Більше 500 км волоконно-оптичних ліній зв’язку у селах

19 мая 2020 10:33 Просмотров: 103 # Прокомментируй Печатная версия
Більше 500 км волоконно-оптичних ліній зв’язку у селах

Укртелеком разом з європейськими партнерами продовжує активне розгортання GPON-мережі в села – вже розбудовано 520 км, розпочато підключення абонентів.

ПАТ «Укртелеком» продовжує реалізацію проектів щодо розбудови сучасної телекоммережі за технологією GPON (Gigabit Passive Optical Network). У межах спільного інвестиційного проекту Укртелекому з Iskratel і SID Bank, що розпочався наприкінці березня і охоплює понад 200 населених пунктів у 13 областях країни, вже прокладено понад півтисячи кілометрів сучасних волоконно-оптичних ліній зв’язку. До нової мережі вже підключаються сотні мешканців сіл у Вінницькій, Запорізькій, Харківській, Хмельницькій та Черкаській областях.

Нова мультисервісна волоконно-оптична телекомінфраструктура оператора у сільській місцевості дає змогу мешканцям і організаціям користуватися повним спектром телекомпослуг «як у місті». Мешканці населених пунктів, де розбудується нова мережа Укртелекому, можуть користуватися доступним безлімітним інтернетом на швидкостях до 1 Гбіт/с, дивитися цифрове Iнтерактивне ТV і мати IP-телефонію, як у містах. Популярними серед населення є тарифні плани: 200 Мбіт/с, 100 Мбіт/с та 50 Мбіт/с. Варто зауважити, що переважна більшість з цих населених пунктів до цього не мала доступ до оптичного інтернету.

Будівництво мережі та підключення нових абонентів здійснюється з дотриманням необхідних заходів безпеки в період карантину.

Варто зазначити, що це другий проект у співпраці з європейськими партнерами, що дозволяє скорочувати цифровий розрив в Україні. Перший проект з розбудови мереж за технологією GPON у 300 невеликих населених пунктах і селах стартував навесні минулого року.

Автор: rvhylnpeae Тэги: укртелеком оптика інтернет GPON 1Гбіт/с
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоКак выживают в карантин бездомные? Кто им помогает?

Грета Тунберг в гостях у Владимира Познера

Обзор ИРП американских пенсионеров (видео от SoLiD)

Фото

Все фотоУжгородский ЖК «Квадрат» награжден профессиональной премией

Поливооросительные машины БЕЛАЗ-76135 и БЕЛАЗ-76473 на украинских ГОК

Запущена новая некоммерческая арт-платформа: "За каждой работой - Я"

Анекдот дня

Если вы до сих пор думаете, что ваша жена любит вас больше, чем вашего кота, попробуйте тоже нассать ей в сапог.

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ