Залишки на карткових рахунках клієнтів Кристалбанку перевищили 20 млн грн

4 декабря 2016 09:57 Просмотров: 302 # Прокомментируй Печатная версия

Залишки на карткових рахунках клієнтів Кристалбанку — держателів платіжних карток перевищили 20 млн грн станом на 30 листопада 2016 р. З початку року було випущено понад 3тис. карток міжнародної платіжної системи MasterCardWorldwide.

«Стратегія карткового бізнесу банку ґрунтується на розумінні того, що за даних умов розвиток даного сектору є пріоритетним серед усіх спрямованих на збільшення дохідності роздрібного бізнесу напрямків, — зазначив директор департаменту стратегічного розвитку Ігор Олійник. — Але головне, картка повинна бути дляукраїнців зручним, безпечним і доступним платіжним інструментом для щоденного використання. Саме цю ідеологію ми й закладаємо в розробку наших карткових продуктів, попит на які підтверджує правильність обраної нами стратегії.Наразі ми пропонуємо картки міжнародної платіжної системи MasterCard різного класу, які максимально відповідають вимогам та статусу клієнта — відMasterCard Standard для першого знайомства з банком, до преміальної картки найвищого рівня MasterCardWorldElite. Особливою перевагою усіх карток від Кристалбанку є можливість зняти кошти у банкоматі будь-якого вітчизняного банку без комісії».

Тэги: Кристалбанк рахунок MasterCardWorldwide
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоБадоев VS Вятрович: Чей парад будет лучше?

Умер автор песни «Снег кружится», композитор Сергей Березин

Наталья Самойлова представила видео на новую песню «Спецназ»

Фото

Все фотоИсследование Adzuna и Pronline: у каких станций метро в Москве и Петербурге платят лучшие зарплаты

Первый магазин посуды ТМ "Gipfel" открылся в Ташкенте

Вылетающий из «кротовой норы» НЛО сняли на фото в перуанском Мачу-Пикчу

Анекдот дня

Успешной карьерой можно считать такую, когда количество тех, кого ты можешь уволить, намного превышает количество тех людей, которые могут уволить тебя.

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ