Morello Forni LP 110: справжній італійський колорит

20 августа 2018 11:24 Просмотров: 280 # Прокомментируй Печатная версия
Morello Forni LP 110: справжній італійський колорит

Справжню італійську піцу українці знають і дуже люблять. Вона є не тільки у мережі піцерій, але також і самих різних бістро, ресторанів, закусочних та кафе. Випекти традиційну піцу в духовці дуже непрактично і досить складно, тому піч для піци на дровах так затребувана серед вітчизняних підприємств громадського харчування.

Вимоги для справжньої професійної випічки піци

Піч для піци професійна на дровах при випіканні дає можливість регулювати температуру та вологість. Таким чином, як корж, так і сама начинка випікаються рівномірно і залишаються такими ж соковитими. Не менш важлива і продуктивність вашого обладнання, адже для будь-якої мережі громадського харчування чим більше буде проходити відвідувачів, тим краще, а, значить, і порцій випікати необхідно якимога більше. На продуктивність піца-печі впливає робочий об`єм і кількість камер для запікання.

Піч для піци на дровах ціна теж один з найбільш істотних факторів, тому що кожен господар закладу прагне, щоб його покупка була недорогою і досить якісною. ТМ «Morello Forni» повністю відповідає цим критеріям, виробляючи свої печі вже майже 50 років.

Головні особливості дров`яних печей для піци Morello Forni LP 110

Піч для піци Morello Forni LP 110 користується незмінною популярністю на українському ринку завдяки своїм унікальним особливостям:

- можливості випікання до 75 піц на годину прямо в залі;

- запаху «легкого підкопчення»;

- дуже виразному дизайну;

- відмінної якості кожної випічки.

Внутрішнє облицювання каменем дозволяє рівномірно розподіляти жар в самій камері, що не дозволяє начинці пересушуватися, а коржу - підгорати. Через це піч для піци Morello Forni LP 110 готує особливо смачно, з легким «димком» від полін і продукт виходить по-італійськи колоритним, ніжним і дуже смачним. Не менш важлива ця піч і як інтер`єрний елемент, адже більшість клієнтів дуже люблять спостерігати процес готування на відкритому вогні.

Не завадить також придбати супутні товари: лопата для піци купити Україна, холодильний стіл купити в Україні, а також вибрати контейнер для піци в інтернет-магазині «Кодаки Shop» за посиланням http://kodaki.ua/shop/category.php?id_category=33.

Компания «Кодаки Трейд»

Украина, г. Днепр, ул. Каштановая, 15А

Киевстар: +38 (096) 05-715-05

Vodafone: +38 (050) 05-715-05

Life: +38 (063) 05-715-05

Skype: shop_kodaki

е-mail: [email protected]

е-mail: [email protected]

https://kodaki.ua

Тэги: Morello Forni печь для пиццы печь для пиццы на дровах цена печь для пиццы на дровах дровяная печь для пиццы печь для пиццы профессиональная лопата для пиццы купить Украина контейнер для пиццы
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоМИГ-29 Танго (красиво ведь)

3 самых интересных случаях путешествий во времени

Новый белорусский экспериментальный ИРП (видео от SoLiD)

Фото

Все фотоКиевский ТРЦ "Retroville" открылся в полном формате: самые известные бренды, огромный фуд-корт, скидки и развлечения

Первый Грузинский ресторан сети «Стумари» открылся в городе Хмельницкий

Самые популярные блюда, которые заказывали в период карантина

Анекдот дня

Моему мужу 40 лет, а в Одноклассниках в его списке одноклассницам по 25-30...
Господи, как же трудно ему давалась учёба!

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ