Кількість підключень до послуги «Інтерактивне ТV» зросло втричі

23 января 2020 05:00 Просмотров: 71 # Прокомментируй Печатная версия
Кількість підключень до послуги «Інтерактивне ТV» зросло втричі

Кількість підключень до послуги «Інтерактивне ТV» від Укртелекому протягом останніх місяців минулого року зросло втричі, як порівняти з попередніми періодами того ж року

Все більше українців обирають «Інтерактивне ТV» для перегляду телевізійного ефіру. Так, протягом останніх місяців 2019 року кількість підключень до «Інтерактивного ТV» від Укртелекому зросла втричі проти попередніх періодів року. Послуга особливо популярна у абонентів, які користуються швидкісним інтернетом. У цей період майже 40% всіх підключень – за технологіями GPON та VDSL. Лідерами щодо кількості підключень стали Вінницька, Харківська, Дніпропетровська і Черкаська області.

Серед факторів, що сприяли підвищенню попиту на послугу «Інтерактивне ТV» від Укртелекому – розширення інтернет-географії і якість послуг нової мережі, кодування супутникового сигналу та спеціальні пропозиції для абонентів.

Найбільшою популярністю користується акційна пропозиція – пакет «Сімейний». Абоненти, що ще не користувалися «Інтерактивним ТV», можуть спробувати новий формат телебачення за 1 гривню.

Нагадаємо, що інтерактивне телебачення від Укртелекому – це комфортний перегляд та безліч зручних функцій. Глядачам «Інтерактивного TV» надана можливість самостійно керувати переглядом контенту не лише на телевізорах, а й ноутбуках, планшетах, смартфонах. Укртелеком надає користувачам великий вибір серед низки пакетів, застосовуючи гнучку схему спеціальних пропозицій та акцій.

Автор: rvhylnpeae Тэги: укртелеком оптичний інтернет iptv інтерактивне телебачення
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоМеталлика - Nothing else matters (бандура+баян B&B project)

Скоро Россию накроет «Метель»

Технологии советской оборонки могут значительно увеличить ресурс автомобиля!

Фото

Все фотоIndian представил мотоцикл Roadmaster Elite 2020 с новой цветовой схемой

Учебно-тренажерный комплекс вертолета (УТКВ) Ми-24ПУ1 принят на снабжение ВСУ

Туринговый байк Indian Roadmaster Elite 2020: потрясающий уровень комфорта и технологий

Анекдот дня

Особенность женских глаз состоит в том, что они способны видеть волос на пиджаке мужа в пяти метрах, но не в состоянии разглядеть дверь гаража в метре.

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ