СЕО ФК "Dinero" Ілля Веселий: Ми працюємо, щоб українці не відкладали реалізацію мрії на потім

25 октября 2019 15:55 Просмотров: 155 # Прокомментируй Печатная версия
СЕО ФК "Dinero" Ілля Веселий: Ми працюємо, щоб українці не відкладали реалізацію мрії на потім

У жовтні 2019 р. фінансова компанія Dinero святкує два роки з початку роботи в Україні. У досить короткий термін її визнали лідером онлайн-продажів у галузі МФО за версією авторитетного порталу finance.ua і наразі посідає друге місце за запитами мікрокредитування у пошуковій системі Google. На думку керівництва компанії, такого динамічного зросту вдалось досягти завдяки втіленню кращих європейських практик на українському ринку.

Dinero є частиною великого європейського холдингу, який сприяє створенню прозорого фінансового ринку у нашій державі і надає швидку фінансову допомогу кожному, хто її потребує.

Тільки у вересні 2019 р обсяг виданих кредитів зріс удвічі в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Кількість клієнтів станом на кінець вересня 2019 року збільшилася в три рази в порівнянні з кінцем вересня минулого року. Високий рівень довіри та лояльність позичальників (70% повторних звернень) призводять до постійного збільшення попиту на послуги Dinero. А це, в свою чергу – до розширення компанії: за 2 роки співробітників Dinero стало втричі більше, щомісяця з’являються нові представництва у різних містах України. Надалі компанія планує ще більше розвивати мережу інформаційно-консультаційних центрів.

У кейсі Dinero є кілька унікальних для ринку МФО пропозицій. Наприклад, компанія пропонує реальну можливість отримати першу позику без жодних відсотків та переплат, а для постійних клієнтів діють максимально лояльні та вигідні умови кредитування. Крім послуг мікрокредитування, Dinero майже кожен день надає можливості для додаткового заробітку: в соцмережах компанії постійно проводять акції різного масштабу, в яких серед підписників розігрують гаджети, гроші тощо.

Процес оформлення позики в Dinero є максимально спрощеним. Отримати гроші швидко й зручно можна за 5-10 хвилин на сайті dinero.ua. Клієнтів, які віддають перевагу особистому спілкуванню, зустрічають у інформаційно-консультаційних пунктах у Києві та регіонах. Покращити комунікацію допомогло і нещодавнє нововведення служби підтримки: тепер клієнти можуть звернутися за довідкою ще й у месенджерах – вайбері та телеграмі.

«Успіх компанії пояснюється тим, що Dinero знає і розуміє потреби споживача, його бажання отримати гроші швидко, без переплат і незручностей. Ми працюємо, щоб наші українці не відкладали реалізацію своїх цілей чи мрій «на потім», – коментує динамічний ріст бізнес-показників СЕО ФК Dinero Ілля Веселий. – Так у травні цьогоріч ми провели розіграш мільйону гривень для позичальників, де рандомно був обраний переможець – Владислав Кучеров і це не підставна особа, як зазвичай роблять організатори масштабних PR-компаній. Це реальна людина, глава молодої сім’ї, що мріяла про власне житло і мені приємно, що ФК Dinero наблизила їх до її реалізації». За словами СЕО, саме клієнтоорієнтованість компанії, її унікальні пропозиції, що спрямовані на швидку фінасову допомогу тим, хто її потребують сприяє лояьності клієнтів. Наприклад, цьогорічна акція «Всі позики безкоштовно» упродовж трьох місяців збільшила обсяг виданих кредитів практично втричі. Такого ще не було на ринку України. «Разом з тим прикро визнавати, що на ринку МФО є компанії, які працюють не офіційно і формують негативне ставлення до мікрокредитування вцілому. Dinero абсолютно чесно і прозоро веде діяльність на українському ринку, жодних переплат, нарахувань чи зайвих відсотків, берете позику – повертаєте вчасно і сплачуєте лише те, що отримали на карту, – пояснює І.Веселий. – Для нас важлива репутація нашої компанії, тому ми дотримуємося усіх законодавчих норм. Усі наші пропозиції лише у рамках законодавчого поля: «кредит під 0%», програма лояльності для клієнтів тощо». За його словами, сприяє росту клієнтської бази і активна маркетингова стратегія. Компанія і надалі вдосконалюватиме клієнтський сервіс, збільшуватиме можливість доступу послуг для кожного українця, незалежно його місця проживання чи поточного рівня матеріального доходу.

СЕО ФК "Dinero" Ілля Веселий: Ми працюємо, щоб українці не відкладали реалізацію мрії на потім

 

Автор: rvhylnpeae Тэги: dinero мфо мікрокредитування позика гроші
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоLikee запустило инициативу по защите животных #DanceForAnimal

Бабы за рулем (автоприколы 2019)

Рестлер La Parka разбился о металлическое ограждение ринга (видео)

Фото

Все фото10 самых дорогих автомобилей, проданных на аукционе в 2019 году

Нижегородская компания выпустила новую спецтехнику на базе Урал-Next, ГАЗон-Next и Садко-Next

CES 2020: Bosch поднимает планку в разработках искусственного интеллекта

Анекдот дня

Проходит симпозиум по открыванию сейфов. Большой зал, жюри, много народа. На сцене сейф с 2 млн. баксов. Встают первые представители.
Жюри: Ребята, вы, кто?
- Мы из Франции.
- Что вам нужно и сколько времени?
- Два часа, автоген и свет выключить.
Проходят два часа. Сейф на месте, деньги на месте.
Выходят следующие представители.
- Вы откуда?
- Мы из Италии.
- Что вам нужно и сколько времени?
- Час, автоген и свет выключить.
Час прошел. Сейф на месте, деньги на месте.
Председатель жюри встает:
- Есть еще желающие получить 2 млн. баксов?
Встают двое с последнего ряда.
- Ребята, вы кто?
- Сеня, мы кто?
- Мы из Одессы.
- Что вам нужно и сколько времени?
- Сеня, на полчаса хватит?
- Хватит и свет выключить.
Свет выключили. В зале тишина. Проходит полчаса. Включают свет.
Сейф открыт, 2 млн. баксов нет, первые ряды раздеты и из холла слышен голос:
- Сеня, да брось ты эту люстру, она ж усеравно в дверь не пролазит!

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ