Нова голова АССА в Україні - нові горизонти

29 января 2017 09:42 Просмотров: 606 # Прокомментируй Печатная версия
Нова голова АССА в Україні - нові горизонти

Новою головою представництва АССА в Україні, Білорусі та державах Кавказу (далі – «представництво АССА в Україні») з жовтня 2016 року була призначена Жанетта Онищук. На посаді голови представництва Жанетта вбачає підтримку та розвиток спільноти студентів та членів АССА, пошук нових можливостей та розширення діяльності Асоціації у бізнес середовищі, зміцнення відносин між Асоціацією та її ключовими партнерами - роботодавцями, вищими навчальними закладами за фахом фінанси, облік та аудит та налагодження співпраці з державними органами.

Жанетта є членом АССА та має 15-річний досвід у розвитку бізнесу, фінансах та аудиті. Вона успішно почала з підприємницької діяльності, потім стала комерційним директором української аудиторської компанії. Далі протягом 6 років вдосконалювала аудиторську майстерність у KPMG, що привело її до позиції фінансового директора провідного в Україні провайдера онлайн-платежів Portmone.com.

«Стратегія розвитку Асоціації до 2020 року полягає у зміцненні своєї ролі на глобальному рівні та завдяки кваліфікованим членам АССА — зробити свій внесок у стабілізацію та розвиток світової економіки. На даний момент в Україні налічується більше 500 членів Асоціації та 1600 студентів. Для мене є честю очолити представництво АССА в Україні саме зараз, коли країна рухається в сторону інтеграції в міжнародне економічне співтовариство. Висококваліфіковані фінансові фахівці є надважливими для створення вартості українських підприємств шляхом збільшення прозорості та підзвітності бізнесу. Завдяки використанню єдиних стандартів звітності члени АССА збільшують впевненість інвесторів та сприяють міжнародним інвестиціям в Україну. З АССА вони мають змогу отримувати сучасні знання та переймати кращі світові практики в сфері бухгалтерського обліку, фінансів та управління», – відмітила Жанетта Онищук.

АССА (Асоціація Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів) – це всесвітнє об’єднання професійних бухгалтерів. Асоціація надає необхідну в бізнесі кваліфікацію наполегливим, здібним та амбіційним людям у всьому світі, які прагнуть мати перспективну роботу в сфері бухгалтерського обліку, фінансів та менеджменту.

АССА підтримує 188 000 членів та 480 000 студентів в 180 країнах, допомагаючи їм будувати кар’єру в бухгалтерії та бізнесі, з навиками, що відповідають вимогам роботодавців. АССА працює через мережу з понад 92 офісів та центрів та більш ніж 8 500 акредитованих роботодавців по всьому світі, які підтримують високі стандарти навчання та розвитку працівників. Завдяки проявленню громадського інтересу, АССА просуває відповідне регулювання бухгалтерського обліку та проводить відповідні дослідження, аби впевнитись, що репутація та вплив бухгалтерської професії продовжує зростати.

АССА була заснована в 1904 році і постійно утверджує унікальні базові цінності: рівні можливості, різноманітність, інновацію, чесність та підзвітність. В АССА вважають, що бухгалтери додають вартості економіці на всіх етапах розвитку і прагнуть розширювати потенціал професії та запроваджувати світові стандарти. Цінності АССА орієнтуються на потреби роботодавців з усіх сфер і своїми сертифікаційними програмами Асоціація забезпечує підготовку бухгалтерів для бізнесу. АССА прагне відкрити професію людям, незалежно від їх професійного рівня та першої спеціалізації, та усунути штучні бар’єри, вдосконалюючи навчальні програми та способи їх подачі, аби вдовольнити найрізноманітніші запити студентів та їх роботодавців.

АССА відкрила своє регіональне представництво у Києві восени 2004 року. Київський офіс є головним контактом для всіх членів, кандидатів у члени та студентів з України, Білорусі та держав Кавказу. В цьому регіоні АССА є провідною міжнародною кваліфікацією фінансових фахівців, і об’єднує близько 4700 студентів та 900 членів. В Україні близько 1600 студентів і 500 членів, 40 акредитованих роботодавців, серед яких KPMG, E Y, SCM, Метінвест холдинг, Київстар, МАУ, Интерпайп, ДТЕК та інші.

Автор: rvhylnpeae Тэги: ACCA АССА Україна Онищук Бухгалтер
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоСпектакль «Какого черта» с Адой Роговцевой и Виктором Шендеровичем покажут в Киеве 3 декабря!

Как будет выглядеть строительная техника в будущем

Группа «Балаган», Наталия Иванова и певец Даниил Иванов записали новую песню «Не придумывай»!

Фото

Все фотоМодельный ряд цистерн JOSKIN добавлен новым семейством емкостей

Fiat Ducato – превращение в магистральный тягач

Новый экскаватор EW-25-М2.100 от "Святовита": универсал для тяжелой работы в суровых условиях

Анекдот дня

Было это несколько лет назад, когда безлимитный высокоскоростной интернет ещё не был стандартом де-факто, и скачать из сети файлик весом в 10 МБ было сложнее, чем сейчас весом в 10 ГБ.

Наши бухгалтера периодически ходили в налоговую с флешкой за очередной версией известной программы для подготовки и сдачи налоговой отчётности. Как-то раз идти было некому, и послали меня — «программиста». Пришёл я в налоговую, нашел нужный кабинет и встал в очередь. Пока стоял, за мной ещё пристроились с десяток человек с флешками. Очередь двигалась подозрительно долго.

Подошёл мой черёд. Устав от долгого стояния, облокотился на стойку и, наклонившись вперёд, случайно увидел, как оператор «записывает» страждущим новую версию программы: вставляет флешку, на сайте разработчика жмёт ссылку «Скачать», браузер спрашивает, куда сохранить, оператор указывает — на флешку… Следующий!

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ