Понад 30 000 киян скористалися онлайн-послугою попереднього запису до «Центру комунального сервісу» для вирішення питань ЖКГ

22 октября 2019 14:56 Просмотров: 138 # Прокомментируй Печатная версия
Понад 30 000 киян скористалися онлайн-послугою попереднього запису до «Центру комунального сервісу» для вирішення питань ЖКГ

Понад 30 тисяч мешканців Києва скористалися попереднім записом до фахівців комунального концерну «Центр комунального сервісу» онлайн. Сервіс працює з липня цього року і набирає популярності, адже економить час відвідувачам, які не стоять у черзі і приходять на конкретний час. У концерні прийняли рішення збільшити потужність сервісу вдвічі. Про це заявив генеральний директор концерну Андрій Щербина.

Через онлайн-сервіс «електронна черга» можна дистанційно записатися на прийом до фахівців сервісних центрів, щоб вирішити питання укладення договорів, звіряння нарахування, актуалізації даних щодо кількості зареєстрованих осіб та отримання консультацій з питань житлово-комунального господарства. Нагадаємо, що Центр комунального сервісу працює за принципом «єдиного вікна».

«Враховуючи збільшення охочих скористатися цим сервісом, ми прийняли рішення про збільшення його «пропускної спроможності» удвічі. Уже до кінця жовтня наш IT-департамент планує завершити роботи і удосконалити систему», – анонсував Андрій Щербина.

Він наголосив, що для вирішення багатьох питань сьогодні не потрібно приходити безпосередньо до сервісних центрів, достатньо залишити звернення в онлайн-режимі. Для владнання питань нарахувань, укладання договорів та опломбування лічильників працює сервіс «Дистанційне обслуговування».

Для миттєвої сплати усіх спожитих комунальних послуг за електронним рахунком, споживачі користуються особистим кабінетом ЦКС. Споживачі мають можливість розрахуватися без комісії «Карткою киянина» та передати показання для нарахувань у наступному місяці, не виходячи з дому.

Тэги: регионы киев жкх Центр комунального сервісу онлайн-послуга
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоМеталлика - Nothing else matters (бандура+баян B&B project)

Скоро Россию накроет «Метель»

Технологии советской оборонки могут значительно увеличить ресурс автомобиля!

Фото

Все фотоМощнейшую автокрановую установку с грузоподъемностью 50 тонн выпустили на «АвтоКрАЗе»

Новый грузопассажирский УАЗ «Профи» станет альтернативой устаревшей «буханке».

Уникальный пикап ГАЗ-21 отреставрировали и стилизовали под такси (фото)

Анекдот дня

С утра отправился на автобазар.

Внимание привлекает жестикулирующая блондинка, доказывающая продавцу, что тот подсунул ей комплект неисправных предохранителей.

Блондинка-автомеханик – уже интересно. Останавливаюсь посмотреть.

Доказав как дважды два, что продавец неправ, его тестер неправ, родители продавца тридцать лет назад были неправы, пожалев деньги на контрацептивы, блондинка возвращает свои деньги и идёт к следующему продавцу.

К моему удивлению, покупает не предохранители, а проводочки. Во всяком случае, так она их называла, пытаясь объяснить продавцу, чего хочет.

Через пятнадцать минут приносит провода зажигания обратно.

Всё повторяется. Скандал, возврат денег, следующий продавец. Блондинка покупает свечи. На этот раз угадала. Машина заводится.
Негодные свечи аккуратно протираются, укладываются в коробочку и несутся продавцу.

Блондинка уезжает, сэкономив деньги на диагностике, ремонте и деталях.

Я вот думаю, может, анекдоты о блондинках сами блондинки и сочиняют?

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ