Зростання дефіциту бюджету України склало 60%

1 декабря 2014 17:20 Просмотров: 288 # Прокомментируй Печатная версия
Зростання дефіциту бюджету України склало 60%

Дефіцит державного бюджету України виріс майже на третину. За даними статистики Міністерства фінансів станом на жовтень місяць цього року обсяг дефіциту склав 53,777 млрд грн, що на 32% більше такого ж періоду 2013 року. У грошовому ж еквіваленті додалося майже 13 млрд грн. Сьогоднішній дефіцит бюджету складає 60,9% від річного плану, складений Кабміном. Не дивлячись на те, що минулого року цей показник був набагато менше, все ж, урядовий апарат тримає бюджет в покладених рамках. На 2014 рік запланований дефіцит був більше, ніж ми спостерігаємо на сьогоднішній день. Решта в 2 місяці навряд чи доведуть його до 100%. Покриття сукупного дефіциту бюджету здійснюється за рахунок наростаючого профіциту за статтею торгового балансу.

Мінфін також повідомляє, що в січні - жовтні 2014 погашення основної суми боргу державного бюджету становило 77,769 млрд грн. Погашення внутрішнього боргу дорівнювало 50 млрд грн, зовнішнього боргу – 27,764 млрд грн. Державні запозичення на фінансування державного бюджету були здійснені в обсязі 129,624 млрд грн, у тому числі до загального фонду - 126,775 грн. За період січня-жовтня з внутрішнього ринку налічується надходжень до бюджету в розмірі 50,880 млрд грн, а зовнішні запозичення склали 78 млрд. Частина з них піде на реалізацію інвестиційних та інфраструктурних проектів, які заплановані державним комітетом. Це ті кошти, які виділили міжнародні організації на економічний і соціальний розвиток країни.

Крім іншого, в 2014 році було здійснено випуск державних облігацій на суму 96,6 млрд. Вони були задіяні у збільшенні статутного капіталу «Нафтогаз України». У короткостроковій перспективі це допоможе компанії поліпшити свої фінансові показники, проте, враховуючи її збитковість, це може послужити збільшенням заборгованості перед державним бюджетом.

Нагадаємо, що деякі ОВДП, які були спрямовані на субвенцію місцевих бюджетів, були випущені понад норму.

Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоАрмейский паек боевой обновленный (видео от SoLiD)

13 самых загадочных мировых эпидемий (видео)

Фермерам, що втратили посіви через посуху, призначать компенсації

Фото

Все фотоАЗ «Чайка-Сервис» отгрузил партию спецавтомобилей для «Мострансавто»

Завод «СпецДорМаш» модифицировал автогрейдер СДМ-25

МГУ против ХГИК: кто победит в «Битве университетов» в приложении Likee?

Анекдот дня

Приходит чел. в сексшоп и говорит - мне бы женщину, ну, надувную...
- О, да Вы вот возьмите, новое поступление, просто шик - полная реалистичность тела, стонет, царапается, кусается... Не пожалеете!!!
На следующий день бледный мужик оформляет возврат.
- Вы что! Она же стонет!
- Ну, стонет...
- Что не царапается? Не кусается?
- Да -да, царапается...
- Так что же тогда??? ? !!!
Чуть не плача: Не дает...

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ