В Харкові за минулий рік відремонтовано понад 0,63 км газопроводів

24 февраля 2019 12:27 Просмотров: 166 # Прокомментируй Печатная версия
В Харкові за минулий рік відремонтовано понад 0,63 км газопроводів

В 2018 році фахівці ПАТ «Харківміськгаз» капітально відремонтували та замінили 0,63 км газопроводів міста Харкова. З них аварійними визнані 0,183 км газопроводів.

В минулому році на реконструкцію газопроводів було витрачено 3,5 млн. грн. Діючий тариф на утримання в технічно справному стані систем газопостачання м. Харкова складає 5,6 млн. грн.

«Більшість газопроводів потребують реконструкції, капітального ремонту або заміни. На всі ці роботи необхідні чималі кошти. Для здійснення поступової модернізації систем газопостачання потрібно щорічно вкладати як мінімум 20,0 млн. грн» - зазначила директор технічний ПАТ «Харківміськгаз» Яна Шувалова

Якщо НКРЕКП в поточному році не збільшить тариф то газове підприємство направить на реконструкцію, модернізацію мереж і капітальний ремонт технологічного обладнання 5,6 млн. грн. на рівні минулого року. Проведе ремонт 1,1 км зношених газопроводів та ще капремонт 5-ти газорегуляторних пунктів. Усі роботи підприємства спрямовані на підтримку безперебійної та безаварійної роботи системи газопостачання міста.

На даний момент підприємство обслуговує більше 8 тис. км розподільчих, ввідних, внутрішних газопроводів та газопроводів-вводів. Враховуючи значний термін експлуатації газорозподільних мереж в Харкові, в умовах негативного впливу на них блукаючих струмів від міського електротранспорту та метрополітену, який значно впливає на руйнування газопроводів, загальний знос газопроводів, що знаходяться на балансі підприємства, складає близько 75%.

Більше 90% коштів з кожного кубометру газу отримують підприємства НАК «Нафтогаз України». І тільки близько 7% газорозподільні підприємства. Це в середньому 56 копійок з одного кубометра газу. На ці кошти утримуються газові мережі встановлюються лічильники, працює аварійна газова служба працює контакт-центр та центри обслуговування клієнтів по всій Україні.

Автор: rvhylnpeae Тэги: харьковгоргаз безопасность газ Харківміськгаз газопровід
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видео«Титаник» создал воронку времени, и она еще не закрыта

У Києві молодий хлопець Максим Киричко створив вертикальну ферму та заробляє на салатах

Марианская впадина: приблизились ли ученые к разгадке ее тайны?

Фото

Все фотоЗагадки собора Святой Софии в Стамбуле

Мобильное приложение «У войны тоже есть правила» уже скачали 15 000 украинцев

JOSKIN Modulo Advantage: бюджетная цистерна для органических удобрений

Анекдот дня

Звоню в больницу. Набираю номер. Приятный женский голос:
- Слушаю вас.
- Здравствуйте, это регистратура?
- Это морг.
- М-м-м, извините, пожалуй, мне к вам еще рано…
Тот же приятный голос: - Ничего страшного, мы подождем.

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ