Фонд держмайна підозрюють у лобізмі радників для об`єктів великої приватизації

13 сентября 2018 13:48 Просмотров: 314 # Прокомментируй Печатная версия
Фонд держмайна підозрюють у лобізмі радників для об`єктів великої приватизації

До Спеціальної контрольної комісії ВР з питань приватизації надійшла низка звернень з приводу допущених порушень під час відбору радників на об`єкти великої приватизації. Про це повідомив журналісту інформаційного агентства АСПІ голова комісії народний депутат Ігор Лапін.

"Одне з того, що я можу вже сказати, не вдаючись в подробиці, що незрозумілий був вибір радників при однаковій кількості балів. Наприклад, дві людини однаково здали екзамен, то чому одному ставлять п`ять балів, іншому - також п`ять, але беруть на роботу першого? Тобто оцінки однакові, але надається перевага. До того ж перевага не тим, хто має світове ім`я, а перевага незрозумілим обличчям нашого політикуму", - зазначив нардеп.

За словами Лапіна, вони є лобістами цієї приватизації і отримують за свою роботу немалий відсоток.

Крім того, варто додати, що нещодавно в ЗМІ з`явились публікації, в яких йдеться про скарги компаній, що брали участь у конкурсах радників, на непрозорість цього конкурсу. Зокрема, повідомляється, що компанії "Грант Торнтон" та "Маршаллер і партнери" подали позови до суду на Фонд держмайна.

Додамо, що конкурсна комісія з відбору радників великої приватизації складається з чиновників ФДМУ, Мінфіну та Мінекономрозвитку. Очолює комісію в.о. голови Фонду держмайна Віталій Трубаров.

Нагадаємо, що Генеральна прокуратура Україні здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем екс-керівником Регіонального відділення Фонду держмайна по м.Києву Віталієм Трубаровим при наданні в оренду та приватизації держмайна за ознаками кримінального злочину передбаченого ч.2 ст.364 КК (зловживання владою або службовим становищем).

Автор: rvhylnpeae Тэги: інвестрадники Трубаров фонд держмайна приватизація державне майно зловживання владою
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоЭксперт по крав-мага рассказал Дмитрию “Гоблину” Пучкову об искусстве израильской самообороны и рукопашного боя

Шокирующие кадры с птицефабрики по производству фуа-гра (видео)

Посол Германии Эрнст Райхель посетил завод HenkelBautechnik (Украина) в Балаклее

Фото

Все фотоВ Санкт-Петербурге после масштабного обновления открылся музей-аттракцион «ДОМ ВВЕРХ ДНОМ»

FITEXPO: ежегодный праздник спорта и главное фитнес-событие весны!

Фестиваль "HinodePowerJapan 2019" пройдет 30–31 марта в Москве

Анекдот дня

Приехала как то к Князю русскому "Ясно солнышко" царица заморская. Пир закатили. . .
Царица спрашивает:

- Князь, а почему тебя называют Ясно Солнышко?

Князь:

- Ну смотри, царица, по леву сторону сидят бояре - час побухают второй побухают и домой пойдут, по праву сторону сидят дворяне - час побухают второй побухают и домой к женам пойдут... А ты, царица, выпъешь, закусишь, Я отведу тебя в палаты и В@@БУ - ЯСНО, СОЛНЫШКО?

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ