Відомий український письменник Сергій Жадан знову завітав до Херсона

5 января 2020 20:11 Просмотров: 98 # Прокомментируй Печатная версия
Відомий український письменник Сергій Жадан знову завітав до Херсона

Відомий український письменник Сергій Жадан знову завітав до Херсона. Раніше він виступав не тільки в обласному центрі, а й на кордоні з тимчасово окупованою АР Крим.

Впершу чергу, творчість Жадана цінують так через те, що в своїх віршах та романах письменник порушує теми, які безпосередньо пов’язані із українськими реаліями: війна, анексія Криму, політика та інші проблемні питання, які турбують українців. Організаторка заходу Євгенія Вірлич підкреслює, що візит Жадана до Херсона важливий, адже саме українським словом можна боротися із пропагандою Росії.

Останнього разу Сергій Жадан був у Херсоні чотири роки тому. За цей час херсонська публіка тільки більше встигла скучити за письменником. Сам Сергій пообіцяв містянам, що буде намагатися частіше з’являтися у Херсоні. Можливо, що наступного разу він завітає до нашого міста вже у наступному році.

У день виступу у палаці молоді та студентів (ДКТ), де власне й проходив захід, зібралося близько 200 поціновувачів творчості Жадана. Всі вони прийшли, аби послухати поезію, яку автор впродовж години читав особисто. Кожен вірш херсонці зустрічали бурхливими оплесками.

Особливо емоції публіки пробудив вірш Жадана, який був написаний про херсонського капелана Ігоря Петренко, який був у полоні в бойовиків. Це трапилося у 2015 році, коли священник віз гуманітарну допомогу українським бійцям на Донбас і випадково заїхав на блокпост бойовиків.

Також херсонці могли поспілкуватися з автором. Для цього глядачі мали написати запитання, яке вони хочуть адресувати Сергію Жадану, на папірці та залишити його поруч з сценою. Після читання віршів письменник відповів на всі поставленні питання.

Про любов херсонців до творчості Жадана можна говорити багато, але красномовніше за це скаже графіті, яке було зроблено на перехресті вулиці Суворова та Торгової. На ньому зображений один із віршів Сергія Жадана.

 
Тэги: культура письменник Сергій Жадан Херсон
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоМеталлика - Nothing else matters (бандура+баян B&B project)

Скоро Россию накроет «Метель»

Технологии советской оборонки могут значительно увеличить ресурс автомобиля!

Фото

Все фотоIndian представил мотоцикл Roadmaster Elite 2020 с новой цветовой схемой

Учебно-тренажерный комплекс вертолета (УТКВ) Ми-24ПУ1 принят на снабжение ВСУ

Туринговый байк Indian Roadmaster Elite 2020: потрясающий уровень комфорта и технологий

Анекдот дня

Судья спрашивает нового русского:
- За что вы убили своего адвоката? Он ведь вас из таких передряг вытаскивал!
- Вот, вот! Мне и братва вся говорила, что лучшего защитника на Страшном Суде мне не найти! А я - сердечник, на днях мне плохо стало, я и подумал...

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ