Укртелеком вийшов на ProZorro з орендою нежитлових приміщень

21 февраля 2019 13:26 Просмотров: 66 # Прокомментируй Печатная версия
Укртелеком вийшов на ProZorro з орендою нежитлових приміщень

Компанія стала однією з перших недержавних, що розпочала співпрацю з цією електронною системою на право оренди нежитлових приміщень.

Електронна система ProZorro запустила новий напрямок у своїй діяльності із співпраці з недержавними компаніями. Однією з перших стала компанія Укртелеком, виставивши на цьому майданчику свій перший лот.

«Ми прагнемо забезпечити прозорість та ефективність процесів управління майном, що вивільняється у процесі модернізації. Тому Укртелеком здає в оренду приміщення, які не використовуються в операційній діяльності. Наш перший лот на ProZorro – це пілотний проект, у межах якого відпрацьовуються усі практичні питання з використання електронного майданчика. В період експозиції лоту на ProZorro, попит потенційних орендарів на пропоновані приміщення відчутно збільшився. Надалі плануємо налагодити співпрацю щодо інших майнових комплексів та приміщень із використанням ProZorro», – говорить директор департаменту управління нерухомістю Євген Нищенко.

Серед факторів, що сприяють попиту з боку потенційних орендарів, особливо виділяється зручне розташування більшості об’єктів нерухомості, адже 60% площ – територіально в центральних районах міст і обласних центрів. Також орендарям надається можливість перепланувань та проведення ремонту приміщень під власні потреби і підключення до телекомунікаційних послуг оператора.

Читайте также: Размещение статей, новостей и пресс-релизов на UkrDay.com

Автор: rvhylnpeae Тэги: Укртелеком ProZorro право оренди нерухомість
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоЭксперт по крав-мага рассказал Дмитрию “Гоблину” Пучкову об искусстве израильской самообороны и рукопашного боя

Шокирующие кадры с птицефабрики по производству фуа-гра (видео)

Посол Германии Эрнст Райхель посетил завод HenkelBautechnik (Украина) в Балаклее

Фото

Все фотоВ Санкт-Петербурге после масштабного обновления открылся музей-аттракцион «ДОМ ВВЕРХ ДНОМ»

FITEXPO: ежегодный праздник спорта и главное фитнес-событие весны!

Фестиваль "HinodePowerJapan 2019" пройдет 30–31 марта в Москве

Анекдот дня

В магазине парень берёт пачку презервативов (15 шт) Просит ещё дать шоколадку. Реакция продавца гениальна: смотрит на презики, потом жалостливо на шоколад:
-Парень, за одну шоколадку тебе столько не дадут!

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ