SYS VITO 30: економна знахідка для фаст-фуд бізнесу

6 июля 2018 11:53 Просмотров: 218 # Прокомментируй Печатная версия
SYS VITO 30: економна знахідка для фаст-фуд бізнесу

Щоб скоротити свої виробничі витрати, підприємства харчової промисловості постійно ставляться перед питанням, як можна повторно використовувати деякі види продуктів, за допомогою котрих готується їжа. Це питання особливо актуальне для мереж швидкого харчування (фаст-фудів), де основним продуктом користування та джерелом найбільших витрат є фритюрне масло (або фритюр). З такою ж проблемою стикаються і при масовому виробництві картоплі фрі, чіпсів, а також інших легких закусок (снеків), які зазвичай готують на рослинній олії - соняшниковій, кукурудзяній, оливковій, лляній, рапсовій, соєвій та інших.

Винахід фільтрації став значним технологічним виходом для світової індустрії швидкого харчування, адже тепер відпрацьовану фритюрну олію можна використовувати повторно. Методом фільтрації відпрацьованого масла стали активно користуватися всі великі харчові підприємства, де для цього застосовується спеціальне промислове обладнання, що здатне очищати за годину кілька тисяч літрів масла та дозволяє використовувати його майже 3 рази.

Зазвичай будь-які інновації спочатку застосовуються в промислових масштабах і виробники харчової, тютюнової промисловості тут вийнятком теж не стали, традиційно роблячи ставку на задоволення потреб великих підприємств. А як же бути середньому та малому бізнесу? Німецька ТМ «VITO» подбала і про них, налагодивши виробництво спеціальних систем і фільтрів для очищення фритюрного масла, серед яких найбільшою популярністю в українських підприємців користується модель «SYS VITO 30».

Задля чого потрібно купувати апарат для фільтрації фритюрного масла SYS VITO 30?

Головною проблемою у використанні фритюру для готування є його швидке псування, що змушує ваш фаст фуд бізнес постійно нести відчутні витрати. Коли на ньому смажаться картопля фрі, м`ясо, риба, чебуреки або будь-які пиріжки, то дрібні частинки борошна, а також самого продукту смаження залишаються в маслі та починають його швидко окислювати при подальшому використанні, а через це масло швидко стає непридатним для користування і його доводиться замінювати новим.

SYS VITO 30 став справжньою знахідкою для підприємств фаст-фуду, а також ресторанів, барів, кафе, їдалень і різного роду закусочних, оскільки у них з`явилася гарна можливість знизити виробничий витрата фритюрного масла на 50% і застосовувати його повторно. Виготовлений з нержавіючої сталі апарат може переробляти до 30 літрів масла за хвилину і важить всього 6 кілограм. Очищення масла відбувається в автоматичному режимі прямо у фритюрниці – потрібно лише помістити апарат до гарячої гарячої ванни та натиснути «Пуск». Відключення системи відбувається автоматично відразу після виконання циклу фільтрації.

Що вам дає очищення фритюрного масла за допомогою SYS VITO 30:

- Вміст у маслі обвуглених частинок, мікрочастинок і зважених часток зводиться до мінімуму і воно доходить до оптимального для нового смаження стану.

- Пропущена через фільтр відпрацьована фритюрна олія буде знов повністю відповідати кожному із  органолептичних показників і містити допустиму норму вторинних продуктів окислення.

- Зовнішній вигляд, якість і смак будь-якого продукту буде ніяк не гірше, ніж при первинному смаженні.

- ТЕНи у фритюрниці забруднюються менше, що скорочує ваші витрати на професійну очистку апарату.

- Істотно знижується витрата фритюру та зменшується кількість недешевих його замін, тому питання «купити олію для фритюру» стає для сегмента HoReCa менш витратним.

Ознайомитися з детальними характеристиками апарату та відеоматеріалами про його роботу можна за посиланням: https://kodaki.ua/catalog/foods/oilfiltersystem/vito-30.

Якщо ви збираєтеся зробити покупку в Дніпропетровську, то це можна зробити у нашому виставковому залі на вул. Каштановій 15-А, або відвідавши наш сайт за посиланням https://kodaki.ua/shop, де мажна зробити замовлення режимі online, а також підібрати інше супутнє до вашої діяльності обладнання. Консультанти інтернет-магазину «Kodaki-Shop» завжди допоможуть вам підібрати найбільш відповідну до вашої діяльності модель обладнання, а також дадуть корисні поради та рекомендації щодо його експлуатації.

Компания «Кодаки Трейд»

Украина, г. Днепр, ул. Каштановая, 15А

Киевстар: +38 (096) 05-715-05

Vodafone: +38 (050) 05-715-05

Life: +38 (063) 05-715-05

Skype: shop_kodaki

е-mail: kodaki@kodaki.ua

https://kodaki.ua

Присоединяйтесь к нам в соцсетях:

LinkedIn - https://www.linkedin.com/in/kodakitrade

Facebook - https://www.facebook.com/kodakiua

Twitter - https://twitter.com/KODAKITRADE

вКонтакте - https://vk.com/kodakitrade

Pinterest - https://pinterest.com/KodakiTrade

Blogger – https://kodakitrade.blogspot.com

Tumbrl - https://kodakitrade.tumblr.com

КОНТ - https://cont.ws/jr/kodakitrade

ONLINE.UA - http://kodakitrade.uol.ua

МЕТА - http://blog.meta.ua/~kodakitrade

Voozl - http://voozl.com/blog/kodaki-treyd

Тэги: фритюрное масло купить фритюрное масло купить в украине фритюрное масло отработанное масло для фритюра расход фритюрного масла отработанное фритюрное масло аппарат для фильтрации фритюрного масла фаст фуд бізнес купити олію для фритюру
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоБольшой летний фестиваль "О, да! Еда!" пройдет 28-29 июля в парке «Красная Пресня»

На Территории смыслов обсудили тренды цифрового мира

Кортеж президента беднейшей в Европе страны возмутил соцсети

Фото

Все фотоVIP отдых Мэра Харькова Геннадия Кернеса и Директора КП «Ритуал» Евгения Журавлева

Людмила Богуш - Женщина Года 2018

Опубликован обновленный инвестиционный паспорт Одессы

Анекдот дня

Молодого члена ЕР вызвал к себе руководитель фракции единороссов в
Госдуме.
- Молодой человек, вы совсем недавно вступили в Единую Россию . Но мы оценили вашу активную политическую позицию и неустанную работу на благо нашей партии. Поэтому вы быстро стали помощником депутата, потом заместителем регинального отделения ЕР , а теперь мы внесли ваше имя в наш партийный список кандидатов в Госдуму на ближайших выборах. Что вы на это скажете?
- Спасибо, папа.

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ