Укртелеком відкрив новий тренінговий центр

26 сентября 2019 17:34 Просмотров: 163 # Прокомментируй Печатная версия
Укртелеком відкрив новий тренінговий центр

Новий тренінговий центр Укртелекому забезпечить повномасштабний і планомірний розвиток компетенцій тисяч фахівців галузі

Укртелеком щороку проводить близько 300 тренінгів для тисяч працівників. Наприклад, минулого року програмами корпоративного навчання скористалося понад 20% працівників компанії – 4,5 тисяч осіб. Зважаючи на те, що Укртелеком забезпечує майже половину офіційних робочих місць галузі, то навчальні програми компанії щороку проходить 10% фахівців телекоміндустрії країни.

«Темпи розвитку сучасного світу дуже інтенсивні. Змінюються не тільки технології та обладнання, а й принципи ведення бізнесу, управління проектами та людьми, розвитку емоційного інтелекту та комунікативних навичок, з‘являються нові підходи до ефективності бізнесу та власної ефективності тощо. І конкурентною може бути тільки компанія, що розвивається сама й розвиває свою команду професіоналів. Саме тому Укртелеком багато уваги приділяє навчанню і розвитку персоналу. Так з початку 2019 року ми провели аудиторні навчання для 1700 працівників, а дистанційно-аудиторні ще для 3500, й плануємо подвоїти цю цифру до кінця року. Впевнена, що відкриття нового навчального центру допоможе досягти цієї мети», – розповідає Тетяна Петрук, директор дирекції управління персоналом та організаційного розвитку.

Навчальний центр розташовано у власному приміщенні Укртелекому. У просторих і світлих тренінгових кімнатах є все необхідне для комфортного навчання: ергономічні меблі, сучасне мультимедійне та комп‘ютерне обладнання, система кондиціонування та затишна атмосфера – все це допомагає зосередитись на засвоєнні нової інформації та відпрацюванні навичок. Навчальний центр вміщує до 40 студентів і підходить для різних форматів навчання: аудиторних тренінгів, майстер-класів, фасилітаційних сесій, бізнес-симуляцій тощо.

Програми тренінгів для співробітників Укртелекому спрямовано на розвиток технічних і корпоративних професійних компетенцій. Систематичне розширення змісту бізнес-курсів за рахунок нових цікавих матеріалів і доповнення новими інноваційними техніками та методами дозволяють працівникам досягати кращих результатів.

Автор: rvhylnpeae Тэги: укртелеком навчання тренінговий центр
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоСпектакль «Какого черта» с Адой Роговцевой и Виктором Шендеровичем покажут в Киеве 3 декабря!

Как будет выглядеть строительная техника в будущем

Группа «Балаган», Наталия Иванова и певец Даниил Иванов записали новую песню «Не придумывай»!

Фото

Все фотоМодельный ряд цистерн JOSKIN добавлен новым семейством емкостей

Fiat Ducato – превращение в магистральный тягач

Новый экскаватор EW-25-М2.100 от "Святовита": универсал для тяжелой работы в суровых условиях

Анекдот дня

- Володя, представляешь - всё, о чем я мечтал в юности, сбылось! Хотел поесть гамбургеров в настоящем американском Макдональдсе - пожалуйста!
Прокатиться вместе с Терминатором - нет проблем! О крутой сотке мечтал - и это сбылось!
- Ну что тебе сказать, Дима... Газпром - мечты сбываются!

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ