Чернігівгаз придбав 15 нових автомобілів для служби «104»

16 марта 2013 07:43 Просмотров: 404 # Прокомментируй Печатная версия
Чернігівгаз придбав 15 нових автомобілів для служби «104»

ПАТ «Чернігівгаз» придбало 15 спецавтомобілів загальною вартістю 3 млн. 268 тис. грн. Автомобілі Volkswagen Transporter Т5 призначені для роботи аварійно-диспетчерських бригад, зокрема для виїздів на екстрені виклики.

Авто вже пройшли процедуру реєстрації, наразі укомплектовуються спецінструментом і обладнанням.

Нові автомобілі допоможуть службі «104» оперативно реагувати на виклики, вчасно прибувати на місце події і ліквідувати аварійні ситуації.

Чотири транспортери обслуговуватимуть споживачів обласного центру, решта - Ніжин, Прилуки, Сосницю, Козелець, Бахмач, Городню, Короп та Новгород-Сіверський.

«Беззаперечний плюс нової техніки – скорочення витрат на паливо, а також мобільне пересування по населеним пунктам. Технічні характеристики нової техніки значно кращі за автомобілі радянського зразка, які досі експлуатувались аварійно-диспетчерською службою», - зазначила голова правління ПАТ «Чернігівгаз» Алла Ярова.

«Чернігівгаз» вперше закупив для своєї служби «104» спецавтомобілі такого рівня. У 2010 році підприємство придбало 10 аварійних машин УАЗ, але це лише частково задовольнило потреби в спецтранспорті.

Щоб виконувати велику кількість заявок із дотриманням вимог правил безпеки систем газопостачання України, підприємство постійно спрямовує значні кошти для забезпечення належного стану засобів пересування.

В цілодобовому чергуванні задіяні 29 аварійних машин, з них в обласному центрі - 4. Лише по Чернігову і Чернігівському району в опалювальний сезон аварійна служба обслуговує до 30 викликів за добу, а в цілому по області - 180.

ПАТ «Чернігівгаз» займається розподілом і постачанням газу. Щорічні обсяги транспортування та реалізації становлять майже 894 млн. м3 газу/рік.

Система газопостачання Чернігівщини – це майже 13,5 тис. км розподільчих газопроводів та вводів, 491 газорегуляторних пунктів, 1604 газорегуляторних пунктів шафового типу, 954 станцій катодного захисту.

Загальний рівень газифікації природним газом у Чернігівській області становить 60,98%.

Природним і скрапленим газом користуються більш як 455 тис. квартир і домогосподарств, 191 промислове підприємство, 1792 підприємства компобуту, 609 бюджетних установ.

Тэги: спецавтомобіль Чернігівгаз 104
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта


Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоУмер автор песни «Снег кружится», композитор Сергей Березин

Наталья Самойлова представила видео на новую песню «Спецназ»

На YouTube появилась очередная серия нового «Простоквашино»

Фото

Все фотоПервый магазин посуды ТМ "Gipfel" открылся в Ташкенте

Вылетающий из «кротовой норы» НЛО сняли на фото в перуанском Мачу-Пикчу

Новую партию вахтовок АСВ-72.1 на базе КрАЗ-5401Н2 изготовило ЧАО «Спецбудмаш» для Полтавского ГОК

Анекдот дня

Говоря о введении « Налога на роскошь», Путин не имел в виду налог с роскоши богатых, он имел в виду налог с бедных на роскошь богатым.

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ