Більше 500 км волоконно-оптичних ліній зв’язку у селах

19 мая 2020 10:33 Просмотров: 172 # Прокомментируй Печатная версия
Більше 500 км волоконно-оптичних ліній зв’язку у селах

Укртелеком разом з європейськими партнерами продовжує активне розгортання GPON-мережі в села – вже розбудовано 520 км, розпочато підключення абонентів.

ПАТ «Укртелеком» продовжує реалізацію проектів щодо розбудови сучасної телекоммережі за технологією GPON (Gigabit Passive Optical Network). У межах спільного інвестиційного проекту Укртелекому з Iskratel і SID Bank, що розпочався наприкінці березня і охоплює понад 200 населених пунктів у 13 областях країни, вже прокладено понад півтисячи кілометрів сучасних волоконно-оптичних ліній зв’язку. До нової мережі вже підключаються сотні мешканців сіл у Вінницькій, Запорізькій, Харківській, Хмельницькій та Черкаській областях.

Нова мультисервісна волоконно-оптична телекомінфраструктура оператора у сільській місцевості дає змогу мешканцям і організаціям користуватися повним спектром телекомпослуг «як у місті». Мешканці населених пунктів, де розбудується нова мережа Укртелекому, можуть користуватися доступним безлімітним інтернетом на швидкостях до 1 Гбіт/с, дивитися цифрове Iнтерактивне ТV і мати IP-телефонію, як у містах. Популярними серед населення є тарифні плани: 200 Мбіт/с, 100 Мбіт/с та 50 Мбіт/с. Варто зауважити, що переважна більшість з цих населених пунктів до цього не мала доступ до оптичного інтернету.

Будівництво мережі та підключення нових абонентів здійснюється з дотриманням необхідних заходів безпеки в період карантину.

Варто зазначити, що це другий проект у співпраці з європейськими партнерами, що дозволяє скорочувати цифровий розрив в Україні. Перший проект з розбудови мереж за технологією GPON у 300 невеликих населених пунктах і селах стартував навесні минулого року.

Автор: rvhylnpeae Тэги: укртелеком оптика інтернет GPON 1Гбіт/с
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоАмериканские маслкары не обладали той мощностью, о которой все говорят!!!

Отава Ё – Сумецкая (русские частушки под драку)

Боевые пайки для российской авиации (видео от SoLiD)

Фото

Все фотоСталлоне выставил на продажу свою спецверсию "Cadillac Escalade ESV" (фото)

Линию по конечной сборке низкопольных троллейбусов «Адмиралов» запустили в Петербурге

FLAMAX доказал: у бизнеса и спорта в России есть точки соприкосновения

Анекдот дня

Помнится в фильме Гостья из будущего космические пираты предлагали мальчику жигули за информацию о миелофоне. Но парень уже тогда понимал что к чему и ответил: лучше сразу убейте .

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ