Технологічний ліцей «Ліко» готуватиме школярів до майбутнього завдяки системі освіти STEM + Art

3 августа 2018 09:52 Просмотров: 437 # Прокомментируй Печатная версия
Технологічний ліцей «Ліко» готуватиме школярів до майбутнього завдяки системі освіти STEM + Art

Щоб допомогти сьогоднішнім учням стати в майбутньому затребуваними спеціалістами, Технологічний ліцей «Ліко» навчатиме їх за системою STEM. Вона включає в себе наступні напрямки: «Science» («Наука»), «Technology» («Технології»), «Engineering» («Інженерія») та «Mathematics» («Математика»), які вивчаються не окремо, а у комплексі. Причому, на відміну від суто технічної STEM-освіти, у програмі «Ліко» присутній потужний творчий напрямок («Art»).

Приділяючи підвищену увагу точним наукам і технологіям, Технологічний ліцей «Ліко» активно розвиватиме й гуманітарне мислення учнів. Адже саме від цього залежить креативність, можливість продукувати ідеї, справлятися з неймовірною кількістю інформації, змін і викликів. Тому чільне місце в навчальному процесі займатиме поглиблене вивчення мов, літератури, історії, художньої культури та мистецтва.

«У сьогоднішньому світі економіка загалом і добробут людей спираються на науку, техніку, інженерію та математику. Саме ці дисципліни лежать в основі промисловості, виробництва продуктів харчування, охорони здоров’я й інших сфер, від яких залежить життєдіяльність людства. І всі вони потребують спеціалістів, попит на яких постійно зростає. Причому не просто кваліфікованих кадрів, а тих, що мають навички креативності — украй важливі в наш час, коли всі можливі рутинні задачі автоматизуються. Отже, саме сучасна STEM-освіта допоможе сьогоднішнім учням стати успішними професіоналами в майбутньому», — зазначила директор Технологічного ліцею «Ліко» Олена Кухаревська.

Система STEM виникла за запитом бізнесу, якому потрібні співробітники, що мають сучасні навички та здатні швидко реагувати на зміни, які несе з собою прогрес. У центрі уваги такої освіти — практичні завдання. Учні знаходять вирішення не в теорії, а на практиці — шляхом спроб і помилок. У процесі навчання в них формується критичне мислення, навички командної роботи, цілісне бачення оточуючого світу та вміння застосовувати знання у реальному житті.

Також, на відміну від класичної освіти, школярі отримують набагато більше автономності. Стосунки між учнями та вчителем менше впливають на процес навчання, що допомагає об’єктивно оцінювати прогрес. Діти вчаться бути самостійними, приймати рішення та нести за них відповідальність.

У Технологічному ліцеї «Ліко» створено окрему зону під так званий STEM-Campus з приміщеннями для робототехніки й електроніки, лабораторією віртуальної реальності та виробничим простором для дослідів та експериментів. Зокрема, для проектування прототипів, які будуть розробляти учні. У STEM-Campus є обладнання для лазерної порізки, фрезерно-гравірувальних робіт і навіть створення електронних пристроїв за допомогою мікроконтролерів і власноруч спроектованих учнями друкованих плат. А в майстерні дизайну учні отримають навички роботи з комп’ютерними програмами для проектування будівель і рухомих механізмів.

Навчання в ліцеї відбуватиметься в середовищі «один учень – один планшет» — кожен ліцеїст отримає особистий планшет Apple iPad. Це забезпечить персоналізоване навчальне середовище для кожного учня та наповнить навчальний процес інтерактивним контентом, віртуальною та доповненою реальністю.

Усвідомлюючи те, що учні житимуть і працюватимуть у глобальному світі, в ліцеї приділяють особливу увагу вивченню іноземних мов. Задля занурення в іншомовне середовище, у «Ліко» впроваджується предметно-мовне інтегроване навчання: деякі шкільні предмети викладатимуться англійською.

Ліцей почне роботу 1 вересня 2018 року, а попередній запис дітей до 5–11 класів вже стартував. Загалом, ліцей розраховано на 500 школярів. Щоб забезпечити умови для індивідуального прогресу учня, в кожному класу буде не більше 22 учнів.

Починаючи з 8-х класів, навчання в ліцеї буде розділено на п’ять тематичних напрямків згідно вподобань учнів: «Біотехнології та медицина», «Інформаційні технології», «Інженерія та конструювання», «Будівництво й архітектура», «Дизайн».

Технологічний ліцей «Ліко» став продовженням початкової школи Liko-School, що успішно працює з 2014 року.


Автор: Тэги: Ліко учеба освіта STEM + Art
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоАнатомия катастроф: черный лебедь, серый лебедь, розовый фламинго (выпуск от 05.06.2020)

Полина Крупчак порадовала поклонников новым видео на летнюю песню "Море"

Армейский паек боевой обновленный (видео от SoLiD)

Фото

Все фотоНовий водогін, освітлення, благоустрій: все про здобутки комунальників Щербанівської ОТГ (Полтавщина)

АЗ «Чайка-Сервис» отгрузил партию спецавтомобилей для «Мострансавто»

Завод «СпецДорМаш» модифицировал автогрейдер СДМ-25

Анекдот дня

На восточном базаре сидит Мужик, лепешки продает, рядом своего верблюда поставил, чтоб от солнца загораживал.
Покупатель спрашивает у него:
- Который час, уважаемый?
Мужик поворачивается, ладонью отодвигает свисающие верблюжьи яйца и грит:
- Полчетвертого!
- О-о-о! Какой у вас удивительный верблюд! И часы покупать не надо!
Друг! Продай верблюда, а?
- Да ты что? Я его не продаю...
Долго торговались, в конце-концов Мужик уступил верблюда за большие тугрики.
Довольный приобретением покупатель спрашивает:
- А как пользоваться-то верблюжьими часами?
- Вот сядь на мое место (тот сел... ) и смотри сюда (отодвигает верблюжьи яйца... ) - видишь во-о-он там часы на минарете?

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ