Провайдер електронного документообігу EDIN впроваджує Mobile ID

12 октября 2018 11:16 Просмотров: 161 # Прокомментируй Печатная версия
Провайдер електронного документообігу EDIN впроваджує Mobile ID

Незабаром користувачі електронних сервісів провайдера електронного документообігу EDIN зможуть підписувати документи та отримувати віддалений доступ до корпоративних інформаційних ресурсів прямо зі свого смартфону. З цією метою розробники провайдера електронного документообігу EDIN розпочали роботи із впровадження технології.

EDIN уже придбав SIM-картки нового покоління провідного українського мобільного оператора Vodafone, аби масштабувати їх в свої електронні рішення. За інформацією Vodafone, послугу підписування документів уже тестують харків`яни.

— Ми давно чекали на запуск Mobile ID в Україні, щоб зробити електронний документообіг ще доступнішим та простішим для наших партнерів. У час розвитку технологій важливо йти в ногу з часом і вдосконалювати свій продукт відповідно до нових вимог ринку. Вже зовсім скоро підписання електронних документів стане ще швидшим та мобільнішим, — коментує Тетяна Голуб, комерційний директор EDIN, українського провайдера електронного документообігу, який об`єднує бізнес.

Нагадаємо: Mobile ID— це послуга, яка дозволяє здійснювати електронну ідентифікацію особистості з метою отримання різноманітних електронних послуг. Як це відбуватиметься на практиці? На основі документів, які підтверджують особу, — паспорта та ідентифікаційного кода — на SIM-картку зі спеціальним чіпом записується електронний цифровий підпис. Перевага Mobile ID також у тому, що, виконуючи дії з ідентифікації зі смартфону, можливість підписувати документи в системі електронного документообігу буде з будь-якого іншого гаджету чи ПК. 

Тэги: документообіг EDIN SIM-картка Mobile ID
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоОсобенности нового закона о парковке: что теперь делать владельцам авто

Группа "Капитан Кенгуру" представил новый клип "Мой город"

Известные украинки говорят о профилактике рака шейки матки

Фото

Все фотоTrend Micro рассказала украинским компаниям о скрытых киберугрозах

Новая онлайн-платформа «STEM-Teacher» для учителей школ будет запущена в ноябре

Первый магазин JYSK формата 3.0 откроется в Одесском ТРЦ «City Center Котовский»

Анекдот дня

Приходит мужик в сексшоп и говорит: - Мне бы женщину, ну, надувную... Продавец ему: - О, да Вы вот возьмите, новое поступление, просто шик - полная реалистичность тела, стонет, царапается, кусается... Не пожалеете! На следующий день бледный мужик оформляет возврат. - Вы что! Она же стонет! - Ну, стонет... - Что не царапается? Не кусается? - Да -да, царапается... - Так что же тогда?! Мужик, чуть не плача: - Не даёт...

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ