Готуємося до весни разом з Biotol

21 марта 2019 09:31 Просмотров: 245 # Прокомментируй Печатная версия

Готуємося до весни разом з Biotol

Прийшла весна, а це означає, що зовсім скоро відкриється дачний сезон, який передбачає інтенсивні роботи в саду і на городі. Щоб зробити цей процес максимально плідним і продуктивним, слід заздалегідь до нього підготуватися і продумати все до дрібниць. А зі спеціальним інвентарем і приладдям для саду та городу зробити це буде набагато простіше!

1. І першу позицію в переліку товарів, здатних мінімізувати ваші зусилля і витрату часу, займає агроволокно. Для тих, хто ще не знає, агроволокно – це нетканий довговічний матеріал, виготовлений на основі спанбонда. У чому ж його переваги?

- Агроволокно відмінно пропускає вологу і повітря, з цієї причини вам не доведеться його знімати, щоб полити грядки. Дощова вода проходить безпосередньо в грунт, при цьому покриття не стає тяжким.

- Агроволокно, як правило, залишають на грядках до настання сезону збору врожаю. Необхідно лише періодично вивільняти краї, щоб забезпечити рослині простір для росту.

- Найтонше агроволокно здатне витримати температуру до двох градусів морозу. Агроволокно стійке до будь-яких осінніх і весняних заморозків.

Взагалі, агроволокно – річ універсальна, його використовують для різних цілей протягом року. Якщо говорити про весну, то саме в цей час застосування агроволокна дозволяє почати посадку рослин і посів значно раніше. Крім весняних морозів, агроволокно здатне зберегти рослини від настирливих птахів і комах-шкідників. Також використання агроволокна дозволить забезпечити рослинам зростання в умовах так званої "фізіологічної посухи", коли температура повітря коливається у межах від нуля до восьми градусів за Цельсієм.

2. Другим за необхідностю у весняний період товаром стане універсальна лопата, яка однаково ефективна при роботі зі снігом, насипним і деревним матеріалом. Замість того щоб витрачати кошти на покупку декількох інструментів, призначених для різних цілей, можна придбати всього одну лопатою, яка стане в нагоді для вирішення найрізноманітніших завдань.

3. Затінювальні сітки. Цей матеріал також відрізняється багатозадачністю, оскільки використовувати його можна для найрізноманітніших цілей. Приміром, затінювальну сітку 95% можна використати при монтажі альтанки в саду – цей матеріал створить приємну прохолоду всередині і захистить вас від комах. Або ж можете використати цей матеріал для укриття автомобіля, облаштування дитячого куточка у дворі... Матеріал простий у використанні – легко ріжеться і моделюється в необхідну вам форму.

І нехай весна ще повністю не вступила в свої права і не радує теплою погодою, зате у вас ще є час, щоб бути у озброєним, коли нарешті погода буде благоволити відкриттю дачного сезону!

Тэги: весна дача сад город агроволокно лопата Biotol биотол Затінювальні сітки
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоВ новую женскую группу Kish войдут 4 прекрасные девушки

Технические решения от MEYLE – залог надежной работы системы охлаждения

Очередной типа "Слуга народа" Андрей Богданец: Вова! Кто у тебя во власти-то работает???

Фото

Все фотоBobcat SAL L23 и L28 - новые шарнирные погрузчики в компактных габаритах

Компания «СтройАктив» создала игру-практику для улучшения качества жизни россиян

Играем с друзьями в Call of Duty: Modern Warfare

Анекдот дня

Девочка решила поступать в какой-нибудь одесский ВУЗ. Но перед тем, как поступать, надо ж решить куда. Ну вот ее маменька и поехала в Одессу посмотреть, как студенты живут в общагах, чтоб знать, где доченьке хорошо будет.
Заходит в общагу политеха. Стены обшарпаны, лампочки не горят, двери выбиты, вонь страшная и т. д. Нет, - думает, - моя дочь тут учить не будет. Заходит в общагу холодильного - ситуация примерно та же. Нет, здесь она учиться тоже не будет . Заходит в общагу Мечникова. Красота!
Стены покрашены, двери полакированы, везде фурнитура блестит, таблички висят. Проходит по этажу, умиляется. Тут одна из дверей медленно открывается, из нее вываливается парень пьяный в дрова, пока падает облевывает пол и стены в радиусе 3-х метров, сам падает в лужу собственной блевотины.
Возглас матери:
- Боже мой, нет, здесь моя дочь учиться не будет!
Парень, вставая и отряхиваясь:
- Пральна! Пусть поступает к нам в политех!

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ