SOCAR поділився досвідом впровадження електронного документообігу

1 июня 2019 13:25 Просмотров: 169 # Прокомментируй Печатная версия
SOCAR поділився досвідом впровадження електронного документообігу

В останні вихідні травня, на одному з найкращих бізнес-майданчиків столиці, у КВЦ “Парковий”, відбулася всеукраїнська ІТ-конференція “Форсайт 1.9 Майбутні”, присвячена електронному документообігу (ЕДО). Організував масштабний захід національний розробник програмних рішень — Linkos Group, що вже 19 років поспіль створює БЕЗПАПЕРОВІ технології: оцифровує бухгалтерські документи та звітність на ринку України.

Футуристичний стиль, іншопланетні персонажі та роботи вітали гостей і учасників події, створюючи відповідну атмосферу технологічного майбутнього. Захід зібрав лідерів ринку з різних галузей, стратегічних бізнес-партнерів та співробітників — усіх, хто впроваджує та активно використовує програмні продукти від Linkos Group.

Метою конференції було розкрити магію цифрових технологій та на прикладі власних клієнтів, які вже відмовились від паперу та впровадили ЕДО, надихнути всіх присутніх відкрито йти у цифру. Адже у Linkos Group є цілий спектр рішень для автоматизації документообігу, які враховують потреби та бізнес-моделі як малого так і великого бізнесу.

Серед запрошених гостей був і SOCAR — лідер автозаправного сектору України, відомий якісним, зручним та доступним сервісом. Представник компанії Андрій Бузов, начальник відділу автоматизації обліку, взяв участь у брифінгу, присвяченому е-документообігу.

Урамках відкритого діалогу Андрій поділився досвідом впровадження та використання сервісу FlyDoc в його компанії.

«За допомогою FlyDoc у бухгалтера тепер є можливість повноцінно працювати з електронним документом: перевіряти його та підписувати ЕЦП, відправляти та приймати, погоджувати або відхиляти. Також значно скоротився час підписання документів обома сторонами, особливо в умовах територіальної віддаленості. Ну і, звісно ж, — значна економія часу та коштів, що витрачаються на обслуговування принтерів та папір.

За словами Андрія Бузова, ініціатива впровадження рішення FlyDoc відпочатку йшла від бухгалтерії компанії SOCAR з пропозицією розглянути можливість впровадження цифрового підпису та обміну документами в електронному вигляді.

«Проаналізувавши продукти, які є на ринку, наш вибір зупинився на рішенні FlyDoc від Linkos Group. Головним чином тому що ми працюємо з обліковою системою 1С, а FlyDoc є надбудовою над обліковою системою. З одного боку, це дозволяє користувачам значно зекономити час при її використанні, а з іншого, нам, спеціалістам ІТ, дає деякі можливості для маневру: більш гнучке налаштування системи саме під наші потреби. До речі, Socar використовує власний функціонал, який вже є частиною FlyDoc. FlyDoc зручний і зрозумілий для користувача, тому наші співробітники освоїли роботу з ним легко та швидко», - розповів він.

У брифінгу також взяли участь представники відомих брендів - БаДМ, Billa, Епіцентр, ДТЕК, де кожен поділився власними лайфхаками з впровадження ЕДО. Зі сцени учасники говорили про вагомі переваги, які отримали компанії в результаті переходу на цифровий формат роботи, про суттєву економію ресурсів, як мотивували та переконували співробітників у необхідності роботи по-новому. Участники підкреслили, що більшість їх контрагентів позитивно сприйняли перехід на електронний документообіг.

Те, що ринок України готовий до електронного документообігу та перебудови звичних паперових бізнес-процесів доведено клієнтами Linkos Group.

Автор: rvhylnpeae Тэги: SOCAR FlyDoc ЕДО електронний документообіг Linkos Group
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоОт «Вдвоем» до «Малиновой ночи»

ООО «ГЕРСА» представила снегоуборочный отвал на джип

Лиза Анохина предложила хейтерам «Игру»

Фото

Все фотоУК «Бобруйскагромаш» отмечена золотой медалью Министерства сельского хозяйства Российской Федерации

Все началось с платья для куклы Барби (история победительницы Epson Digital Fashion Ядвиги Нетикши)

Певица Варвара отказалась от интернета

Анекдот дня

Во время европейского похода русской армии после разгрома Наполеона, в одной из стычек с французами на французской территории произошел такой случай:

Пришлось гусарам форсировать речушку. Сразу после речки – французские позиции. Естественно в мокрых штанах драться не удобно - сильно стеснят движения.

Ну, гусары, народ не из стыдливых - да и че перед врагами стыдиться - сняли всю нижнюю часть одежды до положения “в чем мать
родила”. И так пошли в атаку. Как позже выяснилось - психическую. Потому что даже гусарам, при их мягко говоря не святом образе жизни, не могло даже прийти в голову, ЧТО подумают развращенные французы, увидев наступающие на них боевые порядки ГОЛЫХ, но вооруженных до зубов мужиков.

Короче, девочкой никто становиться не хотел. Французы развернулись и побежали.

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ