ВСУ отримають додаткове фінансування в 2015

23 декабря 2014 10:20 Просмотров: 355 # Прокомментируй Печатная версия
ВСУ отримають додаткове фінансування в 2015

У новому бюджетному законодавстві на 2015 рік збільшили обсяг фінансування Збройних сил України. Для формування і кращого забезпечення воєнізованих сил, які в даний момент знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі, планується виділити додаткові кошти з державного бюджету. Вони підуть на закупівлю боєприпасів і техніки, а також на забезпечення військовослужбовців необхідною провізією. До того ж, за ними залишаються всі сформовані соціальні пільги, які були прописані в тимчасовому законопроекті. Таким чином, Міністерство оборони України підтвердило, що в наступному році буде збільшено фінансування на соціальний захист військовослужбовців. В той же час, пенсіонери та інші соціально незахищені верстви населення залишаться без щорічної надбавки до виплат.

«У проекті державного бюджету на наступний рік фінансування Збройних сил України значно збільшено порівняно з попередніми роками і передбачені всі необхідні витрати на їх потреби, у тому числі щодо всебічного забезпечення та соціального захисту військовослужбовців», - повідомляється в прес-службі Міноборони. При цьому ніякі пільги не скасовуються. Згідно із заявою представників міністерства, урядовий апарат буде працювати над поліпшенням бази соціального захисту тих громадян, які служать в даний момент на території АТО та їх сімей. Таким чином, інформація про те, що пільг більше не буде, була офіційно спростована.

Нагадаємо, що фіскальний розрив у державному бюджеті для України зараз є ризикованим. Збільшення видаткової частини в напрямку додаткового фінансування ЗСУ має покриватися за рахунок прибуткових засобів. У підсумку, Верховній Раді був представлений проект переформування відрахувань військового збору з фізичних осіб. Нині, згідно із законодавством, з доходу громадянина утримується 1,5% в рахунок військових відрахувань. З початку 2015 і після прийняття нових поправок, введеться прогресивна шкала оподаткування згідно з рівнем доходу населення.

Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоТерминатор: Темные судьбы (грехо-обзор)

Готовим картофельные "колобки" с интересной начинкой

Борис Барский и Георгий Делиев о проблеме коронавируса

Фото

Все фотоОбновленные банкноты в 20 и 50 рублей введены в обращение Нацбанком Беларуси

Россиянка Вы играла международный конкурс красоты MRS Global Universe 2020 в Сингапуре!

Новый ударопрочный смартфон DOOGEE S95 появится в магазинах в начале апреля

Анекдот дня

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ