Фахівці БПД безкоштовно користуватимуться інструментом PravoSud

31 января 2020 11:02 Просмотров: 168 # Прокомментируй Печатная версия
Фахівці БПД безкоштовно користуватимуться інструментом PravoSud

На початку січня фахівці системи надання безоплатної правової допомоги – БПД – отримали право безкоштовно користуватися зручним та ефективним інструментом пошуку й аналізу судової практики PravoSud.

Це стало логічним продовженням підписаного наприкінці листопада меморандуму про співпрацю з Координаційним центром з надання правової допомоги та проектом PravoSud.

«Ми добре розуміємо, наскільки важливою є грамотна правова допомога в регіонах, особливо для малозабезпечених і багатодітних родин, бійців АТО, пенсіонерів. Система БПД у деяких регіонах України є подекуди єдиною такою можливістю. Тож на сьогодні юристи й адвокати БПД отримали наш зручний інструмент пошуку, перегляду, аналізу та моніторингу судових справ. Доступ до нього було надано на безоплатній основі на невизначений період. Це частина нашої соціальної відповідальності перед українцями, і ми продовжимо підтримувати соціальні ініціативи», – зазначив керівник проекту PravoSud Михайло Вертепа. Він також додав, що робота платформи PravoSud з Координаційним центром з надання правової допомоги триватиме й надалі.

«Соціальна відповідальність бізнесу – обов’язкова складова розвитку економіки багатьох розвинутих країн. Чимало сервісів з правової допомоги спирається там на підтримку саме приватних компаній. Приємно, що в Україні теж зростає розуміння того, що розвиток країни визначає не лише фінансова, а й соціальна стабільність», – наголосив в.о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олександр Баранов.

Віртуальний помічник юриста PravoSud – це комплексний дієвий інструмент, що допомагає швидко й ефективно підготуватися до судового процесу та сформувати переможну правову позицію на основі аналізу отриманих даних. Особливість інструменту PravoSud у тому, що це комплексна система, яка дає змогу в межах одного додатка вирішувати не одне, а цілу низку завдань, забезпечуючи весь процес підготовки юриста до судового засідання – від моніторингу інформації до прогнозів стосовно роботи судді. Система містить весь обсяг реєстру судових рішень, починаючи з 2015 року, і постійно оновлюється та доповнюється новими програмними опціями.

«Ми готові працювати із зацікавленими особами й компаніями в напрямі систематизації, автоматизації та вільного доступу до потрібних юридичних даних. Я переконаний, ці послуги дуже потрібні всім, хто працює в юридичній галузі і не тільки», – відзначив пан Михайло.

Автор: Ирина Наконечная Тэги: PravoSud программы
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоДоговорняки Порошенко и Байдена: за кулисами скандала

Парку РТИ - новую жизнь! (городская толока в Лисичанске)

Киевские "полицаи" пытали и насиловали женщину-свидетеля в Кагарлыкском отделе несколько часов подряд (обновлено + видео)

Фото

Все фотоНачались продажи нового низкопольного городского микроавтобуса «ГАЗель City»

Как грузинский регбист Вахо Мдзинаришвили cтал художником

Ужгородский ЖК «Квадрат» награжден профессиональной премией

Анекдот дня

Приходит мальчик 4-х лет из садика и говорит отцу:
- Пап, хочешь, я расскажу тебе стишок? Только надо, чтобы ты хлопал в ладошки.
- Хорошо, сынок, я похлопаю.
Папа начинает хлопать в ладоши, а мальчик залезает на стул и начинает читать:
- Заебали комары, заабали мошки, и какой-то пидарас хлопает в ладошки

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ