Укртелеком відкрив новий тренінговий центр

26 сентября 2019 17:34 Просмотров: 223 # Прокомментируй Печатная версия
Укртелеком відкрив новий тренінговий центр

Новий тренінговий центр Укртелекому забезпечить повномасштабний і планомірний розвиток компетенцій тисяч фахівців галузі

Укртелеком щороку проводить близько 300 тренінгів для тисяч працівників. Наприклад, минулого року програмами корпоративного навчання скористалося понад 20% працівників компанії – 4,5 тисяч осіб. Зважаючи на те, що Укртелеком забезпечує майже половину офіційних робочих місць галузі, то навчальні програми компанії щороку проходить 10% фахівців телекоміндустрії країни.

«Темпи розвитку сучасного світу дуже інтенсивні. Змінюються не тільки технології та обладнання, а й принципи ведення бізнесу, управління проектами та людьми, розвитку емоційного інтелекту та комунікативних навичок, з‘являються нові підходи до ефективності бізнесу та власної ефективності тощо. І конкурентною може бути тільки компанія, що розвивається сама й розвиває свою команду професіоналів. Саме тому Укртелеком багато уваги приділяє навчанню і розвитку персоналу. Так з початку 2019 року ми провели аудиторні навчання для 1700 працівників, а дистанційно-аудиторні ще для 3500, й плануємо подвоїти цю цифру до кінця року. Впевнена, що відкриття нового навчального центру допоможе досягти цієї мети», – розповідає Тетяна Петрук, директор дирекції управління персоналом та організаційного розвитку.

Навчальний центр розташовано у власному приміщенні Укртелекому. У просторих і світлих тренінгових кімнатах є все необхідне для комфортного навчання: ергономічні меблі, сучасне мультимедійне та комп‘ютерне обладнання, система кондиціонування та затишна атмосфера – все це допомагає зосередитись на засвоєнні нової інформації та відпрацюванні навичок. Навчальний центр вміщує до 40 студентів і підходить для різних форматів навчання: аудиторних тренінгів, майстер-класів, фасилітаційних сесій, бізнес-симуляцій тощо.

Програми тренінгів для співробітників Укртелекому спрямовано на розвиток технічних і корпоративних професійних компетенцій. Систематичне розширення змісту бізнес-курсів за рахунок нових цікавих матеріалів і доповнення новими інноваційними техніками та методами дозволяють працівникам досягати кращих результатів.

Автор: rvhylnpeae Тэги: укртелеком навчання тренінговий центр
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоПолина Крупчак порадовала поклонников новым видео на летнюю песню "Море"

Армейский паек боевой обновленный (видео от SoLiD)

13 самых загадочных мировых эпидемий (видео)

Фото

Все фотоНовий водогін, освітлення, благоустрій: все про здобутки комунальників Щербанівської ОТГ (Полтавщина)

АЗ «Чайка-Сервис» отгрузил партию спецавтомобилей для «Мострансавто»

Завод «СпецДорМаш» модифицировал автогрейдер СДМ-25

Анекдот дня

В аптеке:
- Я забыл как лекарство называется, помню что-то с феном связано… Что-то типа “я не знаю где находится фен”… Я его так и запоминал….
- Ибупрофен?
- ДА! ДА! Именно так! Дайте 2 пачки...

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ