У Херсоні завершився конкурс з відбору адвокатів, що надавати безоплатну вторинну правову допомогу

13 июня 2020 16:53 Просмотров: 68 # Прокомментируй Печатная версия
У Херсоні завершився конкурс з відбору адвокатів, що надавати безоплатну вторинну правову допомогу

У Херсоні завершився конкурс з відбору адвокатів, які будуть надавати мешканцям області безоплатну вторинну правову допомогу (БВПД).

Як повідомляється на сайті БВПД,  це вже XII конкурс, який розпочався ще 20 січня. На першому етапі 32 конкурсанти проходили дистанційний курс «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги», і за його результатами до другого етапу було допущено 30 адвокатів.

Конкурс мав завершитися 30 березня, але через карантин його перенесли.  Завершальний етап проходив 9 - 10 червня у Регіональному центрі з надання БВПД у Херсонській області, де конкурсна комісія проводила з претендентами індивідуальні співбесіди.

Кандидатів оцінювали за такими критеріями: комунікабельність, стресостійкість, емоційна врівноваженість, окрему увагу члени комісії звертали на наявність успішних практик надання правової допомоги та дії захисника в змодельованих конкурсною комісією ситуаціях.

За словами директорки Регіонального центру Марини Єлисєєвої, адвокати підтвердили свій професійний рівень, вони вмотивовані та готові працювати в команді БВПД.

Однак хто саме переміг у конкурсі, поки що невідомо. Результати обіцяють опублікувати на сайті Координаційного центру з надання правової допомоги не пізніше 3 липня 2020 року. Адвокати, які пройдуть конкурс, залучатимуться до надання БВПД на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору.

Тэги: регионы херсон адвокат безоплатна вторинна правова допомога БВПД
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видео3 самых интересных случаях путешествий во времени

Новый белорусский экспериментальный ИРП (видео от SoLiD)

Необычные разноцветные огни возникли в субботу 25 июля над китайским городом Шэньчжэн

Фото

Все фотоКиевский ТРЦ "Retroville" открылся в полном формате: самые известные бренды, огромный фуд-корт, скидки и развлечения

Первый Грузинский ресторан сети «Стумари» открылся в городе Хмельницкий

Самые популярные блюда, которые заказывали в период карантина

Анекдот дня

Помнится в фильме Гостья из будущего космические пираты предлагали мальчику жигули за информацию о миелофоне. Но парень уже тогда понимал что к чему и ответил: лучше сразу убейте .

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ