На Вінниччині можуть запровадити єдиний тариф на воду

21 апреля 2012 18:51 Просмотров: 444 # Прокомментируй Печатная версия
На Вінниччині можуть запровадити єдиний тариф на воду

Ідею, яку на початку року озвучив Український Уряд, - запровадити єдині тарифи на водопостачання та водовідведення в межах усієї країни - підтримала обласна влада Вінниччини.

 Хоча, на думку заступника голови облдержадміністрації Романа Аксельрода, питання єдиних тарифів для усієї держави потрібно вирішувати після того, як вони зрівняються на рівні кожного регіону.

- Пенсія у нас розраховується однаково, зарплата розраховується однаково. А виходить так, що людина, яка живе у Вінниці, платить за воду менше, ніж людина, що живе у Іллінцях чи Чечельнику, - пояснює доцільність державних ініціатив Роман Аксельрод. - Чим один населений пункт гірший за інший? Зараз тарифи на газ і електроенергію - єдині для всіх. Має такий і на воду бути, і на водовідведення. Це нормальна і правильна позиція.

Але "правильний" не завжди означає "приємний". І очікує неприємність, вочевидь, саме вінничан. Адже запровадження єдиного тарифу на території області означатиме неодмінне його зростання на території обласного центру.

- Ми підрахували: підвищення тарифу на 5-10 копійок у Вінниці означатиме його зменшення на гривню-дві для районних центрів та сільських громад, - каже Роман Аксельрод.

Що стосується термінів запровадження єдиних тарифів, то процес рівняння влада області готова розпочати хоч завтра. Але такому швидкому старту заважає відсутність відповідної законодавчої бази.

- Наскільки я знаю, у Мінрегіонбуді зараз над цим працюють, - пояснює заступник губернатора. - Але якщо з цим затягуватимуть, ми, можливо, будемо проситися, щоб в області зробили пілотний проект.

Тэги: Винница единый тариф водоканал
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоLikee запустило инициативу по защите животных #DanceForAnimal

Бабы за рулем (автоприколы 2019)

Рестлер La Parka разбился о металлическое ограждение ринга (видео)

Фото

Все фото10 самых дорогих автомобилей, проданных на аукционе в 2019 году

Нижегородская компания выпустила новую спецтехнику на базе Урал-Next, ГАЗон-Next и Садко-Next

CES 2020: Bosch поднимает планку в разработках искусственного интеллекта

Анекдот дня

Интересно, а если от меня уйдет любимый мужчина, по собственному желанию, он должен отрабатывать 2 недели?

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ