Кількість покупців на торгах необробленою деревиною збільшилася вдвічі

31 марта 2020 13:48 Просмотров: 103 # Прокомментируй Печатная версия
Кількість покупців на торгах необробленою деревиною збільшилася вдвічі

26 березня товарна біржа "Українська енергетична біржа" провела аукціон з використанням електронної торгової системи з продажу необробленої деревини заготівлі ІІ кварталу 2020 року лісовими господарствами Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства. Традиційно на продаж виставляли лісоматеріали як хвойних, так і листяних порід різної довжини та діаметра. Загалом понад півтори тисячі лотів.

Вартість хвойних порід зростала навіть на 30 кроків (за умовами аукціону один крок – 12 грн за кубометр). Та традиційно найбільшою популярністю користувалися листяні породи. Зокрема, дуб. На нього ціну піднімали на 40 кроків і вище. При тому, що крок на листяні породи значно більший – 60 грн за кубометр.

За результатами торгів учасники сплатять за деревину понад 75 млн грн. А це більше, ніж удвічі від того, що виручили у минулому кварталі. Хоча варто додати, що й учасників аукціонів було удвічі більше, ніж зазвичай.

"На збільшення кількості учасників на торгах вплинув той фактор, що введено заборону на укладання прямих договорів. Це дало поштовх до збільшення проданих об’ємів, порівняно з минулими торгами, та вихід на електронні аукціони нових гравців, не зважаючи на складну ситуацію в країні в цілому. Також запрошуємо всіх учасників на додаткові торги, які плануємо проводити щотижня," – підсумував генеральний директор УЕБ Олександр Коваленко

Автор: medisum Тэги: Українська енергетична біржа аукціон необроблена деревина
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоКак выживают в карантин бездомные? Кто им помогает?

Грета Тунберг в гостях у Владимира Познера

Обзор ИРП американских пенсионеров (видео от SoLiD)

Фото

Все фотоПоливооросительные машины БЕЛАЗ-76135 и БЕЛАЗ-76473 на украинских ГОК

Запущена новая некоммерческая арт-платформа: "За каждой работой - Я"

#СпасибоЧтоВезете: социальная кампания в поддержку водителей легкого коммерческого транспорта

Анекдот дня

Однажды некий погонщик ослов обратился к Ходже Насреддину:
- О, мудрейший, объясни мне одну вещь, иначе я сойду с ума. Мне дали десять ослов для перегонки в другой город, и я отправился в путь. Перед дорогой я их пересчитал, их было 10. Я сел на осла и мы поехали. По дороге я решил вновь пересчитать ослов, и, к моему ужасу, их стало девять. Тогда я решил сделать привал, спешился, и снова пересчитал свое стадо, их вновь было десять! С облегчением я вновь тронулся в путь, но когда решил снова пересчитать ослов, их опять было девять! И так каждый раз и всю дорогу, в пути их всегда 9, а на привале 10. Взгляни сам, о Насреддин, и скажи, сколько ты здесь видишь ослов?
- Одиннадцать.

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ