«PODIL PLAZA & RESIDENCE» багатофункціональний комплекс на Подолі!

1 августа 2016 16:28 Просмотров: 505 # Прокомментируй Печатная версия

«PODIL PLAZA RESIDENCE» по вул. Глибочицькій, 73 поруч з вул. Верхній та Нижній Вал у місті Києві Беручись за втілення цього проекту, ТОВ БІК «БЕРЕЗНЯКИЖИТЛОБУД» поклало початок розвитку такого перспективного напрямку в будівництві, як БФК (багатофункціональний комплекс). Цей формат будівництва набуває все більшої популярності в Європі, і це саме та унікальна можливість, що стане місцем перетину всіх життєвих інтересів: комфортабельний дім, можливість ведення бізнесу, організований відпочинок, розваги, заняття спортом, приємний шопінг та багато іншого.

Створюючи «Podil Plaza Residence», мы в кожній деталі прагнули досягти досконалості. Комплекс розташувався на Подолі, під горой Щекавицей, в місці з богатою історією та вражаючими краєвидами. Дивовижні панорами, пам’ятки історії та архітектури чудово поєднуються з близкістю до ділового центру столиці, а також зі зручними транспортними шляхами

Динамічна сучасна архітектура комплексу, панорамні вікна, тераси та лоджії з найкращими оглядовими характеристиками, вільне планування, сучасне інженерне обладнання, ексклюзивний проект ландшафтного дизайну… все це гарантує максимальний комфорт і безпеку мешканців комплексу. А також створить яскравий і неповторний вигляд комплексу.

«Майбутній житловий комплекс «Podil Plaza Residence» - це житло нового якісного рівня. Це житло для людей с активною життєвою позицією, що цінують свій час та вміють насолоджуватися справжнім комфортом», - так визначають для себе стратегію реалізації цього проекту в Компанії «БЕРЕЗНЯКИЖИТЛОБУД»

Будівництво комплексу «Podil Plaza Residence» планується до здачі вже в кінці 2017 році. Житлові секції зводяться за індивідуальним проектом з монолітного залізобетона та вентильованим фасадом. В нижній стилобатній частині комплексу разташуються об’єкти інфраструктури, необхідні для зручного і комфортного життя: торгівельні алеї та супермаркет, басейни, фітнес-клуб, тренажерна зала, ресторани, зони розваг, відкриті дитячі майданчики, ландшафтні зони відпочинку та сучасний офісний центр.

Автор: rvhylnpeae Тэги: квартира центр подол новострой первичка
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоМеталлика - Nothing else matters (бандура+баян B&B project)

Скоро Россию накроет «Метель»

Технологии советской оборонки могут значительно увеличить ресурс автомобиля!

Фото

Все фотоСкелет неизвестного чудовища выбросило штормом на берег Шотландии

Indian представил мотоцикл Roadmaster Elite 2020 с новой цветовой схемой

Учебно-тренажерный комплекс вертолета (УТКВ) Ми-24ПУ1 принят на снабжение ВСУ

Анекдот дня

- Вот представь, что ты вернулся домой, а жена у тебя на спине замечает следы губной помады. Как будешь оправдываться?
- Я скажу: Дорогая, отрицать случившееся бессмысленно, но ты же видишь, я уворачивался как мог!

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ