Зимова казка Карпат на швидкості 4.5G для абонентів lifecell

27 декабря 2018 14:15 Просмотров: 241 # Прокомментируй Печатная версия
Зимова казка Карпат на швидкості 4.5G для абонентів lifecell

Діджитал-оператор lifecell забезпечив швидкісне покриття мобільним Інтернетом 4.5G основні українські гірськолижні курорти та туристичні містечка в Карпатах. Таким чином, абоненти оператора  активні користувачі смартфонів  матимуть можливість провести цікаві та приємні зимові канікули з максимумом цифрових можливостей.

На початку сезону новорічних подорожей та розваг діджитал-оператор lifecell приготував подарунок усім абонентам, які полюбляють активний зимовий відпочинок і планують канікули або відпустку на чудових курортах Карпат. Наразі оператор забезпечив якісне швидкісне покриття мобільним Інтернетом стандарту 4.5G на головних лижних курортах і в туристичних містечках, серед яких: Буковель, Яремче, Ворохта, Микуличин у Івано-Франківській області, Драгобрат, Красія, Ясіня, Лазещина у Закарпатській області, Мигово, Сонячна Долина у Чернівецькій області, Славське, Буковиця, Плай, Захар Беркут, Трускавець, Тисовець, Орявчик у Львівській області й інші. Наступного року lifecell продовжуватиме розгортати швидкісну мережу четвертого покоління, охоплюючи головні туристичні маршрути України.

Із нагоди розширення 4.5G покриття в Карпатах оператор випустив мапу-путівник із основною інформацією про зимові курорти, де абоненти lifecell будуть насолоджуватися гірськими краєвидами, мальовничими спусками та швидкісним мобільним Інтернетом. Відтепер абоненти lifecell можуть обирати курорт для відпочинку та бути впевненими в якісному зв’язку.

Мобільний Інтернет на гірськолижних курортах дасть можливість ділитися емоціями та найкращими моментами відпочинку з друзями та близькими, а ввечері після катання на лижах, сноубордах чи санках  забезпечить доступ до музики, фільмів та інших розваг, позбавивши необхідності розшукувати Wi-Fi.

Більше 72% абонентів lifecell  активні користувачі смартфонів, тому оператор постійно розвиває діджитал-послуги та розширює покриття стандарту 4.5G. Загалом за 9 місяців з моменту запуску нової технології доступ до швидкісного мобільного Інтернету від lifecell отримали більше 25 мільйонів українців. А покриття є у майже 5-ти тисячах міст і містечок по всій Україні. Детальна карта покриття доступна на офіційному сайті оператора www.lifecell.ua.

lifecell — український діджитал-оператор, що надає справжню свободу спілкування. За допомогою доступного високошвидкісного мобільного Інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів незалежно від віку чи знань технологій.

100% акцій оператора належать Turkcell — турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Станом на кінець третього кварталу 2018 року активна 3-місячна абонентська база lifecell становила 7,6 мільйонів користувачів. Як діджитал-оператор і лідер ринку з проникнення смартфонів lifecell пропонує тарифи та послуги, які є найбільш зручними та вигідними для користувачів розумних пристроїв.

Читайте также: Размещение рекламных статей, новостей и пресс-релизов на UkrDay.com


Автор: Тэги: lifecell інтернет смартфони абоненти діджитал
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоГруппа «Балаган», Наталия Иванова и певец Даниил Иванов записали новую песню «Не придумывай»!

Депутата Копейку назначили заместителем директора «Николаевоблтеплоэнерго»

Рыбу-монстра с «человеческим лицом» сняли на видео в Китае

Фото

Все фотоЧи треба православним святкувати Різдво 25 грудня?

#BUTFLY – проект 8-ой Московской международной биеннале современного искусства

Компания OTIS представила новый дизайн лифтов Ambiance

Анекдот дня

Высшее образование я получаю уже восьмой год. Историй масса. Одна из них. Курсе на четвертом нам преподавали медицину. Перед этим девочка, ну, к примеру Маша, залетела и находится месяце на седьмом, то бишь живот как надо. Когда девочки из группы спрашивали:
- Маша, как же так?
Она отвечала:
- Презервативов не было, а нам очень хотелось.
Из чего можно сделать вывод, что парень у нее тоже тот еще крендель и также отличается умом и сообразительностью.
Идет сессия, Маша спокойно собирает оценки "на живот" (Преподы, чтобы не расстраивать будущую маму ставят исключительно "отлично")
Последний экзамен - медицина, Маше достается (и смех и грех и косолапый мишка) "Методы контрацепции". Насколько помню там нужно было отвечать по науке: "химические, механические и т. д и т. п."
Маша начинает мычать:
- Ну, есть презервативы, есть какие-то таблетки, потом вроде спираль какая-то.
Добрая тетя-врач в белом халате, помогает будущей маме и задает наводящие вопросы:
- Ну, а как еще, можно предотвратить зачатие?
И Маша выдает:
- Я НЕ ЗНАЮ.
Докторша:
- Я ВИЖУ.
Группа лежит, у Маши очередная "пятерка"...

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ