На Вінниччині можуть запровадити єдиний тариф на воду

21 апреля 2012 18:51 Просмотров: 475 # Прокомментируй Печатная версия
На Вінниччині можуть запровадити єдиний тариф на воду

Ідею, яку на початку року озвучив Український Уряд, - запровадити єдині тарифи на водопостачання та водовідведення в межах усієї країни - підтримала обласна влада Вінниччини.

 Хоча, на думку заступника голови облдержадміністрації Романа Аксельрода, питання єдиних тарифів для усієї держави потрібно вирішувати після того, як вони зрівняються на рівні кожного регіону.

- Пенсія у нас розраховується однаково, зарплата розраховується однаково. А виходить так, що людина, яка живе у Вінниці, платить за воду менше, ніж людина, що живе у Іллінцях чи Чечельнику, - пояснює доцільність державних ініціатив Роман Аксельрод. - Чим один населений пункт гірший за інший? Зараз тарифи на газ і електроенергію - єдині для всіх. Має такий і на воду бути, і на водовідведення. Це нормальна і правильна позиція.

Але "правильний" не завжди означає "приємний". І очікує неприємність, вочевидь, саме вінничан. Адже запровадження єдиного тарифу на території області означатиме неодмінне його зростання на території обласного центру.

- Ми підрахували: підвищення тарифу на 5-10 копійок у Вінниці означатиме його зменшення на гривню-дві для районних центрів та сільських громад, - каже Роман Аксельрод.

Що стосується термінів запровадження єдиних тарифів, то процес рівняння влада області готова розпочати хоч завтра. Але такому швидкому старту заважає відсутність відповідної законодавчої бази.

- Наскільки я знаю, у Мінрегіонбуді зараз над цим працюють, - пояснює заступник губернатора. - Але якщо з цим затягуватимуть, ми, можливо, будемо проситися, щоб в області зробили пілотний проект.

Тэги: Винница единый тариф водоканал
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видео13 самых загадочных мировых эпидемий (видео)

Фермерам, що втратили посіви через посуху, призначать компенсації

649 легких вездеходных автомобилей ISV поставит GM Defense для армии США

Фото

Все фотоDOOGEE S88 Pro – мощнейший смартфон с брутальным дизайном намерен покорить российский рынок мобильных устройств

Семейный фестиваль воздушных шаров «Мама, я дома» пройдет в Киеве 26-28 июня

Гипермаркет «Леруа Мерлен» открылся в киевском ТРЦ «Retroville»

Анекдот дня

Самый страшный кошмар детства-это когда мама поставила в очередь тебя, а сама ушла в другой отдел. И очередь всё ближе, ближе, ближе... .

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ