У Харківській області знайшли нетрадиційний газ

18 октября 2013 17:29 Просмотров: 215 # Прокомментируй Печатная версия
У Харківській області знайшли нетрадиційний газ

Поки газ все ще подають традиційним способом і люди воліють купити газову плиту стандартної комплектації. Зробити це можно на сайті 5ok.com.ua. Але незабаром ситуація може змінитися, бо компанія Shell виявляє нетрадиційний газ. Так на свердловині "Біляївська -400" провели розвідувальне буріння , де виявили запаси газу ущільнених пісковиків і сланцевого газу.

Можна укласти , що обширне обстеження компанії Shell Харківській області, яке велося на глибині до трьох тисяч метрів увінчалося успіхом. Про це повідав прес-службі Юрій Сапронов заступник голови місцевої облдержадміністрації .

Він підвів підсумки першого етапу буріння , які пройшли на глибині 5-ти тисяч метрів , повідомляючи про позитивному висновку експертів з приводу газовиявлення в Первомайському районі на свердловині " Біляївська -400" .

Також він зробив дуже сприятливий прогноз, згідно з яким, за його словами, Україна повністю забезпечить потреби свого населення і промисловості в газі вже до 2020 року. І в майбутньому стане газовим експортером . "Це шлях до енергетичної незалежності країни" - підкреслив він.

Нагадаємо , що днями в місті Львові облрада дала добро на видобуток компанією Chevron сланцевого газу. З 95- ти депутатів присутніх на засіданні було всього 66, 49 з яких проголосували за прийняття законопроекту , незважаючи на протест невідомих жінок перед засіданням зі скандуванням : "Ганьба!" , "Не вбивайте наших дітей" і " Сланцевий газ - це другий Чорнобиль" , яке зайняло близько 10- ти хвилин сесії. Питання розглядалося близько 6 -ти годин.

Тэги: нетрадиційний газ газова плита
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоПосле мощного взрыва в войсковой части в Казахстане, эвакуируют жителей города Арысь

Лето в стиле mindfulness 2.0: новый летний проект от эксперта по фитнесу для ума и управлению стрессом Снежаны Замалиевой

Наутилус на колесах: лимузин из сказки

Фото

Все фотоНевозможное возможно: smart-часы KOSPET Gps Sport покоряют российский рынок

Gagarin Studio сделало Будущее Николаева ярким и солнечным!

Институт им. Н.М. Амосова, Vodafone и MedBrama запустили программу домашней телемедицины

Анекдот дня

Когда Бог создавал мужчину, тот взмолился: Боже, дай мне хоть что-то, что будет доставлять мне удовольствие, пусть даже с проблемами!
Х: тебе! - ответил Бог.

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ