K.Fund представив новий світовий бестселер про найуспішнішу китайську компанію Alibaba Group

10 октября 2016 21:02 Просмотров: 282 # Прокомментируй Печатная версия
K.Fund представив новий світовий бестселер про найуспішнішу китайську компанію Alibaba Group

Книга розповідає історію торговельної онлайн-платформи, що всього за 15 років перетворилася з локального бізнесу на багатомільярдну корпорацію світового масштабу. Презентація стала частиною Київського міжнародного економічного форуму, співорганізатором якого є K.Fund.

Фонд Василя Хмельницького K.Fund презентував україномовну версію світового бестселера Дункана Кларка (Duncan Clark) «Alibaba: дім, який збудував Джек Ма» (Alibaba: The House that Jack Ma Built). Яскраво написана біографія мультимільярдера Джека Ма подається в контексті бурхливого соціально-економічного розвитку Китаю та дозволяє зрозуміти, як Alibaba Group вдалося вижити в непростих умовах та вийти на глобальний рівень, потіснивши таких світових гігантів, як Amazon, eBay та Walmart.

Презентація книги відбулася на третьому Київському міжнародному економічному форумі «Україна: Напередодні Четвертої промислової революції», що проходить у готелі Hilton 6-7 жовтня. Важливими темами для обговорення на КМЕФ-2016 стали можливості для інвестицій в Україну, міжнародна співпраця та шляхи інноваційного розвитку української промисловості. Учасники дискусії —авторитетні економісти і реформатори, представники великих міжнародних компаній, громадські діячі, члени Кабінету міністрів і депутати Верховної Ради.

«Китайські компанії — приклад гнучкої стратегії та швидкого розвитку в непростих умовах. Нестабільне середовище, обставини, які швидко змінюються, низькі доходи населення — все це дуже схоже на сьогоднішню Україну. Тому наша нова книжка є особливо актуальною. Незважаючи на всі складнощі, результати Alibaba вражають. Її вартість дорівнює трьом ВВП України. І це ще одна причина знати цю історію», — зазначив засновник K.Fund, підприємець Василь Хмельницький.

У вересні 2014 року Alibaba залучила на Нью-Йоркській фондовій біржі $25 млрд, що стало світовим рекордом – найбільшим IPO в історії. Станом на 2014 рік, вартість компанії становила $231 млрд. За прогнозами компанії, її продажі вже до 2020 року сягнуть $1 трлн, а в найближчі двадцять років її послугами скористається чверть світового населення.

Автор книги, Дункан Кларк, знайомий з Джеком Ма з моменту заснування компанії в 1999 році. Він багато років співпрацював із Alibaba як радник, тож має багато інформації, включно з ексклюзивними інтерв’ю та матеріалами. Книга отримала схвальні відгуки таких видань як The Economist, Financial Times, Wall Street Journal та стала світовим бестселером.

«У книзі я хотів дати щось унікальне, тому заглибився у дослідження життєвого шляху Джека Ма, щоб зрозуміти, яка неймовірна історія стоїть за виникненням цієї бізнес-ікони. Він долав складнощі на ранніх етапах життя, погано навчаючись у школі та не маючи здібностей до математики та технічних наук. Його історія — урок того, як за власної наполегливості, постійного вдосконалення та сприятливих обставин можна стати успішним», — сказав Дункан Кларк в ексклюзивному інтерв’ю K.Fund.

Фонд Василя Хмельницького K.Fund впроваджує в Україні модель безперервної освіти, де особлива роль надається книгам. У рамках проекту «Бібліотека Хмельницького» K.Fund планує регулярно знайомити українську аудиторію з кращими світовими виданнями за наступними напрямками: навчання, економіка, підприємництво. Перелік магазинів, де можна купити видані K.Fund книги, доступний за цим посиланням.

Фонд K.Fund засновано 2015 року українським підприємцем Василем Хмельницьким для підтримки проектів у галузях освіти й економіки. Місія K.Fund — надавати ключі до розвитку та реалізації, забезпечувати можливості отримувати нові знання й навички, сприяти відкриттям і допомагати вийти на новий рівень. K.Fund відкриває шлях до мрії - kfund.ua

Василь Хмельницький — перший віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців, засновник K.Fund. Серед ініціатив, що підтримує підприємець, — — Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ); сучасна модель регіонального розвитку «Біла Церква — 2025»; Центр розвитку технологічних компаній TCDC; унікальна освітня ІТ-фабрика UNIT Factory; проекти громадської спілки «Освіторія»: сучасна загальноосвітня школа «Новопечерська школа» у Києві та онлайн-платформа iLearn для учнів із дитячих будинків і малозабезпечених сімей; перший в Україні міжкорпоративний IT-університет BIONIC University; видавничий проект «Бібліотека Хмельницького».

Автор: Тэги: Alibaba бестселер
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видео13 самых загадочных мировых эпидемий (видео)

Фермерам, що втратили посіви через посуху, призначать компенсації

649 легких вездеходных автомобилей ISV поставит GM Defense для армии США

Фото

Все фотоМГУ против ХГИК: кто победит в «Битве университетов» в приложении Likee?

DOOGEE S88 Pro – мощнейший смартфон с брутальным дизайном намерен покорить российский рынок мобильных устройств

Семейный фестиваль воздушных шаров «Мама, я дома» пройдет в Киеве 26-28 июня

Анекдот дня

Девушки, выходя замуж, весят килограмм 40-50. Мелким легче проникнуть в дом мужа.
А через короткое время они становятся в 2-3 раза тяжелее, чтоб их сложнее было оттуда вытолкать.

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ