Початкову школу на Червоному Шляху в Полтаві закрили «без зайвого шуму» на 126-му році її існування

23 июня 2013 16:08 Просмотров: 378 # Прокомментируй Печатная версия
Початкову школу на Червоному Шляху в Полтаві закрили «без зайвого шуму» на 126-му році її існування

Питання закриття початкової школи (філії ЗОШ-12) у віддаленому мікрорайоні Полтави – Червоний шлях періодично виникало з 2005 року. Але щоразу батькам вдавалося переконати представників влади, що таке рішення помилкове, бо не відповідає інтересам дітей.

Та два роки тому на святі останнього дзвоника міський голова Олександр Мамай подарував червоношляхівцям шкільний автобус і… оголосив про закриття філії.

Утім, і тоді завдяки червоношляхівському селищному голові Оксані Саєвській, котра організувала батьків і спонсорів, вдалося відремонтувати й вчергове відстояти школу.

Навесні цього року знову почали ходити чутки про закриття початкової школи, але офіційної інформації про це не було надано ні батькам, ні місцевому органу самоорганізації населення, мовчить про це й сайт Полтавської міськради. Тільки коли минулого тижня делегація батьків прийшла до кабінету начальника управління освіти міськвиконкому Наталії Дорохової, вона зізналася, що школа на Червоному шляху «оптимізована».

Тож на 126-му році існування навчального закладу він припинив своє існування, а півсотні малих залишили без альма-матер, яка була близько до їхніх домівок, де вони були під наглядом досвідчених педагогів, через що у батьків були спокійні серця.

Оксана Саєвська розповідає, що у школі працювали троє постійних учителів, а ще троє приходили на уроки фізичної культури, музики та іноземної мови. Діяли гуртки, які радо відвідували школярі. Позаяк у селищі немає інших умов для організації позашкільного дозвілля учнів, на чотири тисячі населення немає жодного обладнаного спортивного майданчика, а відвідувати секції й гуртки у місті старші учні не можуть, бо автобусне сполучення із містом працює до 8-ї години вечора.

Кілька днів тому на подвір’ї закритої школи відбулася сходка жителів Червоного шляху, на якій вони говорили про наболілі проблеми мікрорайону, хоча всі запрошені чиновники захід проігнорували.

Дорога-серпантин визнана аварійною і по ній невідомо, на який час заборонерий рух транспорту. Втім, шкільний автобус їздить по ній. Але якщо погана погода чи автобус зламався, до діти вже до школи не потрапляють. А пускати їх пішки через ліс і тунель під залізницею, де і вдень ходити страшно, батьки не наважуються. 

- Якщо нас не почують, то будемо перекривати дорогу, мітингувати, – лунали заклики на шкільному подвір’ї.

Проти закриття школи жителі Червоного шляху вже зібрали понад 200 підписів.

- Я теж не чув, щоб сесія Полтавської міськради ухвалювала рішення про закриття школи на Червоному шляху, - каже народний депутат України свободівець Юрій Бублик. – Нинішня влада, на жаль, тільки й здатна що закривати – то школи, то лікарні. Якщо потрібна моя допомога у відстоюванні навчального закладу, я готовий підставити своє плече.

Тэги: ЗОШ-12 школа
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоMONATIK снял новый клип на песню LOVE IT ритм

«Каждой аллергии – свое средство» – новый рекламный ролик от торговых марок Супрастин® и Супрастинекс®

Певица Kaya покорила колумбийскую Картахену

Фото

Все фотоСанёк: искусственный интеллект с русским акцентом станет лицом русского мобильного сервиса

24 апреля родители с детьми могут пообщаться и взять автограф у олимпийских чемпионов в центре культуры «Хорошевский»

Кто такие Тоботы

Анекдот дня

- Хочешь, расскажу анекдот?

- Не надо! У тебя все анекдоты похабные!

- Этот нормальный.

- Ну, тогда расскажи...

- Вышел, значит, однажды к Миклухо-Маклаю из лесу дикарь с барабаном в руках...

- Хватит! Я же говорю, что у тебя все анекдоты похабные!

- Постой... Я же ничего такого ещё не сказал!

- Как же, он не сказал! Если бы анекдот не похабный, ты бы сказал: "С барабаном и с палочкой в руках!". Чем же этот дикарь у тебя сейчас станет бить в свой барабан? Не хуем, что ли, скажешь?!

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ