Укртелеком продовжує змінювати корпоративну культуру

25 апреля 2016 13:48 Просмотров: 346 # Прокомментируй Печатная версия

Трансформації, що відбуваються в компанії, повністю відповідають новим корпоративним цінностям

Про це в четвер 21 квітня на Українському HR Саміті 2016 повідомила Тетяна Петрук, HR-директор Укртелекому. «Стратегічна мета компанії – стати технологічним лідером телекомунікаційної та IT-індустрії та найкращим роботодавцем для співробітників. Для цього з 2014 року в компанії відбуваються масштабні трансформації. Філософія змін сформульована в корпоративних цінностях, які ми почали впроваджувати в 2015 році», – підкреслила Тетяна.

Під час свого виступу на тему «Роль HR в трансформаціях та впровадженні змін у компанії» HR-директор зосередилася на шляху змін, що вже пройшов Укртелеком.

«Для донесення нових корпоративних цінностей до всіх співробітників ми використовуємо широкий спектр каналів комунікацій: корпоративні ролики, скріншоти, інтранет портал, мотиваційні постери, друкований дайджест тощо. І хоча процес зміни корпоративної культури зазвичай потребує тривалого часу, вже зараз ми відзначаємо істотні результати трансформацій. А отже зміни на краще – це не майбутнє, а реалії нашого сьогодення», – розповілаТетяна Петрук.

Також у 2015 році в процесі трансформації було змінено систему оплати та мотивації персоналу, що базується на індивідуальній ефективності та результативності. Крім того, для розвитку компетенцій співробітників було впроваджено «Школу керівника» і систему дистанційного навчання «Фабрика розвитку Укртелекому».

На Українському HR Саміті 2016 виступило понад 20 експертів у сфері управління персоналом із найбільших компаній України та Європи. Основні питання – лідерство, трансформації та інновації, а також основні тенденції в HR-сфері. Організатор заходу – рекрутингова компанія Alex Polin International. Укртелеком став одним із партнерів саміту

Автор: rvhylnpeae Тэги: укртелеком інтернет
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоДеревня дураков: основные правила жизни в каждой серии

Международная премия «Пушкин и XXI век» объявила лауреатов

Журналісти проти законопроекту «Про медіа»

Фото

Все фотоДинозавры заселили детскую посуду "Курносики"

Секрет "древних" российских лесных пирамид

Новий водогін, освітлення, благоустрій: все про здобутки комунальників Щербанівської ОТГ (Полтавщина)

Анекдот дня

Есть в нашей стране одна дорога, по которой хоть раз в жизни посылают всех.
И заметьте, ещё никто и никогда не пожаловался на её качество...

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ