Фахівці БПД безкоштовно користуватимуться інструментом PravoSud

31 января 2020 11:02 Просмотров: 229 # Прокомментируй Печатная версия
Фахівці БПД безкоштовно користуватимуться інструментом PravoSud

На початку січня фахівці системи надання безоплатної правової допомоги – БПД – отримали право безкоштовно користуватися зручним та ефективним інструментом пошуку й аналізу судової практики PravoSud.

Це стало логічним продовженням підписаного наприкінці листопада меморандуму про співпрацю з Координаційним центром з надання правової допомоги та проектом PravoSud.

«Ми добре розуміємо, наскільки важливою є грамотна правова допомога в регіонах, особливо для малозабезпечених і багатодітних родин, бійців АТО, пенсіонерів. Система БПД у деяких регіонах України є подекуди єдиною такою можливістю. Тож на сьогодні юристи й адвокати БПД отримали наш зручний інструмент пошуку, перегляду, аналізу та моніторингу судових справ. Доступ до нього було надано на безоплатній основі на невизначений період. Це частина нашої соціальної відповідальності перед українцями, і ми продовжимо підтримувати соціальні ініціативи», – зазначив керівник проекту PravoSud Михайло Вертепа. Він також додав, що робота платформи PravoSud з Координаційним центром з надання правової допомоги триватиме й надалі.

«Соціальна відповідальність бізнесу – обов’язкова складова розвитку економіки багатьох розвинутих країн. Чимало сервісів з правової допомоги спирається там на підтримку саме приватних компаній. Приємно, що в Україні теж зростає розуміння того, що розвиток країни визначає не лише фінансова, а й соціальна стабільність», – наголосив в.о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олександр Баранов.

Віртуальний помічник юриста PravoSud – це комплексний дієвий інструмент, що допомагає швидко й ефективно підготуватися до судового процесу та сформувати переможну правову позицію на основі аналізу отриманих даних. Особливість інструменту PravoSud у тому, що це комплексна система, яка дає змогу в межах одного додатка вирішувати не одне, а цілу низку завдань, забезпечуючи весь процес підготовки юриста до судового засідання – від моніторингу інформації до прогнозів стосовно роботи судді. Система містить весь обсяг реєстру судових рішень, починаючи з 2015 року, і постійно оновлюється та доповнюється новими програмними опціями.

«Ми готові працювати із зацікавленими особами й компаніями в напрямі систематизації, автоматизації та вільного доступу до потрібних юридичних даних. Я переконаний, ці послуги дуже потрібні всім, хто працює в юридичній галузі і не тільки», – відзначив пан Михайло.

Автор: Ирина Наконечная Тэги: PravoSud программы
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоГАЗ М-20 Победа-Родстер - самый редкий в мире

Истории успеха от UkrDay: Унесенные ветром и Татьяна Морозова

Max Payne: революция в жанре

Фото

Все фотоСовременные поэты: кого читать осенью 2020?

Предпочтения россиян относительно планировок и дизайна жилья в 2020 году изменились

TRENDZO - красота и стиль от Тахмины Салмановой

Анекдот дня

- Привет, сестренка! Ну, куда на работу устроилась?
- В мэрию.
- Ты че! Мать в налоговой, отец в ДПС - нас и так весь дом ненавидит!

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ