Розвиток Київщини в умовах карантину: про що говоритимуть на Інвестиційному форумі міста Києва

14 июля 2020 01:19 Просмотров: 137 # Прокомментируй Печатная версия
Розвиток Київщини в умовах карантину: про що говоритимуть на Інвестиційному форумі міста Києва

Шляхи розвитку Київщини в умовах карантинних обмежень та боротьби з пандемією, спричиненою коронавірусною інфекцією COVID-19, обговорюватимуть на Інвестиційному форумі міста Києва. Захід запланований на вересень 2020 року в Мистецькому арсеналі та відбудеться за сприятливої епідемічної ситуації.

В рамках Форуму передбачені панельні дискусії за участі провідних галузевих експертів. Відкриватиме захід ключова панельна дискусія під назвою «Наслідки пандемії Covid-19 для урбаністичного розвитку. Світові тенденції. Українські реалії. Локальна ідентичність». Під час обговорення в центрі уваги учасників будуть питання інвестицій в критичну інфраструктуру міста, стратегії антикризового розвитку Києва та екологічної безпеки міста.

Розвиток внутрішнього туризму та підвищення культурної привабливості Київщини стануть темою другої частини Інвестиційного форуму під назвою «Культурна спадщина та нова візія Великого Києва як довготривала стратегія гуманітарного розвитку спільноти та підвищення туристичного потенціалу».

Рушійною силою економічного розвитку Київщини є великий та малий бізнес. Його вплив на розвиток територіальних громад, кейси соціальних ініціатив компаній та їх участь в боротьбі з поширенням COVID-19, а також досвід підприємців Київської агломерації, що працюють у різних галузях, обговорять в рамках запланованої тематичної дискусії. Мова також піде про переорієнтацію на місцеве виробництво. Адже це не лише виготовлення товару, але й пошук сировини, налагодження ланцюгів постачання та пошук кінцевого споживача. Саме цим питанням буде присвячена дискусія «Розвиток локального бізнесу: від малого виробника до кінцевого споживача».

На завершення Інвестиційного форуму міста Києва мова піде про індустрію розваг і фестивалів в умовах скорочення зовнішнього туризму. Експерти обговорюватимуть процеси, що відбуваються в івент-індустрії та труднощі, з якими зіткнулася галузь у період карантину та після нього.

До участі в заході запрошені міжнародні та українські інвестори, представники іноземних муніципалітетів, органів місцевого самоврядування, київський бізнес, івент та ІТ-спільнота.

За п’ять років існування Інвестиційний форум міста Києва став масштабною платформою спільних проектів міської влади, бізнес спільноти та громадського сектору.

Автор: Евгения Тэги: КІФ KIF Інвестиційний форум міста Києва локалізація економіки
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоНеобычные разноцветные огни возникли в субботу 25 июля над китайским городом Шэньчжэн

Тайна карты Урбана Монте: Куда делась Австралия? Такую Антарктиду ты еще не видел!

Честный кинотрейлер: Чернобыль

Фото

Все фотоПервый Грузинский ресторан сети «Стумари» открылся в городе Хмельницкий

Самые популярные блюда, которые заказывали в период карантина

Ботовую платформу с краном-манипулятором на шасси Hyundai ЕХ8 разработали в "Polycar"

Анекдот дня

Говорят, каждый человек кузнец своего счастья .
Люди-и-и! Отберите у меня наковальню! А то я какую-то хуйню кую...

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ