Бронежилети якої якості отримують українські військовослужбовці в зоні АТО

6 августа 2019 19:52 Просмотров: 95 # Прокомментируй Печатная версия
Бронежилети якої якості отримують українські військовослужбовці в зоні АТО

Підприємство «ТЕМП-3000» уже 30 років виготовляє різноманітні бронежилети, шоломи, екіпірування й костюми — загалом усе, що військові називають засобами індивідуального захисту. Свою продукцію компанія постачає щонайменше 20-ти країнам: зокрема США, Великій Британії, Єгипту, Саудівській Аравії та Афганістану — в усіх українська броня пройшла випробування.

Одягали ці бронежилети свого часу й наші миротворці в Іраку. Тоді, до речі, вояки влаштували своєрідні змагання між вітчизняними й американськими засобами  індивідуального бронезахисту — і тільки «темпівські» виявилися не по зубах радянським і російським боєприпасам.

Броню відправили гнити під дощ

Бронежилети під назвою «Корсар М3с-1-4» від «ТЕМП-3000» уже п’ять років носять і бійці на сході України. Щоправда цьогоріч чергову партію нової військові можуть не отримати. Державне бюро розслідувань (далі – ДБР) говорить, що вони нібито неякісні та дорогі. Однак факти говорять про інше.  

 «Ми виготовляємо всі бронежилети згідно з державними стандартами. Протягом трьох місяців відібрали 60 бронежилетів і провели успішні балістичні випробування. До того ж наші замовники з Міністерства оборони України наосліп відібрали п’ять жилетів і надіслали їх на тестування до Укрметртестстандарту — усе минуло успішно», — зазначив під час прес-конференції в Києві засновник ТОВ «НВП «ТЕМП-300» Юрій Євтушенко.

Він також наголосив, що бронежилети їхнього виробництва найдешевші у світі. «Якщо враховувати курс долара й рівень інфляції, то «Корсар М3с-1-4» мають коштувати майже 12 тисяч гривень. Однак державі ми продаємо їх дешевше ледь не вполовину, за 8 тисяч», - повідомив Юрій Євтушенко.

Особливе занепокоєння засновника  ТОВ «НВП «ТЕМП-300» викликає той факт, що ДБР зараз зберігає бронежилети на підлозі у складах з дірявим дахом, фактично під дощем.  Більшість бронежилетів промокло, а деякі лежать в калюжах. В результаті тканинний чохол бронежилетів пріє, гниє, а броньовані пластини ржавіють і втрачають міцність. «До цих бронежилетів ставляться як до бетонних блоків чи цегли!», — обурюється засновник підприємства.

Чи якісні бронежилети «Корсар М3с-1-4» ?

Атакувати перевірками та судовими позовами що якості  бронежилетів «Корсар М3с-1-4» підприємство «ТЕМП-3000» розпочали ще 2014 року, як раз тоді, коли на Донбас вторглися російські терористи. «Безліч кримінальних проваджень, процесуальних розслідувань, допитів, виїмок документів та балістичних експертиз — усе вилилось у перманентне переслідування, яке завершилося нашою перемогою у 150 судах різного рівня та перемогою у чотирьох Верховних судах», — зазначає Юрій Євтушенко.

Ретельно бронежилети «Корсар М3с-1-4» досліджували в межах перших кримінальних проваджень, які вела Військова прокуратура у 2014-2016 роках. Щоправда згодом кримінальні розслідування, які стосувалися балістики, перекваліфікували на кримінальні провадження щодо надлишково сплаченого ПДВ до державного бюджету. «Саме так! Тут немає помилки — надлишково сплаченого ПДВ до державного бюджету. Можливо через те, що звинувачення у постачанні неякісних бронежилетів виявилися безпідставними й, щоб довести бодай щось, узялися шукати кримінал у надлишково сплачених податках. Смішно!», — наголошує Юрій Євтушенко.

Міф про неякісні бронежилети, додає виробник, тоді старанно розганяли й російські ЗМІ. Однак виробники дозволили українським військовим перед боєм самим стріляти в свій бронежилет, щоб перевірити його на міцність. «Так ми вгамували істеричні настрої у суспільстві та запевнили бійців у надійності їхнього бронезахисту», - говорить Юрій Євтушенко.

Іще до ДБР з підприємством «воювали» невідомі методами 90-их. У березні цього року вони підпалили 3 тисячі квадратних метрів заводу в селищі Ворзель. Вигоріли цехи з обладнанням і готовою продукцією. Винних так і не знайшли.

За словами засновника ТОВ «НВП «ТЕМП-300» Юрія Євтушенко подібні «атаки» заважають роботі та розвитку підприємства.  Ще у 2016 році їхні науковці розробили негорючу тканину, з якої пропонує виготовляти костюми для танкістів. Тоді технологія впала в очі транснаціональній компанії «Тейджин-Тварон», яка готувалася інвестувати у спільне виготовлення цієї тканини для Європи й Азії. 

«Однак, на жаль, інвестувати  гроші в новітнє виробництво іноземці побоялися, адже ризики завод можуть просто віджати або банально спалити. Тому нам пропонують розмістити завод для шиття тканин у країнах Євросоюзу», — розповідає Юрій Євтушенко.

Й ще, поки Міністерство оборони одягає армійців у «Корсар М3с-1-4» (четвертий клас захисту), інші силові структури для своїх бійців закуповують новенькі «Корсар М3мп -1А-6» (шостий клас захисту). Підприємство пропонує перейти армії також на ці міцніші бронежилети. Вони прикривають більше площі тіла й дешевші втричі, ніж німецькі аналоги від компанії «Рейнметалл».

Тэги: ато бронежилет бронезахист військовослужбовці ТЕМП-3000 Корсар М3с-1-4
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоУмер автор песни «Снег кружится», композитор Сергей Березин

Наталья Самойлова представила видео на новую песню «Спецназ»

На YouTube появилась очередная серия нового «Простоквашино»

Фото

Все фотоИсследование Adzuna и Pronline: у каких станций метро в Москве и Петербурге платят лучшие зарплаты

Первый магазин посуды ТМ "Gipfel" открылся в Ташкенте

Вылетающий из «кротовой норы» НЛО сняли на фото в перуанском Мачу-Пикчу

Анекдот дня

Она:
- Я вообще в мужчинах больше люблю мозг, чем тело.
Он:
- Правильно! Тело с возрастом стоять перестанет, а мозг можно е%%%ь всю жизнь!

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ