Швидкісний інтернет від Укртелекому тепер і на висоті 500 м над рівнем моря

7 апреля 2016 10:53 Просмотров: 526 # Прокомментируй Печатная версия

Укртелеком підвів оптику до гірськолижно-туристичного комплексу «Мигово», розташованого в Чернівецькій області

Нещодавно оператор побудував оптичний канал передачі даних зі швидкістю 100 Мбіт/c до гірськолижно-туристичного комплексу «Мигово» (ГТК «Мигово»). Партнер використав цей канал для забезпечення високошвидкісним інтернетом своїх відвідувачів. Точки доступу Wi-Fi наявні на всій території комплексу.

З початку року вже понад 4 тисячі гостей ГТК скористалися інтернетом, наприклад, для оперативного розміщення фотографій з відпочинку в соцмережах тощо. Доступ до інтернету через Wi-Fi може входити у вартість проживання. Крім того, безкоштовний інтернет є у ресторані «Гетьман», холі готелю «Карпатська Вежа». Інший варіант – відвідувачі мають можливість скористатись платним Wi-Fi.

У літній період для прихильників активного відпочинку діє спеціальна програма, яка передбачає відвідування різноманітних екскурсій, риболовлю, пейнтбол, а також відпочинок у басейнах.

ГТК «Мигово» розташовано в горах на висоті 500 м над рівнем моря біля підніжжя мальовничих вершин Буковинських Карпат – Кичера та Стіжок. Неподалік розташовано урочище Солонець, відоме своїми цілющими мінеральними водами. На території комплексу функціонують два канатних витяги, «траса сноутюбу», льодовий майданчик, 4 готельні комплекси, хостел, конференц-зала, ресторани та 2 басейни, що працюють влітку. Відстань до ГТК «Мигово» з Чернівців складає лише 60 км.

Автор: rvhylnpeae Тэги: укртелеком інтернет мигово
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоСпециализированные сельскохозяйственные пневмоходы смогут работать на любой почве в любое время года

Автоистория: Львовский автобусный завод (обновлено)

Куда продаются минские велосипеды и можно ли увеличить экспортные поставки?

Фото

Все фотоНачались продажи нового низкопольного городского микроавтобуса «ГАЗель City»

Как грузинский регбист Вахо Мдзинаришвили cтал художником

Ужгородский ЖК «Квадрат» награжден профессиональной премией

Анекдот дня

Вопрос в службу поддержки:
Уважаемая служба поддержки, я хочу сохранить фильм на дискету, но компьютер мне пишет, что недостаточно места, поэтому мне приходится сохранять ярлык. Если я хочу посмотреть фильм на другом компьютере, то он мне выдаёт ошибку, что файл не найден. Но ведь на моём компьютере фильм прекрасно проигрывается! В чём проблема?
С дружеским приветом, Катя Иванова
Ответ:
-
Уважаемая Катя Иванова,
Вы хотите положить норковую шубку в сумочку, но она туда не помещается.
Поэтому вы берёте лист бумаги и пишете на нём, что шуба висит в шкафу и кладёте лист в сумочку - он прекрасно туда помещается. Но когда в гостях у подруги вы достаёте листок и читаете, что шуба висит в шкафу, то Вы открываете шкаф, а норковой шубы там не находите? сумочка = дискета, шубка = фильм, листок = ярлык, шкаф = компьютер, моль в шкафу = вирус, сосед в шкафу = хакер.

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ