Понад 30 000 киян скористалися онлайн-послугою попереднього запису до «Центру комунального сервісу» для вирішення питань ЖКГ

22 октября 2019 14:56 Просмотров: 103 # Прокомментируй Печатная версия
Понад 30 000 киян скористалися онлайн-послугою попереднього запису до «Центру комунального сервісу» для вирішення питань ЖКГ

Понад 30 тисяч мешканців Києва скористалися попереднім записом до фахівців комунального концерну «Центр комунального сервісу» онлайн. Сервіс працює з липня цього року і набирає популярності, адже економить час відвідувачам, які не стоять у черзі і приходять на конкретний час. У концерні прийняли рішення збільшити потужність сервісу вдвічі. Про це заявив генеральний директор концерну Андрій Щербина.

Через онлайн-сервіс «електронна черга» можна дистанційно записатися на прийом до фахівців сервісних центрів, щоб вирішити питання укладення договорів, звіряння нарахування, актуалізації даних щодо кількості зареєстрованих осіб та отримання консультацій з питань житлово-комунального господарства. Нагадаємо, що Центр комунального сервісу працює за принципом «єдиного вікна».

«Враховуючи збільшення охочих скористатися цим сервісом, ми прийняли рішення про збільшення його «пропускної спроможності» удвічі. Уже до кінця жовтня наш IT-департамент планує завершити роботи і удосконалити систему», – анонсував Андрій Щербина.

Він наголосив, що для вирішення багатьох питань сьогодні не потрібно приходити безпосередньо до сервісних центрів, достатньо залишити звернення в онлайн-режимі. Для владнання питань нарахувань, укладання договорів та опломбування лічильників працює сервіс «Дистанційне обслуговування».

Для миттєвої сплати усіх спожитих комунальних послуг за електронним рахунком, споживачі користуються особистим кабінетом ЦКС. Споживачі мають можливість розрахуватися без комісії «Карткою киянина» та передати показання для нарахувань у наступному місяці, не виходячи з дому.

Тэги: регионы киев жкх Центр комунального сервісу онлайн-послуга
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоЛенинградская песня

Группа «Балаган», Наталия Иванова и певец Даниил Иванов записали новую песню «Не придумывай»!

Депутата Копейку назначили заместителем директора «Николаевоблтеплоэнерго»

Фото

Все фотоЧи треба православним святкувати Різдво 25 грудня?

#BUTFLY – проект 8-ой Московской международной биеннале современного искусства

Компания OTIS представила новый дизайн лифтов Ambiance

Анекдот дня

В немецком магазине пропала игрушка. Начались ревизии, проверки… В России пропало 100 гектаров элитного леса. В объяснительной стояло всего одно слово: «Бобры! ». Идешь, значит, по лесу, а тут трехэтажная элитная плотина, и рядом шестисотый бобровоз

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ