Резервне копіювання і відновлення цифрових даних для бізнесу

29 октября 2018 11:12 Просмотров: 181 # Прокомментируй Печатная версия
Резервне копіювання і відновлення цифрових даних для бізнесу

Послуга з резервного копіювання даних від Укртелекому захистить бізнес-клієнтів від непередбаченої втрати інформації на електронних носіях після збоїв, вилучення чи пошкодження обладнання

Нова послуга «Резервне копіювання і відновлення цифрових даних» (Back-up-as-a-Service) від Укртелекому – це набір сучасних сервісів, призначених для збереження та оперативного відновлення у разі потреби даних клієнтів. Завдяки послузі клієнти мають можливість швидкого розгортання сервісів у разі надзвичайної події задля забезпечення безперервності бізнес-процесів.

«Бізнес потребує інструментів, спроможних підвищити динамічність, безперебійність та безпеку його процесів. Наша мета як провайдера сучасних телекомунікаційних послуг забезпечити клієнтів такими інструментами. Нова послуга резервного копіювання у хмарне сховище має низку переваг для бізнесів будь-якого розміру, чия діяльність передбачає роботу з цифровими даними», – прокоментував запуск нової послуги Микола Давиденко, директор з розвитку корпоративного сегменту Укртелекому.

Резервне копіювання даних від Укртелекому працює на базі флагманського рішення від IBM, що дає можливість створювати резервні копії будь-якої системи та розмірів і відновлювати дані з будь-якої точки доступу. Швидкість копіювання – до 1Гбіт/сек, і залежить від інфраструктури клієнта. Підключення послуги не потребує додаткового обладнання та налаштовується відповідно до потреб кожного клієнта, а гарантований рівень доступності функцій резервного копіювання та відновлення даних становить не менше 99,95%. Тарифікація здійснюється у гривнях і тільки за поданим обсягом трафіку від 1 Гб.

Варто зазначити, що система працює в автоматичному режимі і після завантаження основного масиву даних оновлює його лише інформацією, що змінилась. Це дає змогу клієнтам заощаджувати витрати та ефективно використовувати задіяні ресурси у хмарі.

Сервіс вже доступний для бізнес-клієнтів по всій країні.

Читайте также: Копирайтинг и размещение новостей на страницах ИА «UkrDay»

Автор: rvhylnpeae Тэги: ukrtelecom бизнес резервное копирование
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоКак будет выглядеть строительная техника в будущем

Группа «Балаган», Наталия Иванова и певец Даниил Иванов записали новую песню «Не придумывай»!

Депутата Копейку назначили заместителем директора «Николаевоблтеплоэнерго»

Фото

Все фотоМодельный ряд цистерн JOSKIN добавлен новым семейством емкостей

Fiat Ducato – превращение в магистральный тягач

Новый экскаватор EW-25-М2.100 от "Святовита": универсал для тяжелой работы в суровых условиях

Анекдот дня

Разговаривают двое:
- Ты ешь на ночь?! Утром твой организм не скажет тебе спасибо .
- Но, по крайней мере, он до утра не будет со мной разговаривать.

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ