Школа майбутнього стане реальністю в Україні вже до 2019 року

12 июня 2018 10:55 Просмотров: 272 # Прокомментируй Печатная версия

Основні засади реформи шкільної освіти викладено в Концепції «Нової української школи» (НУШ), яку запровадило Міністерство освіти і науки. Головна мета НУШ - створити школу, де буде приємно навчатись і яка даватиме не тільки знання, а й необхідні навички для професійного майбутнього кожного учня. Вже в 2019 шкільному році у перших класах перейдуть на нову форму викладання.

В українських школах буде змінено основний підхід до навчання - школярі матимуть більше практики, замість сидіння за партами, буде впроваджено інтегроване та проектне навчання – діти вивчатимуть явища з точки зору різних наук, вчитимуться вирішувати проблеми за допомогою набутих знань. В 2017-2018 навчальних роках такий підхід впровадили у понад 100 школах по всій Україні, а в 2019 році всі українські першоклакласники будуть вчитися за новими стандартами.

Окрім методики викладання НУШ передбачає інтерактивне навчання з широким використанням технологій та мультимедійних засобів. Сучасні школярі, які з дитинства оточені гаджетами і не мислять себе без смартфонів і планшетів, сприймають такий формат уроків легко. Набагато важче пристосуватися до використання інноваційних технологій вчителям. Наразі вони використовують переважно застарілі дидактичні засоби, що перешкоджає еффективному використанню сучасної техніки, якою вже успішно обладнуються школи. Це веде до цифрового розриву між вчителем і учнем.

Компанія Epson не тільки постачає у школи необхідне мультимедійне обладнання (проектори та друкуючи пристрої), яке повністю відповідає технічним та педагогічним вимогам МОН України, але і вчить освітян працювати з новими технологіями, обладнанням. Вже понад 10 років Epson успішно втілює різні ініциативи в сегменті освіти України: просвітницька діяльність серед вчителів, щодо можливостей сучасного обладнання у різних формах викладання інформації; конкурс на ефективні методики з використанням мультимедійного обладнання та створення на основі цих матеріалів методичного посібника за сприяння та участі «Інституту модернізації та змісту освіти»; програма демонстрації та тестування обладнання на місцях; спеціальні пропозиції на найбільш важливі продукти та інше. У цьому році кожен вчитель, починаючи з 1 серпня зможе пройти онлайн курси підвищення кваліфікації із застосування та використання мультимедійної та друкарської техніки.

Вчитель Лариса Чавро, сертифікований тренер НУШ успішно працює з новими мультимедійними технологіями в першому класі однієї з українських шкіл, тренує інших педагогічних працівників та ділиться своїм досвідом: «Я працюю за новими стандартами з учнями молодших класів і бачу наскільки ефективним є інтерактивний формат навчання, коли діти сприймають інформацію в ігровій формі. Але також я навчаю застосуванню нових методик та технологій вчителів та хочу відзначити, що їм важче сприймати інновації, ніж дітям. Вважаю, що навчити вчителів використовувати переваги інноваційних технологій – це важливий крок до школи майбутнього».

Сьогодні, ще не у всіх українських школах учнів готують до сучасних професійних вимог. Крім того, звичний спосіб навчання в школах часто не відповідає вимогам сучасності, коли кожен день з’являються нові технології, інноваційні продукти та нові професії. В провідних країнах сферу освіти розглядають як пріоритетний напрям інвестицій, який обертається новими технологіями, знаннями і прибутками від інноваційної діяльності. Якісну професійну освіту можливо створити в Україні лише за умови поєднання сучасних методик викладання, використання нових технологій та набуття відповідних кваліфікацій вчителями. Це дозволить їх учням, українським випускникам, - успішно будувати професійне майбутнє та бути конкурентноспроможними на міжнародному рівні.

Нова українська школа (НУШ) – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Реформа НУШ розрахована на кілька років, з метою змінити освітню традицію, що встановилася в Україні протягом останніх десятиліть. Ключова зміна для учнів стосується підходів до навчання та змісту освіти, щоб виховати інноватора та громадянина, який вміє ухвалювати відповідальні рішення та дотримується прав людини.

«Epson Europe B.V.» в Україні. Компанія Epson здійснює діяльність на території України з 19 липня 2005 року. Список продукції, що постачається в Україну, включає принтери, багатофункціональні пристрої друку, витратні матеріали до них, планшетні і потокові сканери, мультимедійні проектори, документ-камери і окуляри доповненої реальності. За роки роботи компанія Epson зайняла і успішно утримує лідерські позиції на українському ринку проекторів і пристроїв струменевого друку.

Автор: rvhylnpeae Тэги: НУШ школа майбутнього інтерактивне навчання
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видео«Каждой аллергии – свое средство» – новый рекламный ролик от торговых марок Супрастин® и Супрастинекс®

Певица Kaya покорила колумбийскую Картахену

Мыши на МКС научились летать кругами

Фото

Все фото24 апреля родители с детьми могут пообщаться и взять автограф у олимпийских чемпионов в центре культуры «Хорошевский»

Кто такие Тоботы

В Киеве прошел мастер-класс Владимира Спиваковского

Анекдот дня

Планшет, с огромным сенсорным дисплеем позволяющий в любом месте проверить почту и узнать последние события.
Огромные социальные сети, где любая новость достигает миллионов человек за секунды. Моментальный доступ к любой книге, журналу, музыке, фильму или научной статье за всю историю.
Возможность посмотреть на любую точку мира со спутника. GРS навигаторы позволяющие проложить маршрут в обход загруженных данных о пробках в реальном времени. Видео звонки с телефона.
Самолеты, на которых можно за несколько часов пролететь тысячи километров.
Огромная библиотека, умещающаяся на карте памяти размером с ноготь... Все достижения человечества и ощущение себя цивилизованным человеком, живущим на пике технического прогресса - моментально перечеркиваются нахуй отключением горячей воды на десять дней.

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ