Оптичний інтернет для сонячної електростанції на Житомирщині

5 июня 2019 10:06 Просмотров: 91 # Прокомментируй Печатная версия
Оптичний інтернет для сонячної електростанції на Житомирщині

Укртелеком розбудував мережу оптичного інтернету для Іршанської сонячної електростанції (СЕС), що у Коростенському районі на Житомирщині, і успішно протестував підключення. Можливість користуватися оптикою отримали ще й кілька сусідніх сіл.

ПАТ «Укртелеком», у межах реалізації індивідуальних проектів для бізнес-споживачів, розбудував мережу швидкісного оптичного інтернету та підключив до неї Іршанську СЕС.

Будівництво та налаштування інтернет-мережі відбулося в рекордно короткі строки. Впродовж одного місяця Укртелеком проклав 16 км волоконно-оптичних ліній зв’язку. В квітні цього року роботи було успішно завершено, послугу протестовано та здано замовнику.

Замовником робіт виступила компанія ТОВ «ТЕСЛА ЕНЕРГО», яка побудувала електростанцію в межах інвестиційного проекту бельгійської компанії Upgrade Energy, що спеціалізується на проектуванні, технологічній та фінансовій підтримці проектів відновлювальної енергетики.

Послуга від Укртелекому забезпечує підключення до оптичного інтернету із гарантованою швидкістю 100 Мбіт/с, згідно з вимогами «Угоди про рівень послуг». Така швидкість відповідає вимогам системи моніторингу та збору інформації про обсяги електроенергії, які виробляються кожною сонячною панеллю (локальна мережа з’єднує датчики, що встановлені на секторах сонячних панелей). Крім того, швидкісне підключення забезпечує надійне функціонування системи відеонагляду, дає можливість отримання інформації від систем контролю в режимі онлайн з будь-якої точки світу.

Це вже другий об’єкт проекту будівництва СЕС ТОВ «ТЕСЛА ЕНЕРГО» у Житомирській області, в якому бере участь Укртелеком. У вересні 2018 року оператор приєднав до швидкісного інтернету першу побудовану електростанцію – Ганську СЕС.

До того ж, завдяки ініціативі «ТЕСЛА ЕНЕРГО», будівництво оптики до СЕС спроектовано так, що села Шершені та Мелені Коростенського району також мають можливість підключитися до оптичного інтернету.

Автор: rvhylnpeae Тэги: Укртелеком інтернет оптика тесла
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоКак будет выглядеть строительная техника в будущем

Группа «Балаган», Наталия Иванова и певец Даниил Иванов записали новую песню «Не придумывай»!

Депутата Копейку назначили заместителем директора «Николаевоблтеплоэнерго»

Фото

Все фотоМодельный ряд цистерн JOSKIN добавлен новым семейством емкостей

Fiat Ducato – превращение в магистральный тягач

Новый экскаватор EW-25-М2.100 от "Святовита": универсал для тяжелой работы в суровых условиях

Анекдот дня

Андрюша, иди сюда!
- Да, пап. .
- Ты камасутру брал?
- Брал...
- А ты, что-то дорисовывал там? ?
- Ну да. .
- Иди теперь маму распутывай! !

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ