Бюджет Херсона-2020: для комунальних підприємств чи для містян

13 января 2020 23:07 Просмотров: 51 # Прокомментируй Печатная версия
Бюджет Херсона-2020: для комунальних підприємств чи для містян

Наприкінці грудня минулого року Херсонська міська рада мала ухвалити бюджет міста на 2020 рік, але цього так й не сталося, а Херсон пішов в новий рік зі старим бюджетом. За словами ряду депутатів міськради, вони навмисно «провалили» голосування за головний фінансовий документ міста, адже він враховує лише потреби комунальних підприємств, а не херсонців.

Сьогодні у прес-клубі «Новий день» відбулася прес-конференція, де депутати міської ради розповіли, що не так з бюджетом Херсона на 2020 рік й чому вони «провалили» голосування за головний фінансовий документ міста.

«Зараз у мене є заява про вчинення кримінального правопорушення. Вона буде сьогодні підписана й направлена до правоохоронних органів. Бюджет, який нам надавали, як цього потребує закон, за 20 днів до сесії ми отримали. Проте, 20-го грудня було опубліковано зовсім інший бюджет. У цьому різниця фінансування КП сягає близько 70 млн грн», - говорить голова постійної депутатської комісія з питань планування фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та регуляторної політики Руслан Рубан.

За словами депутатки Херсонської міськради Оксани Дякової, той варіант бюджету зовсім не враховує потреби містян, оскільки у бюджеті-2020 були «урізані» видатки на основні соціальні напрями: медицину, освіту та спорт. Тому такий варіант бюджету просто не міг бути прийнятий херсонськими депутатами.

Варто розуміти, що бюджет – кошти платників податків. Тому згідно з українським законодавством, перед прийняттям проекту бюджету на сесії Херсонської міської ради він має пройти етап громадських обговорень.У Хесроні громадські слухання все-таки провели. Навіщо їх проводили – невідомо, адже жодної пропозиції, які надавали херсонці на слуханнях, в останньому проекті бюджету враховано не було.

Вже зовсім скоро депутати Херсонської міської ради мають зібратися у сесійній залі, щоб все ж таки ухвалити бюджет-2020. Варто пам’ятати, що поки представники міської влади виясняють стосунки страждають від цього, в першу чергу, пересічні херсонці, адже не прийнятий бюджет негативно впливає на всі сфери життєдіяльності міста.

Тэги: экономика бюджет херсон
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоТеперь IT стартапы могут получить прототип продукта бесплатно!

Новый сухпай казахских военных: как они это едят?

TOP-10 недорогих и самых надежных автомобилей

Фото

Все фотоОнлайн-конструктор FormDesigner.ru усовершенствовал форму онлайн-записи

10 самых дорогих автомобилей, проданных на аукционе в 2019 году

Нижегородская компания выпустила новую спецтехнику на базе Урал-Next, ГАЗон-Next и Садко-Next

Анекдот дня

- Почему Ной на Ковчеге поплыл в Армению?

- Потому, что на Украину не захотели плыть обе свиньи!

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ