Торгові острівці від «Арт-Модуль» - компактне рішення для успішного бізнесу!

2 октября 2019 16:59 Просмотров: 159 # Прокомментируй Печатная версия
Торгові острівці від «Арт-Модуль» - компактне рішення для успішного бізнесу!

З ростом числа торгових центрів величезну популярність придбала така форма організації торговельної точки, як острівець. Це невелика, проте вкрай функціональна конструкція, яка зазвичай розміщується в коридорі ТЦ і відкриває відвідувачам широкий огляд на представлені в ній товари.

Торговий острівець - це фактично міні-магазин, завдяки якому стає можливим викласти в повному обсязі асортимент продукції в будь-якому місці та просторі. При цьому сам модуль компактний і займає не більше десяти квадратних метрів. Подібні модулі успішно використовують пыд біжутерію та галантерею, а також сувеніри та телефони. Те ж стосується різної техніки та кондитерської продукції або ж різних видів косметичних засобів.

Переваги використання торгових острівців у Дніпрі

Переваги використання торгових острівців, завдяки яким все більше бізнесменів роблять вибір на їхню користь, зводяться до наступних:

- Вони займають мало місця, отже вам не доведеться витрачати багато грошей на орендну плату.

- Острівці мобільні, їх транспортування з одного ТЦ в інший не потребує багато часу та грошей.

- На відкриття подібної торговельної точки (так само як і на її закриття в разі необхідності) доведеться витратити набагато меншу суму грошей, ніж на відкриття/закриття традиційного магазину.

- Незважаючи на малу площу островів, на їх прилавках, полицях і стендах можна розмістити досить багато продукції.

- Острівці розташовуються між торговими рядами, тобто повз них регулярно проходять практично всі відвідувачі торгового центру.

- Пропонуючи в такій торговій точці ексклюзивну, незвичайну продукцію, якої немає в супермаркетах, ви можете напрацювати солідну базу постійних клієнтів.

При високій відвідуваності ТЦ, торговельні острівці приносять своїм власникам відчутну вигоду й яскраво виділяються в структурі торгових залів.

Які матеріали використовуються при виготовленні торгових островів?

Виготовлення острівців для торгових центрів – це достатньо творчій процес, в ході якого можуть бути задіяні різні сучасні матеріали:

- ДСП (звичайна або ламінована)

Це один з найбільш недорогих варіантів.  Такий матеріал дуже легкий в обробці та дозволяє реалізовувати проекти різного рівня складності.

- ДВП або МДФ.

Такий матеріал може імітувати натуральну деревину та володіє всіма її перевагами, протее його вартість істотно дешевше.

- Масив з натуральної деревини.

Це досить дорогий варіант, однак виглядає він просто розкішно, на додачу до цього володіючи прекрасними експлуатаційними характеристиками.

- Пластик і тому подібні матеріали.

Недорогі, легкі, водонепроникні, без проблем переносять фарбування в будь-який колір - такі вироби також користуються популярністю при виготовленні торгових острівців, хоча вони відрізняються дещо меншим терміном служби.

- Скло.

Застосування скляних елементів в дизайні торгового острівця дозволяє візуально збільшити його в обсязі, а також забезпечує більш зручний огляд викладених товарів.

- Метал.

Металеві деталі доречно виглядають при оформленні острівців в різних стилях, крім того, вони відрізняються підвищеним періодом експлуатації.

Торгові острівці з яскравим від компанії «Арт-Модуль» на будь-який смак

Торговий острівець - це своєрідне представництво компанії (або індивідуального підприємця), а тому виглядати він повинен відповідно. Зараз ринок перенасичений «класичними», малопримітними варіантами таких острівців.

Для того, щоб дійсно завоювати клієнтуру та домогтися впізнаваності бренду, потрібно вдаватися до цікавих, стильних та нестандартних рішень.

Саме такі рішення пропонує своїм клієнтам компанія «Арт-Модуль», яка протягом багатьох років займається проектуванням, виготовленням та встановленням торговельних острівців у Дніпрі та Дніпровському регіоні, а також їх гарантійним і післягарантійним обслуговуванням.

При розробці проекту фахівці компанії враховують специфіку товару, який продає замовник, особливості торгового центру, в якому буде встановлено острівець, побажання та вимоги щодо стилю та форми торгової точки, а також багато інших факторів.

Якщо ви оцінили всі переваги острівців і всерйоз задумалися про виготовлення такого для вашого бізнесу - звертайтеся до фахівців «Арт-Модуль», щоб перетворити задумки в реальність!

Щоб оформити замовлення на покупку або виготовлення торгового обладнання у Дніпрі будь-якого типу вам варто відвідати наші сайт за адресою https://art-torgmag.com.ua, де ви знайдете найбільш затребувані композиції з детальним описом їх характеристик.

Ви також можете зв`язатися з нами за телефонами (068) 218-15-45 або (095) 091-85-67.

Для оформлення замовлення ви можете також надіслати запит на корпоративний e-mail: [email protected], або приїхати в наш офіс по адресою м. Дніпро, пр. Нігояна 31.

Ми зможемо реалізувати будь-які з ваших ідей!

Тэги: торговий острівок купити торговельне обладнання для магазинів торговельне обладнання дніпро арт-модуль торговельне обладнання на замовлення виготовлення торгового обладнання у дніпрі
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоСпециализированные сельскохозяйственные пневмоходы смогут работать на любой почве в любое время года

Автоистория: Львовский автобусный завод (обновлено)

Куда продаются минские велосипеды и можно ли увеличить экспортные поставки?

Фото

Все фотоНачались продажи нового низкопольного городского микроавтобуса «ГАЗель City»

Как грузинский регбист Вахо Мдзинаришвили cтал художником

Ужгородский ЖК «Квадрат» награжден профессиональной премией

Анекдот дня

Сидит Змей Горыныч у себя в избушке, борщ разогревает, водочку из холодильника достал, накрывает на стол, собирается поужинать. Вдруг страшный стук в дверь:
- Змей, сука, выходи, это я - Иван, биться с тобой буду!
- Слышь, Вань, давай как-нибудь в другой раз. Я тут борщечку разогрел, водочку достал, лучше заходи, тяпнем, закусим...
Через пару минут опять страшный стук.
- Выходи, сволочь, буду тебя рубить,
Иван на водочку не покупается!
- Да ладно тебе, Вань, выпьем, посидим, я баньку нагреть могу, поболтаем...
Через некоторое время из-за двери отвечают:
- Ну ладно, давай уж по рюмахе...
Змей осторожненько открывает дверь, высовывает голову, и вдруг ему - хрясть топором по голове!
Две другие головы поворачиваются друг к другу: Ну не пидор, а?

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ