“Samsung Electronics Україна” відкриває реєстрацію на 2019-2020 навчальний рік в “IT-школу Samsung”

6 августа 2019 09:57 Просмотров: 181 # Прокомментируй Печатная версия
“Samsung Electronics Україна” відкриває реєстрацію на 2019-2020 навчальний рік в “IT-школу Samsung”

“Samsung Electronics Україна” відкриває реєстрацію на 2019-2020 навчальний рік в “IT-школу Samsung”.  Проект реалізується у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Інститутом модернізації змісту освіти. Програмою передбачено безкоштовне навчання основам розробки додатків під Android учнів старших класів загальноосвітніх шкіл. Учні 9-10 класів в Києві, Дніпрі, Харкові, Вінниці та Львові можуть зареєструватися на вступне тестування залишивши заявку на сайті проекту: https://samsungitschool.com.ua/registration.html 

Програма «IT-школи Samsung» розрахована на один навчальний рік, який складається з 5 основних модулів, серед яких основи програмування на мові Java, об’єктно-орієнтоване програмування на мові Java під Android, основи інформаційної безпеки, введення в системи управління базами даних на прикладі SQLite.  Заняття проходять двічі на тиждень на базі спеціально обладнаних класів. В кінці курсу випускники захищають власні проекти – мобільні додатки для Android.

Проект існує з 2016 року, коли було вперше відкрито 2 школи в м. Київ. За минулий рік географія та масштаби проекту значно розширились – відкрились нові школи в Харкові, Львові, Вінниці та Дніпрі, а кількість груп в кожній школі подвоїлась.

У 2018-2019 навчальному році проект покрив близько 350 учнів, включаючи тих, хто приєднався до навчання онлайн.  Сертифікати про успішне закінчення проекту «ІТ-школа Samsung» отримали 137 випускників, які захистили розроблені ними програми перед спеціальним журі. Розробники найкращих проектів з кожної зі шкіл взяли участь в фінальному захисті робіт, що проходив в Міністерстві освіти та науки України. 

Реєстрація на 2019-2020 навчальний рік триватиме до 25 серпня, після чого будуть повідомленні деталі про місце та час для вступного тестування. В результаті тестування буде відібрано 210 учнів для подальшого навчання в “ІТ-школі Samsung”.

Тэги: IT-школа Samsung освіта навчання
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоОт «Вдвоем» до «Малиновой ночи»

ООО «ГЕРСА» представила снегоуборочный отвал на джип

Лиза Анохина предложила хейтерам «Игру»

Фото

Все фотоУК «Бобруйскагромаш» отмечена золотой медалью Министерства сельского хозяйства Российской Федерации

Все началось с платья для куклы Барби (история победительницы Epson Digital Fashion Ядвиги Нетикши)

Певица Варвара отказалась от интернета

Анекдот дня

Первая фраза, которую говорят все девушки, когда берут в руки фотоаппарат: "А как удалять?"...

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ