Внесення змін до Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»

13 мая 2020 15:30 Просмотров: 159 # Прокомментируй Печатная версия
Внесення змін до Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»

Завтра, 14.05.2020 року, Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи розглядатиме законопроєкт 2802, який може зупинити тортури під назвою фуа-гра. Висновок комітету буде мати вирішальне значення, адже комітет є головним щодо цього законопроєкту.

Як відомо 24.01.2020 року народними депутатами Яценком А.В., Фельдманом О.Б., Лабунською А.В., Дубілем В.О. та Камельчуком Ю.О.був зареєстрований законопроєкт 2802 «Про внесення змін до Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» щодо удосконалення захисту тварин від жорстокого поводження». Законопроєкт забороняє жорстоке поводження з тваринами під час годування відповідно до норм ЄС (обов'язкова цілодобова наявність свіжої питної води, заборона примусового годування, окрім як з лікувальною чи профілактичною метою, відповідне повноцінне харчування тощо), а також  забороняє виробництво фуа-гра.

Нагадуємо, фуа-гра - продукт насильницького годування качок та гусей задля збільшення їхньої печінки, виробництво якого є однією з найжорстокіших і хворобливих для тварин практик, а сам «делікатес» містить потенційну небезпеку длялюдського здоров’я. Вартість робить її доступною лише для обмеженого кола споживачів. Водночас, в багатьох ресторанах та навіть супермаркетах України можна знайти продукт примхи та жорстокості, споживачі якого не завжди навіть знають як він виробляється.

Законопроєкт 2802 підтримали дві міжнародні зоозахисні організації: AnimaInternational, яка визнана однією з 4-ох найефективніших зоозахисних організацій світу, членами якої є ГО «Відкриті клітки Україна» та Gaia - Voice of the Voiceless.

«Ми сподіваємось, що Україна вирішить позиціювати себе серед країн, доброзичливих до добробуту, а не серед тих небагатьох, які все ще дозволяють таку жахливу практику, як насильницьке годування.» - каже Мікаель Ванденбош, президент Gaia - «Затвердження законопроєкту 2802 та інших ініціатив, що протистоять примусовому годуванню, запропонували б чудову можливість донести до світу, що Україна йде на шлях покращення добробуту тварин, таким чином, відповідаючи на вимоги суспільства, прокладаючи шлях до вищої репутації своїх тваринних виробництв».

«Науковий комітет з питань охорони здоров'я та добробуту тварин (SCAHAW) Європейської комісії у 1998 р. Підтвердив, «що примусове вигодовування, як це практикується зараз, шкодить добробуту птахів.» - заявляє Кірсті Хендерсон, голова Anima International - «Це свідчить про те, що світ рухається до гуманного виробництва і в намірі запобігти жорстокості до тварин. Anima International готова підтримати український уряд у цьому цінному рішенні приєднатися до вищих норм добробуту та припинити жорстоку практику примусового годування».

Тэги: Закон України Про захист тварин від жорстокого поводження фуа-гра Відкриті клітки Україна
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видео13 самых загадочных мировых эпидемий (видео)

Фермерам, що втратили посіви через посуху, призначать компенсації

649 легких вездеходных автомобилей ISV поставит GM Defense для армии США

Фото

Все фотоМГУ против ХГИК: кто победит в «Битве университетов» в приложении Likee?

DOOGEE S88 Pro – мощнейший смартфон с брутальным дизайном намерен покорить российский рынок мобильных устройств

Семейный фестиваль воздушных шаров «Мама, я дома» пройдет в Киеве 26-28 июня

Анекдот дня

Начальник пожарной охраны вразвалочку, руки в карманах заходит в комнату, где обычно в ожидании вызова сидит бригада, и спокойно так говорит:
- Мужики, давайте собирайтесь потихоньку, здание налоговой инспекции горит...

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ