Eaton допомагає вирішити питання з керування енергопостачанням у будівлях за допомогою багатоцільової системи xStorage Compact

23 сентября 2020 15:40 Просмотров: 335 # Прокомментируй Печатная версия
Eaton допомагає вирішити питання з керування енергопостачанням у будівлях за допомогою багатоцільової системи xStorage Compact

Провідна компанія у сфері керування енергопостачанням Eaton дає власникам будинків і керівникам підприємств можливість легко вирішувати завдання з керування енергопостачанням на малих і середніх комерційних і промислових об’єктах, використовуючи систему Eaton xStorage Compact від Eaton.

Власники комерційних і промислових будівель та керівники підприємств прагнуть забезпечити безперервність бізнес-процесів, максимально використовувати енергію з власних відновлюваних джерел або отримати достатнє енергопостачання для облаштування станцій заряджання електромобілів на своїх об’єктах. Щоб досягти цього, потрібне багатоцільове рішення щодо накопичування енергії, що займає мінімально можливий простір у будівлі.

Система xStorage Compact створена на основі відзначеної нагородами технології накопичування енергії Eaton, яка надає клієнтам змогу легко встановлювати й використовувати в будівлях систему накопичування енергії, змонтовану на одну стійку.

xStorage Compact — це багатоцільова система накопичування енергії, яка дає клієнтам можливість максимально використовувати електроенергію, генеровану власними сонячними панелями, і запобігати проблемам з доступною потужністю енергосистеми внаслідок облаштування станцій заряджання електромобілів на своїх об’єктах.

Клієнти також можуть використовувати xStorage Compact для інших потреб і задач, як-от резервного енергопостачання, згладжування пікових навантажень і перенесення навантаження. Систему можна використовувати для підтримання стабільності мережі завдяки регулюванню частоти.

Крейг МакДоннелл, старший віцепрезидент і генеральний директор Eaton, напрям якості енергозабезпечення й електроніки, відділ ринків, що розвиваються, регіон EMEA, розповідає: «Ми вже пропонуємо широкий спектр масштабованих і модульних систем накопичування енергії. Випустивши на ринок систему xStorage Compact, ми забезпечуємо потреби наших клієнтів, що володіють або керують будівлями й бажають легко та швидко використовувати нашу відзначену нагородами технологію накопичування енергії».

Автор: rvhylnpeae Тэги: Eaton системы накопления энергии новые технологии
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоЧто на самом деле срывается под 100-километровыми облаками Венеры?

Местные выборы Украина 2020: сенсационно низкая явка и разгромное поражение партии «Слуга народа»

Ради романа с Жанной Фриске десятки других мужчин были готовы на все

Фото

Все фотоМузыкальный фестиваль "Khortytsia Freedom 2020" третий год подряд собирает аншлаги!

Автомобильный видеорегистратор DDPai Dash Cam Mola N3 1600P HD GPS – незаменимый компаньон для путешествий и поездок

Первенство по таэквон-до ИТФ и кикбоксингу ВАКО на призы Харьковского городского головы состоялось 3 октября

Анекдот дня

Зарплата - это наркотик.
- В день выдачи зарплаты беспричинно повышается настроение, хочется шутить и смеяться (Как после приема дозы)
- Получив зарплату один раз вы уже не можете без неё (Вызывает привыкание)
- При долгом отсутствии зарплаты наступает депрессия, весь мир видится в черных тонах (Сами все понимаете)
- Если по каким-то причинам доза зарплаты оказалась больше нормы, эйфория усиливается (При передозе реально загнуться от счастья)
- При длительном потреблении зарплаты требуется регулярное увеличение дозы (Старая доза довольно скоро переставляет вставлять)

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ