Наливайченко пояснив, чому Порошенко не повертає награбоване з офшорів

16 марта 2019 11:45 Просмотров: 178 # Прокомментируй Печатная версия
Наливайченко пояснив, чому Порошенко не повертає награбоване з офшорів

Інформація, яка не дуже поширена, але, на мій погляд, є дуже важливою, бо Ви мали безпосереднє відношення до цієї справи. Я маю на увазі справу Лазаренка. Ви повернули один мільйон доларів Україні. У Лазаренка лежить ще 200 мільйонів в різних банках світу. Чому українська влада не бере участі у поверненні цих грошей в Україну? Чому цим опікуються тільки американські прокурори?

Тому що американська юстиція, якщо вже порушила справу, то вона, перше, доводить до суду, і друге, конфісковує вкрадене у корупціонерів, особливо у високопоставлених.

Я стверджую, що справді один мільйон доларів повернула американська юстиція в бюджет України. Продемонструвавши таким чином українській владі приклад – рухайтесь так само далі, переслідуйте ви, це ж ваш прем’єр-міністр. Де судова справа в країні проти вашого прем’єр-міністра, де позови від держави на відшкодування і конфіскацію вкраденого, в тому числі з офшорів?

Знаєте, що зробила найбільш цинічно ця влада – Порошенко і його оточення? Вони до цього часу жодного з офшорів по всьому світу не відкрили. До жодної країни не спрямовано запиту і рішення українського суду про повернення вкраденого. А знаєте чому? Тепер ми знаємо, відповідь очевидна – тому що сам Порошенко та його оточення є власниками найбільших офшорів по всьому світу – від Панами до Віргінських островів.

Причина, чому не вертають гроші ні Лазаренка, ні Порошенка – в політичній корупції, тому що кожна влада зберігає собі ці кормушки і корупційні гаманці для власного збагачення. Ось з цим треба закінчити.

Тобто виходить, за Вашими словами, якщо зараз Порошенко почне відкривати офшори Лазаренка…

То зразу, ясно, мають і його офшори бути відкриті. Більше того, я не виключаю, що до цього часу обслуговує офшори одна й та сама банда офшорників, що у Лазаренка, що у Януковича, що у Порошенка. Це все величезна змова, яка, по-перше, має бути розкрита, а по-друге, я наполягаю, з офшорів вкрадене треба повернути в український бюджет.

Автор: rvhylnpeae Тэги: Наливайченко Справедливость выборы президент
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоMONATIK снял новый клип на песню LOVE IT ритм

«Каждой аллергии – свое средство» – новый рекламный ролик от торговых марок Супрастин® и Супрастинекс®

Певица Kaya покорила колумбийскую Картахену

Фото

Все фото24 апреля родители с детьми могут пообщаться и взять автограф у олимпийских чемпионов в центре культуры «Хорошевский»

Кто такие Тоботы

В Киеве прошел мастер-класс Владимира Спиваковского

Анекдот дня

- Сегодня на кухне поставил новую раковину…
- А старая чем не угодила?
- Слишком маленькая! Понимаешь, чтобы воды в чайник набрать, приходилось сначала всю посуду перемыть.

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ