У 2015 році Укртелеком продемонстрував зростання за більшістю показників

23 марта 2016 09:28 Просмотров: 429 # Прокомментируй Печатная версия

За результатами 2015 року* дохід Укртелекому збільшився на 584 млн. грн.** до 6,773 млрд. грн.

EBITDA компанії склала 1,86 млрд. грн., що на 55% більше аналогічного показника у 2014 році.

Маржа EBITDA за минулий рік зросла більше ніж на 8,5 п.п. та сягнула 27,5%. Коефіцієнт співвідношення боргових зобов’язань до EBITDA зменшився з 1,7 (кінець 2014 р.) до 1,0 (кінець 2015 р.), що свідчить про підвищення ліквідності компанії.

Чистий прибуток компанії склав 445 млн. грн.

Дохід від телекомунікаційних послуг виріс на 120 млн. грн. до 6,12 млрд. грн.

При цьому структура телекомунікаційних доходів оператора поступово зазнає змін. Абоненти в Україні, як і у всьому світі, все частіше надають перевагу мобільному зв’язку. Відповідно, дохід від фіксованої телефонії повільно зменшується. За минулий рік він знизився на 2,2% до 3,2 млрд. грн.

Натомість дохід від надання послуг широкосмугового інтернету продовжує зростати – за минулий рік він збільшився на 136 млн. грн. до 1, 323 млрд. грн. У 2015 році оператор підключив до всесвітньої мережі ще понад 200 населених пунктів. Тепер їх кількість – майже 1900.

База користувачів широкосмугового інтернету на кінець 2015 року нараховувала 1,63 млн. користувачів. Компанія продовжує розвивати напрямок ШСД та виводити на ринок нові, сучасні та доступні пропозиції. Наприклад, кількість користувачів послуги «Інтерактивне TV», яка була впроваджена в середині 2014 року, зросла у 3,5 рази.

Компанія також продовжує інвестувати у розвиток нових послуг для корпоративних клієнтів. Минулого року оператор представив послугу «Хмарна АТС», що налічує вже понад 2,5 тисяч ліній.

Популярною послугою для великого бізнесу стало надання у користування Дата-центру Укртелекому. Зважаючи на попит, компанія за минулий рік збільшила ємність центру на 10 % до 4300 юнітів та розглядає можливість подальшого розширення.

За рік Укртелеком підключив до оптичного інтернету понад 1000 точок у В2В-сегменті. Наразі корпоративні клієнти компанії можуть користуватися інтернет-доступом зі швидкістю до 10 Гб/с.

Окрім того, в минулому році Укртелеком втілив низку проектів щодо побудови телекомунікаційних мереж у сегменті великих підприємств. Понад 20 національних проектів з тисячами підключень об’єктів по всій території України реалізовано за останній рік.

У 2015 році до бюджетів усіх рівнів перераховано майже 2 млрд. грн.

«2015 рік приніс компанії зростання за більшістю показників. Це говорить про правильність обраної нами стратегії. У минулому році ми зробили акцент на підвищенні ефективності корпоративного управління шляхом впровадження нової операційної моделі та оптимізації бізнес-процесів. Наступний рік, завдяки підтримці China Development Bank та Huawei, стане роком початку наймасштабнішої за всю історію Укртелекому модернізації, що допоможе компанії здійснити якісний стрибок. Укртелеком, що вже давно втратив монопольне становище на ринку телекомунікаційних послуг, повинен завершити перехід до статусу технологічного лідера телекоміндустрії України»,– відзначив Юрій Курмаз, директор ПАТ «Укртелеком», коментуючи результати діяльності.

* Дані за 2015 рік згідно з неаудованою звітністю у 2015 році.

**Для коректності порівнянь використано дані 2014 року без урахування АРК

Автор: rvhylnpeae Тэги: укртелеком інтернет
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоОтава Ё – Сумецкая (русские частушки под драку)

Боевые пайки для российской авиации (видео от SoLiD)

Истории успеха от UkrDay: GOUACHE и Иван Рогозин

Фото

Все фотоЛинию по конечной сборке низкопольных троллейбусов «Адмиралов» запустили в Петербурге

FLAMAX доказал: у бизнеса и спорта в России есть точки соприкосновения

Фестиваль пляжного волейбола «Москва Комус Fest» подвел итоги

Анекдот дня

Муж вернулся из командировки.

Жена:

- Ну как?

Муж:

- Дорогая - ты у меня лучше всех! А ты как?

Жена:

- Не один ты так думаешь!

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ