Польова школа фермера ФАО: сівозміна та біорізноманіття

17 мая 2019 12:15 Просмотров: 219 # Прокомментируй Печатная версия
Польова школа фермера ФАО: сівозміна та біорізноманіття

Проблема деградації ґрунтів є надзвичайно серйозною для України, оскільки вражає 6,5 млн. га, тобто 20% сільськогосподарських продовольчих земель. Найбільш небезпечними формами деградації ґрунтів в Україні є водні та вітрові ерозії, що найбільше проявляються в умовах Степу на сході країни.

Досягти нульового рівня деградації ґрунтів можна лише дотримуючись практик сталого ведення сільського господарства, зокрема через сівозміну, збереження та збільшення біорізноманіття. Саме ці питання – оптимізація структури сівозміни в умовах Степу, проблема вовчка в посівах соняшника – стали основою теоретичної та практичної частин другого тренінгу Польової школи фермера ФАО, проведеного за участі Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробовування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого (УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого). Учасниками цього заходу стали більше 70 фермерів, науковців, студентів вищих навчальних закладів у сфері сільського господарства.

Практична частина тренінгу пройшла на території ТОВ «Югран», де учасники оглянули посіви озимої пшениці, нуту та сочевиці, льону олійного, соняшника, порівняли запаси вологи за різних технологій обробітку у шарі ґрунту 1 метр та виміряли щільність ґрунту.

Загалом ФАО проведе десять тренінгів, щоб допомогти фермерам зупинити деградацію земель в Україні. Тематика тренінгів стосується весняної посівної кампанії, біорізноманіття, зрошення, методів обробітку ґрунту, відновлення захисних лісосмуг, економічних розрахунків у веденні сільського господарства.

Тренінги проходять в рамках проекту ФАО «Інтегроване управління природними ресурсами деградованих ландшафтів лісостепової та степової зон України», що фінансується Глобальним екологічним фондом (ГЕФ). Діяльність в рамках цього чотирирічного проекту ФАО пов'язана з більш широкими глобальними зусиллями, оскільки сприяє досягненню Цілі 15 сталого розвитку «Життя на землі».

Також в рамках проекту 24 травня відбудеться заснування Українського ґрунтового партнерства, що відіграватиме важливу роль у відстоюванні та координації ініціатив для боротьби з деградацією земель, належному представленні українських ґрунтів світовій спільноті, а також розвитку відповідного діалогу та прийняття рішень на національному рівні.

Читайте также: Размещение рекламных статей, новостей и пресс-релизов на UkrDay.com (май 2019)

Тэги: агропром деградація ґрунтів фермер Польова школа фермера ФАО
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоУмер автор песни «Снег кружится», композитор Сергей Березин

Наталья Самойлова представила видео на новую песню «Спецназ»

На YouTube появилась очередная серия нового «Простоквашино»

Фото

Все фотоИсследование Adzuna и Pronline: у каких станций метро в Москве и Петербурге платят лучшие зарплаты

Первый магазин посуды ТМ "Gipfel" открылся в Ташкенте

Вылетающий из «кротовой норы» НЛО сняли на фото в перуанском Мачу-Пикчу

Анекдот дня

В переполненую кaмеру уголовников вводят дедкa-божий одувaнчик.
Зеки спрaшивaют дед ты зa чё сюдa попaл? Дед-a я сынки приколы устрaивaю! Зеки-кaкие ещё нaх..н приколы?
Дед- дa не сынки покaзывaть не буду a то ещё обидесь бить потом будете! Зеки-дa не дед ты чё гaдом буду не трону!
дед-ну лaдно!
Берёт веник мокaет его в пaршу стучится в дверь,открывaется окошко дед втыкaет тудa веник и провaрaчивaет пaру рaз и отходит в сторону.
Открывaтся дверь входят 2 здоровенных охрaнникa кaчкa и говорят- А нукa дедок отойди!!!!!!!!!!

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ