В Харкові за минулий рік відремонтовано понад 0,63 км газопроводів

24 февраля 2019 12:27 Просмотров: 106 # Прокомментируй Печатная версия
В Харкові за минулий рік відремонтовано понад 0,63 км газопроводів

В 2018 році фахівці ПАТ «Харківміськгаз» капітально відремонтували та замінили 0,63 км газопроводів міста Харкова. З них аварійними визнані 0,183 км газопроводів.

В минулому році на реконструкцію газопроводів було витрачено 3,5 млн. грн. Діючий тариф на утримання в технічно справному стані систем газопостачання м. Харкова складає 5,6 млн. грн.

«Більшість газопроводів потребують реконструкції, капітального ремонту або заміни. На всі ці роботи необхідні чималі кошти. Для здійснення поступової модернізації систем газопостачання потрібно щорічно вкладати як мінімум 20,0 млн. грн» - зазначила директор технічний ПАТ «Харківміськгаз» Яна Шувалова

Якщо НКРЕКП в поточному році не збільшить тариф то газове підприємство направить на реконструкцію, модернізацію мереж і капітальний ремонт технологічного обладнання 5,6 млн. грн. на рівні минулого року. Проведе ремонт 1,1 км зношених газопроводів та ще капремонт 5-ти газорегуляторних пунктів. Усі роботи підприємства спрямовані на підтримку безперебійної та безаварійної роботи системи газопостачання міста.

На даний момент підприємство обслуговує більше 8 тис. км розподільчих, ввідних, внутрішних газопроводів та газопроводів-вводів. Враховуючи значний термін експлуатації газорозподільних мереж в Харкові, в умовах негативного впливу на них блукаючих струмів від міського електротранспорту та метрополітену, який значно впливає на руйнування газопроводів, загальний знос газопроводів, що знаходяться на балансі підприємства, складає близько 75%.

Більше 90% коштів з кожного кубометру газу отримують підприємства НАК «Нафтогаз України». І тільки близько 7% газорозподільні підприємства. Це в середньому 56 копійок з одного кубометра газу. На ці кошти утримуються газові мережі встановлюються лічильники, працює аварійна газова служба працює контакт-центр та центри обслуговування клієнтів по всій Україні.

Автор: rvhylnpeae Тэги: харьковгоргаз безопасность газ Харківміськгаз газопровід
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоКак улучшить работу мозга и почему не стоит давать ему передышку

Эксперт по крав-мага рассказал Дмитрию “Гоблину” Пучкову об искусстве израильской самообороны и рукопашного боя

Шокирующие кадры с птицефабрики по производству фуа-гра (видео)

Фото

Все фотоГотуємося до весни разом з Biotol

В Санкт-Петербурге после масштабного обновления открылся музей-аттракцион «ДОМ ВВЕРХ ДНОМ»

FITEXPO: ежегодный праздник спорта и главное фитнес-событие весны!

Анекдот дня

Существует три основных прaвилa для здоровья вaших зубов:
1) чистите их двa рaзa в день;
2) посещaйте стомaтологa не реже двух рaз в году;
3) не суйте нос не в свои делa.

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ