Ощадбанк планує надати 100 тисяч «теплих» кредитів на суму до 2 млрд. грн.

30 марта 2016 20:17 Просмотров: 552 # Прокомментируй Печатная версия
Ощадбанк планує надати 100 тисяч «теплих» кредитів на суму до 2 млрд. грн.

Ощадбанк відновив кредитування громадян у рамках програми «Ощадний дім».

«2015 рік став вдалим стартом урядової програми з тепломодернізації житла українців. Ощадбанк видав понад 1 млрд. грн. «теплих» кредитів. Це свідчить про те, що програма діє! Усе більше людей сповідують європейську філософію енергоощадності. Для дедалі більшої кількості громадян вона стає способом життя. У 2016 році ми плануємо вийти на новий рубіж – 100 тисяч кредитів на загальну суму до 2 млрд. грн.», – зазначає голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

У 2016 році «теплі» кредити стануть ще доступнішими за рахунок фінансової підтримки міських, районних та обласних рад. Наразі діє понад 50 регіональних та муніципальних програм з повного або часткового відшкодування ставки або суми тіла кредиту для населення і ОСББ.

Нагадаємо, у 2015 році понад 64 тисячі українських родин та 107 ОСББ модернізували свої помешкання за програмою «Ощадний дім». Загальна сума наданих «теплих» кредитів – понад 1 млрд. грн. Найбільше їх було видано в Сумській, Львівській, Київській, Житомирській та Харківській областях. Кожен п’ятий «теплий» кредит оформлено одержувачами субсидій.

У рамках загальнонаціональної програми «Ощадний дім» Ощадбанк надає кредити на здійснення енергоефективних заходів як в окремій квартирі чи приватному будинку, так і в багатоквартирних будівлях ОСББ або ЖБК. При цьому люди отримують суттєву державну підтримку - від 20 до 70 відсотків компенсації суми кредиту, залученого на придбання негазових котлів та енергоефективного обладнання та/або матеріалів.

Автор: rvhylnpeae Тэги: Ощадбанк кредит
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоДеревня дураков: основные правила жизни в каждой серии

Международная премия «Пушкин и XXI век» объявила лауреатов

Журналісти проти законопроекту «Про медіа»

Фото

Все фотоДинозавры заселили детскую посуду "Курносики"

Секрет "древних" российских лесных пирамид

Новий водогін, освітлення, благоустрій: все про здобутки комунальників Щербанівської ОТГ (Полтавщина)

Анекдот дня

Фраза девушки, которая уложила весь автосервис: - Я когда даю в зад, у меня не горит лампочка . Ответная фраза приемщика, от которой все полегли на месте: - Понятно, а с машиной то что?

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ