Українці не витрачають валютні заощадження - експерт

17 октября 2014 12:20 Просмотров: 281 # Прокомментируй Печатная версия
Українці не витрачають валютні заощадження - експерт

Попит на валюту з боку населення в жовтні може зберегтися на можливих максимумах. Основною причиною цього виступлять очікування того, що після проведення парламентських виборів гривня продовжить падіння. Таку думку висловила Марія Сальникова, експерт інформаційно-аналітичного центру FOREX CLUB в Україні.

Однак навряд чи НБУ дозволить гривні впасти до нових мінімумів, так як девальвація після парламентських виборів може спровокувати погіршення настроїв в суспільстві. Уже зараз, при необхідності продавати долари або євро, населення воліє робити це на тіньовому ринку.

«Витрачати заощадження населення не бажає через нестабільну політичну та економічну ситуацію в країні, а також незатихаючий конфлікт на Донбасі, що збільшує побоювання зростання безробіття. Крім того, причиною виступає інфляційний тиск, який ставить під загрозу перспективи відновлення країни в цілому», - зазначає Марія Сальникова.

Чисте сальдо покупок готівкової іноземної валюти у вересні зросло на 31,5% до 264, 6 млн доларів. Однак не можна назвати цю тенденцію позитивною, оскільки вона обумовлена зниженням продажів валюти з боку населення (-28,7% до 276 млн доларів). Хоч така динаміка і є прийнятною для вересня, в поточних умовах зниження обсягу продажів валюти банкам - результат високих девальваційних побоювань населення. Обсяг покупок валюти населенням, в свою чергу, знизився на 7,6% до рівня 540 млн доларів, що стало причиною відсутності більшої пропозиції в обмінних пунктах. Попит на валюту у вересні ріс, виходячи з чого, можна припустити, що відсутній обсяг скупався населенням на «чорному» ринку.

Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоДеревня дураков: основные правила жизни в каждой серии

Международная премия «Пушкин и XXI век» объявила лауреатов

Журналісти проти законопроекту «Про медіа»

Фото

Все фотоДинозавры заселили детскую посуду "Курносики"

Секрет "древних" российских лесных пирамид

Новий водогін, освітлення, благоустрій: все про здобутки комунальників Щербанівської ОТГ (Полтавщина)

Анекдот дня

Суд. Наши дни.
- Свидетель, что Вы делали 16 марта 1992 года в 11ч. 42 мин. ?
-... ??? Я... сидел в кресле... с календарем в руках... и смотрел на часы.

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ