Розбудова оптичної інфраструктури у селах, зростання доходів від інтернет-послуг

2 ноября 2019 01:34 Просмотров: 63 # Прокомментируй Печатная версия
Розбудова оптичної інфраструктури у селах, зростання доходів від інтернет-послуг

За 9 місяців 2019 року загальний дохід Укртелекому залишився стабільним – на рівні майже 4,84 млрд грн, дохід від телекомунікаційних послуг склав 4,04 млрд грн

EBITDA зросла та становить 1,38 млрд грн. Маржа EBITDA на високому рівні 28,5%.

Приватним абонентам надано послуг майже на 2,59 млрд грн, бізнес-споживачам – на 1,03 млрд грн.

Доходи від фіксованої телефонії зменшилися на 7,8%, що пов’язано зі скороченням абонбази та негативним впливом крадіжок і пошкоджень телекомінфраструктури, і склали майже 2 млрд грн. Фізичним особам було надано послуг на 1,47 млрд грн, юридичним – на 528 млн грн.

Продовжують зростати надходження від послуг інтернету, які оператор надає у понад 2340 населених пунктів країни. За рік у цілому доходи збільшилися на 7% до 1,32 млрд грн. У масовому сегменті доходи від цього напрямку діяльності зросли на 6,6% і склали 1,04 млрд грн. Серед бізнес-користувачів вони сягнули 277 млн грн, що на 8,2% більше, ніж рік тому.

Укртелеком продовжує реалізовувати проекти з розбудови оптики та підключати до неї села, медичні та навчальні заклади, пропонуючи абонентам швидкісний інтернет. Цього року вже прокладено майже 2,3 тисячі кілометрів волоконно-оптичного кабелю у понад 80 н.п. Роботи з будівництва оптики тривають у населених пунктах Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей. У межах масштабного проекту до нової оптичної мережі уже підключено майже 8 тисяч абонентів.

Для бізнес-користувачів Укртелеком пропонує низку телекомунікаційних рішень. Зростає кількість підключень до оптичного інтернету. Зараз ним користуються 380 медичних та майже стільки ж навчальних закладів, 150 об’єднаних територіальних громад. Реалізовано проекти щодо забезпечення оптичним інтернетом бізнес-об’єктів та ТРЦ, надаються послуги захисту від DDoS атак та доступу до телевізійного контенту. Зросла кількість підключень до послуги «Хмарна АТС» до 20 тисяч.

Інвестиції у розвиток телекомунікаційної інфраструктури за рік зросли на 25% до 0,5 млрд грн.

Автор: rvhylnpeae Тэги: укртелеком оптика інтернет
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоДепутата Копейку назначили заместителем директора «Николаевоблтеплоэнерго»

Рыбу-монстра с «человеческим лицом» сняли на видео в Китае

Разгадана страшная тайна "Деревни дураков"!!!

Фото

Все фото#BUTFLY – проект 8-ой Московской международной биеннале современного искусства

Компания OTIS представила новый дизайн лифтов Ambiance

С полным аншлагом в минувшие выходные прошел музыкальный спектакль Варвары «Лен»

Анекдот дня

Будучи студентом несколько раз выезжал "на картошку". А поскольку колхоз, которому мы наносили пользу, собирал картошки немногим больше, чем сажал, операция называлась "эксгумацией картофеля, захороненного весной".

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ