшире

В продаже появится обувь с GPS-трекером, аналогов которой нет в России

Фото

Все фотоBMW X5 протаранил такси Daewoo в Киеве: пассажир такси сгорел заживо

Crafers получил медаль «Лучший продукт-2019» на выставке «ПРОДЭКСПО 2019»

Staropramen: 150 лет неизменного качества!

Анекдот дня

Отец и мать вечером уходят в гости и говорят сыну:
- Останешься один, ни за что не заходи в папин кабинет. Ни за что не открывай книжный шкаф. Ни за что не залезай на верхнюю полку. Ни за что не бери книгу в черной обложке. Ни за что не читай с пятой до сто пятой страницы...
Вернулись... Смотрят - не помогло, не слушал сын их слов. Как сидел за компьютером, так и сидит.

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ