Польова школа фермера ФАО: сівозміна та біорізноманіття

17 мая 2019 12:15 Просмотров: 166 # Прокомментируй Печатная версия
Польова школа фермера ФАО: сівозміна та біорізноманіття

Проблема деградації ґрунтів є надзвичайно серйозною для України, оскільки вражає 6,5 млн. га, тобто 20% сільськогосподарських продовольчих земель. Найбільш небезпечними формами деградації ґрунтів в Україні є водні та вітрові ерозії, що найбільше проявляються в умовах Степу на сході країни.

Досягти нульового рівня деградації ґрунтів можна лише дотримуючись практик сталого ведення сільського господарства, зокрема через сівозміну, збереження та збільшення біорізноманіття. Саме ці питання – оптимізація структури сівозміни в умовах Степу, проблема вовчка в посівах соняшника – стали основою теоретичної та практичної частин другого тренінгу Польової школи фермера ФАО, проведеного за участі Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробовування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого (УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого). Учасниками цього заходу стали більше 70 фермерів, науковців, студентів вищих навчальних закладів у сфері сільського господарства.

Практична частина тренінгу пройшла на території ТОВ «Югран», де учасники оглянули посіви озимої пшениці, нуту та сочевиці, льону олійного, соняшника, порівняли запаси вологи за різних технологій обробітку у шарі ґрунту 1 метр та виміряли щільність ґрунту.

Загалом ФАО проведе десять тренінгів, щоб допомогти фермерам зупинити деградацію земель в Україні. Тематика тренінгів стосується весняної посівної кампанії, біорізноманіття, зрошення, методів обробітку ґрунту, відновлення захисних лісосмуг, економічних розрахунків у веденні сільського господарства.

Тренінги проходять в рамках проекту ФАО «Інтегроване управління природними ресурсами деградованих ландшафтів лісостепової та степової зон України», що фінансується Глобальним екологічним фондом (ГЕФ). Діяльність в рамках цього чотирирічного проекту ФАО пов'язана з більш широкими глобальними зусиллями, оскільки сприяє досягненню Цілі 15 сталого розвитку «Життя на землі».

Також в рамках проекту 24 травня відбудеться заснування Українського ґрунтового партнерства, що відіграватиме важливу роль у відстоюванні та координації ініціатив для боротьби з деградацією земель, належному представленні українських ґрунтів світовій спільноті, а також розвитку відповідного діалогу та прийняття рішень на національному рівні.

Читайте также: Размещение рекламных статей, новостей и пресс-релизов на UkrDay.com (май 2019)

Тэги: агропром деградація ґрунтів фермер Польова школа фермера ФАО
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоGagarin Studio сделало Будущее Николаева ярким и солнечным!

Rammstein и другие: о чем поет немецкая душа

Лиза Анохина и Яся Дегтярева «оживили» хит «Мелом»

Фото

Все фотоGagarin Studio сделало Будущее Николаева ярким и солнечным!

Институт им. Н.М. Амосова, Vodafone и MedBrama запустили программу домашней телемедицины

Обед с панорамным видом на город: 5 самых лучших ресторанов Таллина

Анекдот дня

На саммите Дмитрий Медведев в очередной раз объяснил интересующимся лидерам большой восьмерки, что пока не знает, будет ли он в 2012 году баллотироваться в президенты. И добавил для наиболее бестолковых:
- Мне еще самому не сказали...

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ