Укртелеком вийшов на ProZorro з орендою нежитлових приміщень

21 февраля 2019 13:26 Просмотров: 86 # Прокомментируй Печатная версия
Укртелеком вийшов на ProZorro з орендою нежитлових приміщень

Компанія стала однією з перших недержавних, що розпочала співпрацю з цією електронною системою на право оренди нежитлових приміщень.

Електронна система ProZorro запустила новий напрямок у своїй діяльності із співпраці з недержавними компаніями. Однією з перших стала компанія Укртелеком, виставивши на цьому майданчику свій перший лот.

«Ми прагнемо забезпечити прозорість та ефективність процесів управління майном, що вивільняється у процесі модернізації. Тому Укртелеком здає в оренду приміщення, які не використовуються в операційній діяльності. Наш перший лот на ProZorro – це пілотний проект, у межах якого відпрацьовуються усі практичні питання з використання електронного майданчика. В період експозиції лоту на ProZorro, попит потенційних орендарів на пропоновані приміщення відчутно збільшився. Надалі плануємо налагодити співпрацю щодо інших майнових комплексів та приміщень із використанням ProZorro», – говорить директор департаменту управління нерухомістю Євген Нищенко.

Серед факторів, що сприяють попиту з боку потенційних орендарів, особливо виділяється зручне розташування більшості об’єктів нерухомості, адже 60% площ – територіально в центральних районах міст і обласних центрів. Також орендарям надається можливість перепланувань та проведення ремонту приміщень під власні потреби і підключення до телекомунікаційних послуг оператора.

Читайте также: Размещение статей, новостей и пресс-релизов на UkrDay.com

Автор: rvhylnpeae Тэги: Укртелеком ProZorro право оренди нерухомість
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоМеждународный веб-сериал «Белая карта» от ЧЧКартеля, команды номинированной на Оскар

Вторая выставка и конференция "МЕБЕЛЬНЫЕ ПЕРСПЕКТИВЫ 2019-2020"

«Титаник» создал воронку времени, и она еще не закрыта

Фото

Все фотоЗашел в бар и бесследно исчез: Таинственное исчезновение студента в Колумбусе

Загадки собора Святой Софии в Стамбуле

Мобильное приложение «У войны тоже есть правила» уже скачали 15 000 украинцев

Анекдот дня

Учительница в школе предлагает детям придумать предложение, в котором слово прекрасно употребляется дважды. Маша: - Вчера папа купил маме прекрасное платье, в котором мама прекрасно выглядела . Петя: - Моя бабушка готовит прекрасное печенье, которое я прекрасно кушаю . Вовочка: - Вчера за ужином, моя сестра объявила, что беременна, а отец сказал: Прекрасно, блядь, прекрасно!

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ