Укртелеком розбудовує цифрову інфраструктуру об’єднаних територіальних громад

8 ноября 2018 12:39 Просмотров: 71 # Прокомментируй Печатная версия
Укртелеком розбудовує цифрову інфраструктуру об’єднаних територіальних громад

ПАТ «Укртелеком» вже приєднав до мережі оптичного інтернету сотні об’єктів у понад 50 об’єднаних територіальних громад (ОТГ)

Найбільший оператор телекомунікаційного ринку України розширює географію територіальних громад із сучасними інтернет-послугами. Активно триває розбудова оптичної цифрової інфраструктури населених пунктів. Компанія вже реалізувала низку проектів з підключення до послуг оптичного інтернету сотень об’єктів у більше ніж 50 ОТГ у різних куточках держави.

До мережі оптичного інтернету, серед інших, підключено селищну раду та центр безпеки Шишацької ОТГ Полтавської області. Це дозволить вдосконалити організацію оперативно-чергової служби місцевої пожежної охорони та виконання функції управління місцевою ланкою єдиної державної системи цивільного захисту.

Прокладено оптичну мережу інтернету до смт Нова Ушиця, що на Хмельниччині. До послуг підключено школу, лікарню, селищну раду, центр надання адміністративних послуг, дитячий садок, відділ освіти, коледж та центр первинної медико-санітарної допомоги.

Також доступ до послуг оптичного інтернету отримали ряд комунальних та комерційних об’єктів у Тлумацькій, Ізяславській, Теофіпольській ОТГ Хмельницької області, Миколаївській селищній ОТГ Сумської області та інших.

Загалом, протягом 9 місяців 2018 року ПАТ «Укртелеком» побудувало майже 1700 км волоконно-оптичних ліній зв’язку. На цей час загальна довжина мережі складає близько 50 тис. км.

Нагадаємо, що будівництво та розвиток цифрової інфраструктури України є пріоритетним напрямком Укртелекому. За підсумками досліджень компанії, будівництво оптичної інфраструктури для доступу до інтернету у 8 тисячах населених пунктів України дозволить забезпечити можливість всім сільським школам підключитися до всесвітньої мережі та скоротить, таким чином, цифровий розрив між містом та селом у 4 рази.

Читайте также: Копирайтинг и размещение новостей на страницах ИА «UkrDay»

Автор: rvhylnpeae Тэги: укртелеком оптика інтернет цифровізація отг
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видео6-колесный Gelandewagen Mansory показали житомирские мастера автотюнинга

Почему события на перевале Дятлова волнуют исследователей до сих пор

Украина не в состоянии отдать долг, который взяла вороватая власть Порошенко

Фото

Все фотоОригинальный антикоррупционный кошелек и обложку на паспорт разработали в России

В центре Киева группа подростков зверски избивала прохожих

Готовим вкуснейшие сырные булочки с зеленью

Анекдот дня

Набожный мусульманин вошел в черное такси в Лондоне.
Он резко попросил, чтобы таксист выключил радио, потому что, как установлено декретом его религиозного обучения, он не должен слушать музыку, потому что во времена пророка не было никакой музыки, особенно западной, которая является музыкой неверующего.
Шофер такси вежливо выключал радио, остановил такси и открыл дверь.
Араб спросил его, , Что вы делаете?
Таксист ответил, - Во время пророка не было никаких такси, так пошел ты нахер , и жди верблюда!

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ