Локалізація економіки — наскрізна тема цьогорічного Інвестиційного форуму міста Києва

13 июля 2020 17:53 Просмотров: 96 # Прокомментируй Печатная версия
Локалізація економіки — наскрізна тема цьогорічного Інвестиційного форуму міста Києва

Карантинні заходи та, як наслідок, порушення експортно-імпортних товарних потоків у багатьох країнах світу зумовили стрімку переорієнтацію на місцевого виробника. Саме тому локалізація економіки стане наскрізною темою цьогорічного Інвестиційного форуму міста Києва. Про це повідомили в Департаменті економіки та інвестицій КМДА.

«Пандемія Covid-19 продемонструвала важливість розвитку та підтримки локальних виробників, створення ефективного ланцюга постачання до кінцевого споживача, особливо на тлі припинення або обмеження транспортних потоків між країнами. Заради економічної безпеки міста повинні мати можливість функціонувати автономно та самотужки виробляти товари першої необхідності. Це означає, що місцевим підприємцям необхідно буде зосередитись одразу на кількох сегментах бізнесу: від сировини до виробника та від виробника до кінцевого споживача», - зазначають організатори заходу.

«Дій локально. Думай глобально» - під таким гаслом відбудеться кілька тематичних дискусій в рамках Інвестиційного форуму міста Києва. Зокрема, вони стосуватимуться переосмислення місцевої інфраструктури та економіки Київщини, стратегій антикризового розвитку міста та підтримки місцевих виробників. В частині форуму, присвяченій підприємництву, програмою заходу також передбачена презентація успішних кейсів Київщини під назвою «Бізнес та його вплив на розвиток територіальних громад».

Окрему увагу в рамках форуму буде приділено впровадженню освітніх програм для локальних спільнот щодо важливості споживання локальних товарів для економічного та сталого розвитку регіону.

Інвестиційний форум міста Києва відбудеться у вересні 2020 року, проте його проведення та формат залежатимуть від епідемічної ситуації в країні та світі, зазначають організатори. Планується, що у форумі візьмуть участь світові експерти, великі інвестори, топменеджери, лідери думок, а також представники влади та місцевих громад.

Автор: Евгения Тэги: КІФ KIF Інвестиційний форум міста Києва локалізація економіки
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоНеобычные разноцветные огни возникли в субботу 25 июля над китайским городом Шэньчжэн

Тайна карты Урбана Монте: Куда делась Австралия? Такую Антарктиду ты еще не видел!

Честный кинотрейлер: Чернобыль

Фото

Все фотоСамые популярные блюда, которые заказывали в период карантина

Ботовую платформу с краном-манипулятором на шасси Hyundai ЕХ8 разработали в "Polycar"

Самые странные музейные экспонаты мира

Анекдот дня

Покупал в супермаркете штопор и тампоны для жены.

Таких глаз у кассирши, я еще не видел никогда!

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ